Danske Sportsjournalister
NyhederPRMMedlemslisteOrganisationDebatforumOm DSStadionGuideLinksBilledgalleriKontaktAIPS
   
Flere nyheder
Flere pressemeddelelser

 

 

580 medlemmer

Mandag d. 12. april 2004


Medlemsliste Danske Sportsjournalister

Navn Firma Mobil

Aage Klostermann Associeret medlem
Allan Sand Pedersen Ekstra Bladet 40349097
Allan Nielsen Politiken 40432652
Allan Plenborg Lolland Falsters Folketidende
Allan Hougaard Politiken
Allan Olsen Ekstra Bladet
Anders Svendsen Ritzau
Anders Laursen DR-sporten 40291977
Anders Kamper Berlingske Tidende 20741820
Anders Eggert Bay TvDanmark 21216460
Anders Hjort SPORTSFAN 26201295
Anders Lund TV-sporten 28261866
Anders Brohus Vejle Amts Folkeblad 21409687
Anders Stoffer Ekstra Bladet 26700714
Anders Møllenberg Vejle Amts Folkeblad
Anders Sigdal Willumsen Free lance 29728617
Anders Knudsen RAP-Press Foto
Anders Vestergaard Holbæk Amts Venstreblad
Anders Bo Larsen B.T.
Anders Tystrup 20212313
Anders Wedel Berthelsen TV2/Fyn 23245327
Andreas Kraul Politiken 21490456
Andreas Szlavik Free lance 61106422
Asger Zangenberg Danmarks Radio
Axel Alstrup Andre
Bax Lindhardt B.T. 40681441
Bendt Godtberg Jensen Nordjyllands Radio
Bengt Svan Aller Press
Bent Nyegaard
Bent Hermansen Jyllands-Posten
Bent Kirkegaard Rasmussen B.T.
Bent Sørensen
Birger Lindberg Pedersen Free lance
Birger Vogelius Free lance 40184036
Birgitte Borch Danmarks Radio - radiosporten
Bjarne Nielsen Ekstra Bladet
Bo Amstrup Poulsen Free lance - B.T. - Imagine Scandinavia 26797935
Bo Vestergaard Nielsen Kolding Ugeavis 20 94 10 76
Bo Nymann Pedersen Free lance 26132861
Bo Storm Madsen TV Danmark Aalborg/Radio ANR 20805437
Brian Rasmussen Free lance 26184272
Brian Askvig Ekstra Bladet
Brian Laursen Skive Folkeblad
Brian Jensen Medieselskabet Nordvestsjælland
Brit Therkildsen Ritzaus Bureau 40686976
Burt Seeger Free lance
Camilla Dam Danmarks Radio 22129779
Carl Johan Pickel Bornholms Tidende
Carl Jonathan Redhead Danmarks Journalisthøjskole 28147885
Carsten Bundgaard Danmarks Radio
Carsten Godtfredsen Politiken
Carsten Fischer DR1, Århus
Carsten Werge TV3 26 72 81 00
Carsten Johansen Bold.dk 23424254
Carsten Andreasen Jyllands-Posten 20194134
Carsten Steen Andreasen Tips-Bladet
Carsten Ritter Ritzaus Bureau 51515183
Carsten Løvschall Danmarks Radio, Århus 24269213
Casper Hjorth-Knudsen B.T. 26 72 81 11
Casper Thorsøe Casper Thorsøe Video Production
Casper Nielsen Billed Bladet
Cathrin Terney Tromborg TV2 Øst 20412111
Charlotte Thomsen Ekstra Bladet 40331313
Christel Frederiksen Nordfoto
Christian Hüttemeier Politiken 22615487
Christian Mikkelsen Holbæk Amts Venstreblad 21490292
Christian Thye-Petersen Jyllands-Posten 40606584
Christian Frederiksen TV3 og Tips-Bladet 29662076
Christian Munk Petersen Tipsbladet (deltid) og EuroSport
Christian Thelin Viasat Sport
Christian Weide Larsen Dagen 23290557
Christian Krabbe Barfoed B.T.
Claus Gundestrup B.T. 30541156
Claus Blem Jensen Morgenavisen Jyllands-Posten 23202323
Claus Bjørn Larsen Ekstra Bladet
Claus Søndberg Nordjyske Medier/Nordjyske Stiftstidende 20804975
Claus Jensen Nordjyske Medier 40727129
Claus Bonnerup Ekstra Bladet 20218975
Claus Poulsen Se og Hør
Claus Borre Danmarks Radio
Claus Rasmussen Sjællandske Dagblade
Claus Fisker Scanpix Nordfoto 40752031
Claus Thorsted Free lance
Claus Frederiksen TV2 23429222
Dan Selgen Bjerring Andre
Dan Mark Philipsen Jyllands-Posten 20194059
Dan Poulsen Nordisk Film - TV2 Danmark 26280868
Dan Hirsch Sørensen TV3 26728118
Dennis Ritter TV2 20250531-51563297
Dennis Drejer B.T.
Dorthe Jeggesen Radiosporten, DR 29256506
Dorthe Liljensøe Ugebladet Søndag
Ejlif Trier Hansen Free lance
Ejvind Fritzbøger Ekstra Bladet 40453640
Ejvind Olesen Andre
Erik Glyngfeldt Horsens Folkeblad 40776920
Erik Gleie Andre
Erik Luntang Nordfoto 23603978
Erik Hveisel Hansen Andre
Erik Nielsen Radio Fyn 26286440
Erik Berth Andre
Erik Kragh Ekstra Bladet
Erik Nielsen Netavisen Infopaq
Erland Vendelbo Mogensen Tips-Bladet
Erling J. Pedersen Roskilde Avis
Erling Madsen ajour pressebureau
Ernst van Norde B.T.
Finn Paske Ude og Hjemme
Finn Bjørvig Hansen B.T. On Line 22769924
Finn Frandsen Politiken
Finn Stilling Ekstra Bladet 20303322
Finn Kobberø Andre
Finn John Carlsson Free lance 40142620
Finn Tage Jensen TV2 26724502
Flemming Linnebjerg Vejle Amts Folkeblad 22210544
Flemming Madsen VLR - Vejle Lokal Radio 20679822
Flemming Brandt B.T. 20243064
Flemming Kjellerup Viasat Sport 40294977
Flemming Keith Karlsen Lolland Falsters Pressefoto 22 13 31 05
Flemming Fjeldgaard Ritzaus Bureau
Flemming Olesen Nordjyske Stiftstidende 40944941
Flemming Thor Madsen Ekstra Bladet 21 40 13 13
Flemming Vitus Nielsen B.T. 20851141
Flemming Nielsen Andre 23300484
Flemming Anthony Brønshøj Husum Avis
Flemming Toft TV2 20243722
Frank With Radiosporten, DR 21243350
Frank Undall Newsline ApS 40 15 22 15
Frederik Lauesen TV 2-sporten 20243824
Frederik Bjerregaard Sørensen Ritzaus Bureau 24242143
Frits Ahlstrøm UEFA
Frits Nielsen Herning Folkeblad 20452145
Gerdt Hylbæk Nielsen DGI 51 24 45 17
Gert Blume Free lance 40101048
Gisle Thorsen Ekstra Bladet 61673239
H. C. Møller Andre
Halvor Bo Rasmussen Andre
Hanna Britt Milling Idrætsliv
Hanne Højer B.T. 40825619
Hans Krabbe Danmarks Radio, Midt Vest/Radiosporten 24221626
Hans Rosenkilde Jerver Free lance 22455639
Hans Christian Jensen B.T. Online 40603700
Hans Grønfeldt Free lance 21659672
Hans Chr. Gabelgaard JydskeVestkysten 20604895
Hans Erik Struckmann Andre
Hans Jørgen Cords Møller Politiken
Hans Peter Rytter Radio ANR, Aalborg 20804910
Harald Schrøder Ringkjøbing Amts Dagblad
Hardy Hounsgaard Fyns Amts Avis 20692509
Harvy Hansen Berlingske Tidende 40433335
Hasan Cücük Zaman Newspaper - Cihan News Agency
Heine Pedersen Free lance 28 10 09 99
Heinrich Villy Duholm DAF-Information - Associeret medlem
Helge Weng Midtjyllands Avis
Helle Møller Christensen
Henning Fristed Sjællandske Dagblade
Henning Bagger Nordfoto
Henning Hauth Andre
Henning Hansen Nordjyske Stiftstidende 20891036
Henrik Knudsen Viasat Sport - TV3 - TV3 plus 20858131
Henrik Lomholt Rasmussen Viborg Stifts Folkeblad
Henrik Hellerup Brandt JyllandsPosten 23638793
Henrik Brandt Radiosporten, DR
Henrik Lund Jensen Free lance
Henrik Jacobsen Politiken 40443038
Henrik Søe Dansk Golf Union 40115712
Henrik Larsen Viborg Stifts Folkeblad 51620422
Henrik Jensen TV2
Henrik Jul Hansen Free lance 21276569
Henrik Eigaard Tips-Bladet
Henrik Nielsen Se og Hør
Henrik Bjerregrav Free lance
Henrik Niss Free lance 40 98 83 69
Henrik Hvillum Eurosport, TvDanmark 26154514
Henrik Liniger DR Sporten 21492030
Henry Smith Kalundborg Folkeblad
Holger Rasmussen Danmarks Radio 21708577
Horst H. Schoop Free lance
Ib Søby Nielsen DK 4 23 61 77 01
Ib Pilegaard B.T. Århus 40555578
Ingvard Grann JyllandsPosten
Irfan Kurtulmus Milliyet Gazetesi
Ivan Hagen Gregersen SKY RADIO 27289109
Jacob Panum Larsen-Ledet DR Sporten 25370455
Jacob Teilmann Ritzaus Bureau 24479664
Jacob Henriques B.T.
Jakob Strøm Hansen Kanal 94, Vejle 40507087
Jakob Priess-Sørensen B.T. 20651169
Jakob Kvist Berlingske Tidende
Jakob Rohde-Brøndum Ekstra Bladets netavis 22773675
Jakob Kjeldbjerg TV3 20 85 67 71
Jan Løfberg Berlingske Tidende
Jan Rosendal Danmarks Radio
Jan Schouby Århus Stiftstidende 23314198
Jan Birger Jensen JyllandsPosten 20194062
Jan Christensen J. C. Fotografi 40413060
Jan Rosenthal Free lance 40427890
Jan la Cour JyllandsPosten
Jan Mitchell Berlingske Tidende
Jan Harkamp Danmarks Radio
Jan Kjeldtoft Ekstra Bladet 51291313
Jan Grarup Ekstra Bladet
Jan Jensen Ekstra Bladet 40325053
Jan Bonde Fyens Stiftstidende 21206889
Jan Lund JyllandsPosten
Jan Bjarke Nielsen 21809000
Jan Eric Johnsen Associeret medlem 40413306
Jens Kragh Iversen Dagbladet Der Nordschleswiger 26540202
Jens Hansen Hansen Ham-Selv 28353848
Jens Sejer Andersen DGI.-Bladet
Jens Dresling Politiken 40336701
Jens Ingfred Rasmussen Midtjyllands Avis
Jens Arnborg Free lance - Viasat 40 95 51 60
Jens Bang Lolland-Falsters Folketidende
Jens Hukiær Nordjyske Stiftstidende
Jens Harder Højbjerg PressHarder 40 11 19 11
Jens Nielsen Kalundborg Folkeblad 40454746
Jens Nørgaard Larsen B.T,
Jens Anker Tvedebrink Midtjyllands Avis 40343139
Jens Jørgen Petersen Tips-Bladet 27114999
Jens Jørgen Brinch Tipsbladet 40353559
Jens Ole Pedersen Nordjyske Stiftstidende
Jens Ole Sørensen Radio Viborg 40 73 32 69
Jens Otto Barsøe Nordjyske Stifstidende 26659544
Jens-Carl Kristensen Free lance 40729517
Jeppe Lodberg Dagbladet Ringsted 20 32 03 82
Jeppe Locht Rambøll A/S 21691650
Jeppe Horskjær TV3 Sporten/Viasat Sport 26728108
Jes Holm Andersen Free lance
Jesper Bøgh Lolland/Falsters Folketidende og Radio Sydhavsøern
Jesper Voldgaard Danmarks Journalisthøjskole 26815677
Jesper Mads Eriksen Fyens Stiftstidende
Jesper Philip Schultz Okapi ApS 51555357
Jesper Kingo Pedersen TV2 20243846
Jesper Tornvig Ludvigsen B.T. 20244411
Jesper Friesmand Johansen Fyens Stiftstidende
Jesper Dahl Caruso Berlingske Tidende 51215519
Jesper Lundsgaard Danmarks Journalist Højskole 29248501
Jesper Nicolajsen Tips-Bladet 26857782
Jimmy Bøjgaard TV 2 20 24 20 11
Joachim Steenstrup TV2-sporten 20243948
John Hansen TV2 20243927
John Idorn Free lance
John Ringstrøm Sjællandske Dagblade
John Bisgaard Jensen Canal Plus 40866323
John Jäger TV2 Sporten 40 93 48 04
John Jakobsen AG/Grønlandsposten, Nuuk 002 99 57 92 20
John Thomsen Ringkjøbing Amts Dagblad 21 27 78 95
John Bjørklund B.T.
Johnny Johansen Ugebladet Søndag
Johnny Anthon Wichmann Free lance 23465628
Jonas Nyrup Rud-Petersen Ritzau 26568538
Jonas Stubkjær Hüttel Ekstra Bladet 26252078
Jonas Schwartz TV3/Viasat Sport 26728103
Jonna Toft DGI - Ungdom & Idræt - Krumspring
Jorge Jensen B.T.
Jørgen Herbert Se og Hør og TvDanmark 40118612
Jørgen Reinbeck Ekstra Bladet 40576251
Jørgen Juul Jensen Holbæk Amts Venstreblad
Jørgen Volmer Nielsen Fyens Stiftstidende 20449879
Jørgen Schiøttz
Jørgen Birger Rasmussen DR-sporten, Danmarks Radio 20283345
Jørgen Grunnet TV2 København
Jørgen Steen Nielsen Danmarks Radio, TV-sporten 21 69 20 40
Jørgen Erik Pihl Free lance 20851140
Jørgen Salomonsen Se og Hør
Jørgen Ploug Larsen Pressebureauet Silkeborg
Jørgen Bak Rasmussen Ridehesten
Jørn Kirk Billed Bladet
Jørn Eriksen Nordjyske Stiftstidende
Jørn Broch JyskeVestkysten 20604551
Jørn Højmark Rasmussen Politiken 40 38 19 94
Jørn Mader TV2
Jørn Kring Information
Kai Gottschalck Hartmeyer TV2 Midt Vest
Karen Anny Balling Radmer DGI Kommunikation 40530670
Karl Aage Dalgaard B.T.
Karl Erik Nielsen Berlingske Tidende 51215548
Karsten Bønsdorf Hestesportens Hus 40382307
Kasper Steenbach Euroman 26148699
Kasper Wegener Friis DR Østjylland
Kasper Harboe DR - Østjyllands Radio 28120140
Keld Navntoft Nordfoto
Kenneth Kristiansen Herning Folkeblad 21 73 63 94
Kent Nikolajsen Danmarks Radio 21206350
Kim Mikkelsen B.T. 20651431
Kim Barren Barren Kommunikation, Kogtvedparken 2, 5700 Svendb 2085 8024
Kim Andersen Free lance
Kim Agersten Polfoto
Kim Garde Madsen Hvidovre Avis 28351299
Kim Middelhede JydskeVestkysten Radio
Kjeld Lundbæk Bornholms Tidende 4034 3032
Klaus Egelund Ekstra Bladet 51281313
Klaus Søndergaard JyllandsPosten
Klaus Riis Andersen 22449111
Klaus Madsen Dagbladet/Frederiksborg Amts Avis 20290383
Kristian Boye Ritzaus Bureau 20160766
Kristian Andreas Farcin-Leth Nordisk Film TV 23330506
Kristian Linnemann Free lance 40524934
Kristine Wilkens Politiken
Kurt Stendal Berlingske Tidende
Kurt Lassen Berlingske Tidende 40848567
Kurt Thyboe Andre
Kurt Andersen Free lance 30702511
Kurt Poulsen Ekstra Bladet
Kurt Leth Free lance 30950067/40871500
Lars Andersson Urban
Lars Hendel B.T. 20 81 75 33
Lars Georg Høgermann Müller Reuters Danmark 26309654
Lars Ramsing Christensen Thisted Dagblad
Lars Westh Jacobsen B.T. 20661283
Lars Krabbe Jyllands-Posten København
Lars Pauli Nordjyske Stiftstidende
Lars Poulsen Ekstra Bladet 20331313
Lars Møller B.T. 20113322
Lars Steen Pedersen B.T.
Lars Bang Bertelsen Thisted Dagblad 30957329
Lars Bogs Ugeposten Helsinge, Græsted, Gilleleje
Lars Paaske Danmarks Radio
Lars Juul Nielsen Horsens Folkeblad 20288499
Lars Ramlow Frederiksborg Amts Avis 40 81 85 89
Lars Rønbøg Free lance 20667929
Lars Ahn Pedersen Dagbladet Roskilde Tidende
Lars Jørgensen Ekstra Bladet 40421407
Lars Werge Andersen Ekstra Bladet 24251313
Lars Jørgensen Dagbladet/Frederiksborg Amts Avis 20220381
Lars Hedegård Nielsen Dagbladet Holstebro-Struer 23390575
Lars Aare Jensen Nordjyske Stiftstidende
Lars Wikborg Urban 40186905
Lars Henrik Laursen Free lance 40251314
Lars Jørgen Andersen TV2 21478530
Leif Kofoed Rasmussen Fyens Stiftstidende 21769172
Leif Lund Andre 40267738
Lene Christensen TV2/Midt-Vest 23 43 89 73
Lene Esthave Free lance 26226323
Lene Kristine Aarup Ugilt Hansen Danmarks Radio, TV-sporten 22618499
Linda Laugesen All Starr Photo
Line Skovgaard Ernlund DR-sporten 28544973
Line Baun Danielsen Nordisk Film
Lisbeth V. Povlsen Ritzaus Bureau 28572063
Liselotte Sabroe Berlingske Tidende 20667915
Lone Vandborg Se og Hør
Lone Holm Jensen Berlingske Tidende
Louise Dreisig Danmarks Radio - TV 22427939
Louise Bjerregaard DR-Sporten 20-640929
Luna Christofi TV3 21432454
Mads Petersen JydskeVestkysten 27118784
Mads Herholdt Regionalen, Næstved - Associeret medlem
Mads Winther Ekstra Bladet
Mads Glenn Wehlast Ekstra Bladet 40461313
Maja Rosager DR-sporten 28544961
Marco de los Reyes Berlingske Tidende 51215547
Martin Høgstrup Danmarks Radio
Martin Kaae Politikens Lokalaviser 29729781
Martin Dalgaard TV Danmark
Martin Sejer Lützen Horsens Folkeblad 20332008
Max Bendixen Andre
Mette Thomsen JydskeVestkysten 20604550
Mette Richardt Ritzaus Bureau
Michael Qureshi M! (Forlaget Benjamin) og Goal 22347771
Michael Dahm B.T.
Michael Wulff Hansen Andre 40328337
Michael Winther-Rasmussen Ekstra Bladets Internetredaktion 21919559
Michael Wichmann TV2/Lorry
Michael Tannis Beck Berlingske Tidende 22287549
Michael Christiansen Nordjyske Stiftstidendes områdecenter Midtfjord
Michael Møller Carlsen Free lance 20137859
Michael Sørensen Se og Hør og EuroSport
Michael Enggaard JyllandsPosten
Michael Olesen DR Radiosporten 21667324
Michael Eskebjerg Viborg Stifts Folkeblad
Michael Lermark Golftale 40142515
Michael Søvsø Pedersen Herning Folkeblad 22 43 75 61
Michael Bjørn Hansen Ekstra Bladet
Mik Schack Tips-Bladet
Mikael Hjuler Fagpres 40455657
Mikkel Becker Ottesen RadioNyhederne 40826908
Mikkel Larsen 77309464
Mikkel Hemmer-Hansen TvDanmark Aalborg/Radio ANR
Mogens Ruggaard Andre
Mogens Jørgensen TV2 Nord
Mogens Flindt Free lance 40200248
Mogens Jacobsen Politiken 20277353
Mogens Holmberg API Pressefoto
Mogens Madsen Ekstra Bladets Internets redakt.
Mogens Braad Christensen Andre
Morten Hausborg Radiosporten 20407776
Morten Friis Jørgensen MFJ Media
Morten Stig Christensen TV2 40556672
Morten Guldberg Vejle Amts Folkeblad 22376811
Morten Langkilde Politiken
Morten Overgaard Andersen Free lance
Morten Ankerdal TV2, København 20 24 38 81
Morten Bjørn Jensen Ekstra Bladet 21601313
Morten Skovhus Fyens Stiftstidende
Morten Hauge Clausen Danmarks Radio TV-sporten
Morten Juhl Berlingske Tidende 21269525
Morten Møller Free lance
Morten Ravn Århus Stiftstidende
Morten Lindeskov Andersen Bornholms Tidende
Natasja Crone Back Danmarks Radio 21684868
Nick Horup TV2 20243877
Niels Husted NHC Foto, Esbjerg 40277826
Niels Rasmussen Free lance
Niels Bjerggaard Århus Stiftstidende
Niels Juhl Free lance
Niels O. Hansen B.T. Online 22852199
Niels Westh DR-TV-sporten 21 20 59 37
Niels Idskov Tips-Bladet
Niels Frydenlund Tips-Bladet 21266297
Niels Bastholm Andre
Niels Abildtrup Fyens Stiftstidende 21 76 91 74
Niels Chr. Jung DR TV-Sporten 24611313
Niels Christian Bastholm Jyllands-Posten 26827222
Niels Christian Clausen Danmarks Radio
Niels Erik Madsen Hvidovre Avis
Niels Jørgen Larsen Tips-Bladet 40147398
Niels-Birger Danielsen Ekstra Bladet
Niels-Christian Niels-Christiansen Andre
Niels-Steen Andersen Se og Hør
Nils Meilvang B.T. 40124888
Nis Peder Kolby Pedersen DR-sporten 40323400
Olav Skaaning Andersen Ekstra Bladet 21732160
Ole B. Christensen Bornholms Tidende
Ole Kjær Free lance 40356968
Ole Bitsch Ikast Avis 26212400
Ole Ravn B.T., Kolding 20913560
Ole Larsen Free lance
Ole V. Hansen Familie Journalen
Ole Fink Mejlgaard Nordjyske Stiftstidende 21612429
Ole Buntzen Ekstra Bladet
Ole Skouboe
Ole Bruun JyskeVestkysten 20604552
Ole Tang Skive Folkeblad 40831168
Ole Bernstrup TvDanmark, Midtjylland 21459842
Ole Wejse Svarrer B.T. 20716465
Ole Henriksen TV2
Ole Johnny Sørensen Free lance
Palle Hedemann Scanpix Nordfoto 40526925
Per Larsen Larsen Press I/S 22 17 63 42
Per Kjærbye Free lance 23706900
Per Borregaard Dagen 29699561
Per Skov Jensen Holbæk Amts Venstreblad 40138087
Per Bang Free lance
Per Børding B.T. 22983257
Per Krogh Nord-Press
Per Haugaard Jacobsen Århus Stiftstidende 27125285
Per Jensen Holbæk Amts Venstreblad
Per Kuno Mortensen Lolland Falsters Folketidende 25 79 51 33
Per Falborg De Danske Skytteforeninger, Vingsted
Per Panduro TV2
Pernille Fløjstrup Johansen Vejle Amts Folkeblad - Fredericia Dagblad 25 79 79 67
Pernille Christensen Danmarks Journalist Højskole
Peter Andersen Holbæk Amts Venstreblad
Peter Rasmussen Andre
Peter Abildgaard Sørensen Midtjyllands Avis 40450036
Peter Löfvall Danmarks Radio København 40318509
Peter Grosen Jensen Se og Hør
Peter Grønborg TVDanmark 40433329
Peter Bistrup DAF Information - Associeret medlem
Peter Clausen Bilmagasinet, Bil-Revyen og Brugt-Revyen 2002 28 89 12 58
Peter Elgaard Vejle Amts Folkeblad
Peter Nørrelund Danmarks Radio 20250974
Peter Bennett TV-Forlaget/Equestrian 28692540
Peter Troelsen Dansk Vægtløftnings Forbund 23647350
Peter Mortensen Nordjyske Stiftstidende
Peter Nielsen Fyns Amts Avis
Peter Fredberg B.T. 20851146
Peter Brüchmann B.T.
Peter Lorentzen Frederiksborg Amts Avis
Peter Bugge Se og Hør
Peter Eilertsen Århus Stiftstidende
Peter Vestergaard Århus Stiftstidende 20131090
Peter Orry Jensen JyskeVestkysten
Peter Bagge Nielsen Ekstra Bladet 40176791
Peter Klar Tips-Bladet
Peter Elsnab Jyllands-Posten 21846508
Peter Clausen Tips-Bladet
Peter Ernstved Rasmussen Ernstveds Bureau 51219597
Philip Christian Thomsen Ekstra Bladet Internet Sport 28531760
Pia Koppelman Free lance 40849824
Pierre Sales Nordfoto
Piet Baunø Ekstra Bladet
Poul Ernstved 40108110
Poul Nielsen Politiken
Poul Lützen Tips-bladet og Berlingske Tidende
Poul Albret Free lance
Poul F. Andersen Amtsavisen, Randers 29436087
Poul Sørensen Kanal 94, Vejle, DR
Poul Aage Nielsen Free lance
Poul Erik Andersson Anderssons Bureau 40326288
Poul Ib Pedersen Fyens Stiftstidende
Preben Søborg Sports Foto Aps 40563638
Preben Dabelsteen Andre
Ralf Dahl DR Nordjylland
Rasmus Bech Politiken 40327080
René Larsen Frederiksborg Amts Avis
Robert Wengler Fyens Stiftstidende
Roberto Yiacoumis Zacharias Ritzaus Bureau
Rudy Nielsen Andre
Rune Werliin B.T.
Rune Jungberg Madsen Holstebro-Struer 26355939
Sandie Hansen Jensen TV2/Fyn
Signe Krarup Nielsen Viasat Sport 22668830
Sisse Fisker TV2 20243919
Søren Juul Baunsgaard TV Midtvest 25371866
Søren Olsson Nordjyske Medier 22248434
Søren Romme Christoffersen Danmarks Journalisthøjskole 28725358
Søren Reedtz Pedersen DR-sporten
Søren Lassen Ritzaus Bureau 23323784
Søren Olsen Politiken 21 24 14 50
Søren Moehrdel Holbæk Amts Venstreblad
Søren Karl Jensen Tips-Bladet
Søren Tidmand Associeret medlem 40353095
Søren Kofoed TV2 Sporten 20243788
Søren Lorenzen Jyllands-Posten 20194079
Søren Nielsen Politiken 26804038
Søren Elmenhoff Kristensen Danmarks Radio
Søren Holmberg Holbæk Amts Venstreblad
Søren-Mikael Hansen Politiken
Steen Uno Christensen B.T. 20851139
Steen Tue Bjerborg TvDanmark
Steen Nedell Christensen Århus Stiftstidende 40342354
Steen Thornit Lolland Falsters Folketidende
Steen Ankerdal Free lance 40335558
Steen Bille DGI
Steffen Lilmoes Jydske Vestkysten 25326144
Steffen Dam B.T. 51640519
Sten Rudi Thomsen PRESSEkontoret 60917242
Susanne Horsdal B.T. 25344320
Svend Folke Hermansen Andre
Svend Gehrs TV3 21265550
Svend Novrup EuroSport
Tage Christensen JyskeVestkysten
Tania Clausager Pedersen Århus Stiftstidende 26740583
Tejs Dahl Mikkelsen Århus Stiftstidende 23314185
Thomas Borberg Politikens pressefoto 21683861
Thomas Pyndt Tips-Bladet
Thomas Baden Sørensen Horsens Folkeblad 23319569
Thomas Valentinsen Roadcycling.com
Thomas Hoffmann Politiken 29723812
Thomas Johnsen JyskeVestkysten Kolding 2060 4513
Thomas Nielsen-Grøn Århus Stiftstidende 22836777
Thomas Møller Kristensen Jyllands-Posten 20194063
Thomas Idskov B.T. - Aalborg 40580800
Thomas Vestergaard Danmarks Radio
Thomas Kristensen TV2 Sporten 20222353
Thomas Roger Henrichsen Danmarks Radio 23808755
Thomas Gravgaard TV 3 Sporten 267400005
Thomas Wilmann Ekstra Bladet 40422168
Thomas Sjørup Hansen Ekstra Bladet 22439414
Thorkild Amdi Christensen Free lance 20433282
Thorsten Dam Berlingske Tidende 20861099
Tina Krongaard Andersen B.T.
Tobias Hertz Danmarks Radio - TV
Tommy Troelsen DK 4
Tommy Christiansen Free lance
Tommy Poulsen Horsens Folkeblad 40293257
Tony Jørgensen Goal Magazine 28262299
Torben Andersen Horsens Folkeblad 23341161
Torben Mølgaard Lolland Falsters Folketidende
Torben Lollike Dansk Badminton Forbund 20409889
Torben Larsen B.T., Odense 40162222
Torben Kristensen Ekstra Bladet
Torben Sørensen PRP Media 40596021
Torben Mikkelsen Viborg Stifts Folkeblad
Torben Rask Laursen Ekstra Bladet 20101962
Torben André Poulsen TV2 Bornholm
Trine May-Britth Wiviann Larsen Ekstra Bladet 20201313
Troels Christensen Ekstra Bladet 20303344
Troels Mylenberg Vallekilde Højskole 20872070
Uffe Jensen Sjællandske Dagblade
Ulrich Nedergaard Hestebladet
Ulrik Jensen Danmarks Radio - Radiosporten 28542398
Ulrik Jönsson TV 2 Sporten 22170749
Vagn Jensen Free lance 20415012
Vagn Nielsen Ekstra Bladet 20271500
Viggo Landau Ekstra Bladet 40546051
Wagn Ivan Pedersen Fyns Amts Avis
Winnifred Eriksen Se og Hør

Der er 580 personer på listen.