Danske Sportsjournalister
NyhederPRMMedlemslisteOrganisationDebatforumOm DSStadionGuideLinksBilledgalleriKontaktAIPS
   
Flere nyheder
Flere pressemeddelelser

 

 

572 medlemmer

Fredag d. 11. august 2006


Medlemsliste Danske Sportsjournalister
Navn Firma Mobil

Aleksandar Josevski B.T. 28345418
Allan Staal JydskeVestkysten 51725188
Allan Nielsen Politiken 40432652
Allan Hougaard Free lance
Allan Sand Pedersen Ekstra Bladet 40349097
Allan Wahlers MetroXpress 20670542
Allan Plenborg Lolland Falsters Folketidende
Allan Hvid TV3 Sporten 51211181
Allan Olsen Ekstra Bladet
Anders Kamper Berlingske Tidende 20741820
Anders Brohus Free lance 21409687
Anders Kjærbye Free lance 26186670
Anders Tystrup 20212313
Anders Stoffer Ekstra Bladet 26700714
Anders Damgaard Ritzaus Bureau 40350622
Anders Laursen DR-sporten 40291977
Anders Vestergaard Holbæk Amts Venstreblad
Anders Sigdal Willumsen Free lance 29728617
Anders Møllenberg Vejle Amts Folkeblad
Anders Bo Larsen B.T.
Anders Wedel Berthelsen TV2/Fyn 23245327
Anders Eggert Bay TipsBladet 2341 7515
Anders Svendsen Ritzau
Anders Lund TV-sporten 28261866
Andreas Szlavik Free lance 61106422
Andreas Kraul Danmarks Radio 21490456
Asger Zangenberg Danmarks Radio
Bax Lindhardt B.T. 40681441
Bendt Godtberg Jensen Nordjyllands Radio
Bengt Svan Aller Press
Benjamin Munk Povlsen Jyllands-Posten 2019 4057
Bent Hermansen Jyllands-Posten
Bent Nyegaard Team Tvis Holstebro
Bent Sørensen
Birger Lindberg Pedersen Scanpublisher A/S 28128509
Birger Vogelius Free lance 40184036
Birgitte Borch Danmarks Radio - radiosporten
Bjarne Nielsen Ekstra Bladet
Bo Vestergaard Nielsen Kolding Ugeavis 20 94 10 76
Bo Amstrup Poulsen Free lance - B.T. - Imagine Scandinavia 26797935
Bo Nymann Pedersen Free lance 26132861
Brian Jensen Medieselskabet Nordvestsjælland
Brian Rasmussen Free lance 26184272
Brian Lindholt Fyns Amts Avis 22250270
Brian Askvig Ekstra Bladet 40134444
Brian Martin Rasmussen Danmarks Idræts-Forbund 22120240
Brian Andersen AaB A/S 40915658
Brian Laursen Skive Folkeblad 40360628
Brit Therkildsen Politiken 40686976
Britt Carlsen Mediehuset Wiegaarden, Blåkildevej 15, 9500 Hobro 2024 2928
Burt Seeger Free lance
Camilla Dam Danmarks Radio 22129779
Carl Jonathan Redhead Danmarks Journalisthøjskole 28147885
Carl-Johan Pickel Bornholms Tidende
Carsten Fischer DR1, Århus
Carsten Løvschall Danmarks Radio, Århus 24269213
Carsten Ritter DR-sporten 51515183
Carsten Johansen Fredericia Dagblad 23424254
Carsten Bundgaard Danmarks Radio
Carsten Godtfredsen Politiken
Carsten Werge TV3
Carsten Andreasen Jyllands-Posten 20194134
Carsten Steen Andreasen Tips-Bladet
Casper Hjorth-Knudsen B.T. 26 72 81 11
Casper Thorsøe Casper Thorsøe Video Production
Casper Nielsen Billed Bladet
Christian Krabbe Barfoed B.T.
Christian Hüttemeier Politiken 22615487
Christian Thye-Petersen Jyllands-Posten 40606584
Christian Weide Larsen Free lance 23290557
Christian Blomgreen 26830724
Christian Thelin Viasat Sport
Christian Mikkelsen Holbæk Amts Venstreblad 21490292
Christian Munk Petersen Tipsbladet (deltid) og EuroSport
Claus Bonnerup Ekstra Bladet 20218975
Claus Thorsted Free lance
Claus Fisker Scanpix Nordfoto 40752031
Claus Jensen Nordjyske Medier 40727129
Claus Søndberg Nordjyske Medier/Nordjyske Stiftstidende 20804975
Claus Frederiksen TV2 23429222
Claus Borre Viasat/TV3 20163084
Claus Poulsen Se og Hør
Claus Gundestrup B.T. 61711715
Claus Christensen TV2/Østjylland 21212027
Dan Selgen Bjerring Andre
Dan Mark Philipsen Jyllands-Posten 20194059
Danni Klitgaard Kristensen Viborg Stifts Folkeblad 21603752
Dennis Ritter TV2 20250531-51563297
Dorthe Jeggesen Radiosporten, DR 29256506
Dorthe Liljensøe Ugebladet Søndag
Ejlif Trier Hansen Free lance
Ejvind Fritzbøger Ekstra Bladet 40453640
Ejvind Olesen Andre
Emil Norsker Sportsfan 28582709
Erik Glyngfeldt Horsens Folkeblad 40776920
Erik Gleie Andre
Erik Kragh Ekstra Bladet
Erik Berth Andre
Erik Nielsen Radio Fyn 28547724
Erik Nielsen Netavisen Infopaq
Erland Vendelbo Mogensen Tips-Bladet
Erling J. Pedersen Roskilde Avis
Erling Madsen ajour pressebureau
Ernst van Norde B.T.
Finn Kobberø Andre
Finn Frandsen Politiken
Finn Stilling Ekstra Bladet 20303322
Finn Bjørvig Hansen B.T. On Line 22769924
Finn Paske Ude og Hjemme
Finn John Carlsson Free lance 40142620
Finn Tage Jensen TV2 26724502
Flemming Linnebjerg Vejle Amts Folkeblad 22210544
Flemming Kjellerup Viasat Sport 40294977
Flemming Vitus Nielsen Vitus Bureau 20851141
Flemming Madsen VLR - Vejle Lokal Radio 20679822
Flemming Fjeldgaard B.T. 26819825
Flemming Toft TV2 20243722
Flemming Nielsen Andre 23300484
Flemming Keith Karlsen Lolland Falsters Pressefoto 22 13 31 05
Flemming Thor Madsen Ekstra Bladet 21 40 13 13
Flemming Brandt B.T. 20243064
Flemming Anthony Brønshøj Husum Avis
Flemming Olesen Nordjyske Stiftstidende 40944941
Frank With Free lance - efterlønner 31212194
Frank Hove TIPS-Bladet 61701880
Frank Undall Newsline ApS 40 15 22 15
Frederik Lauesen TV 2-sporten 20243824
Frits Ahlstrøm UEFA
Frits Nielsen Herning Folkeblad 20452145
Gerdt Hylbæk Nielsen DGI 51 24 45 17
Gisle Thorsen Ekstra Bladet 2442 1313
H. C. Møller Andre
Halvor Bo Rasmussen Andre
Hanna Britt Milling Idrætsliv 60955820
Hanne Højer B.T. 40825619
Hans Christian Jensen B.T. Online 40603700
Hans Rosenkilde Jerver Free lance 22455639
Hans Krabbe NewsRoom, Ikast 24221626
Hans Grønfeldt Free lance 21659672
Hans Chr. Gabelgaard JydskeVestkysten 20604895
Hans Erik Struckmann Andre
Hans Peter Rytter Radio ANR, Aalborg 20804910
Harald Schrøder Ringkjøbing Amts Dagblad
Hardy Hounsgaard Fyns Amts Avis 20692509
Harvy Hansen Berlingske Tidende 40433335
Hasan Cücük Zaman Newspaper - Cihan News Agency
Hasan Cengiz Kahraman Haber & Radikal Istanbul 21271744
Heine Pedersen Free lance 28 10 09 99
Heinrich Villy Duholm DAF-Information - Associeret medlem
Helge Weng Midtjyllands Avis
Helle Møller Riis 5172 6532
Henning Bagger Nordfoto
Henning Fristed Sjællandske Dagblade
Henning Hauth Andre
Henning Hansen Nordjyske Stiftstidende 20891036
Henrik Nielsen Se og Hør
Henrik Lund Jensen Free lance
Henrik Hvillum Eurosport, TvDanmark (Kanal5) og Canal Plus 26154514
Henrik Larsen Ekstra Bladet 51221313
Henrik Hellerup Brandt Idrættens Analyseinstitut 29210972
Henrik Eigaard Tips-Bladet
Henrik Lüthcke 3031 0777
Henrik Niss Free lance 40 98 83 69
Henrik Søe Dansk Golf Union 40115712
Henrik Brandt Radiosporten, DR
Henrik Liniger DR Sporten 21492030
Henrik Jacobsen Politiken 40443038
Henrik Saabye Nielsen DR-sporten 2169 2030
Henrik Bjerregrav Free lance
Henry Smith Kalundborg Folkeblad
Holger Rasmussen DR Sporten 21708577
Horst H. Schoop Free lance
Ib Pilegaard Free lance (efterløn) 40555578
Ib Søby Nielsen DK 4 23 61 77 01
Ingvard Grann JyllandsPosten
Irfan Kurtulmus Milliyet Gazetesi
Jacob Staehelin B.T. 26274942
Jacob Henriques B.T.
Jacob Andersen Danmarks Idræts-Forbund 29427127
Jacob Panum Larsen-Ledet DR Sporten 25370455
Jacob Teilmann Ritzaus Bureau 24479664
Jakob Rohde-Brøndum Ekstra Bladets netavis 22773675
Jakob Fønss Sjællandske Medier 25403328
Jakob Kvist Berlingske Tidende
Jakob Boserup Madsen Free lance 40681003
Jakob Strøm Hansen Kanal 94, Vejle 40507087
Jan Rosendal Danmarks Radio
Jan Mitchell Berlingske Tidende
Jan Christensen J. C. Fotografi 40413060
Jan Kjeldtoft Ekstra Bladet 51291313
Jan Løfberg Berlingske Tidende
Jan Harkamp Danmarks Radio
Jan Bonde Fyens Stiftstidende 21206889
Jan Jensen Ekstra Bladet 40325053
Jan Birger Jensen JyllandsPosten 20194062
Jan Lund JyllandsPosten
Jan Schouby Århus Stiftstidende 23314198
Jan la Cour JyllandsPosten
Jan Sommer Frederiksen Free lance 20463968
Jan Heilemann Jensen NovoMedia 20805407
Jan Rosenthal Free lance 40427890
Jan Eric Johnsen Associeret medlem 40413306
Jens Nørgaard Larsen B.T,
Jens Sejer Andersen Play The Game 20710701
Jens Kragh Iversen Dagbladet Der Nordschleswiger 40312773
Jens Bang Lolland-Falsters Folketidende
Jens Nielsen Free lance 40454746
Jens Dresling Politiken 40336701
Jens Hukiær Nordjyske Stiftstidende
Jens Harder Højbjerg PressHarder 40 11 19 11
Jens Arnborg Free lance - Viasat 40 95 51 60
Jens Ingfred Rasmussen Midtjyllands Avis
Jens Schmidt Hansen Hansen Ham-Selv 28353848
Jens Dige Free lance 20832350
Jens Anker Tvedebrink Midtjyllands Avis 40343139
Jens Jørgen Brinch Tipsbladet 40353559
Jens Ole Sørensen DR Midt og Vest Holstebro 40 73 32 69
Jens Ole Pedersen Nordjyske Stiftstidende
Jens Otto Barsøe Nordjyske Stifstidende 26659544
Jens-Carl Kristensen Free lance 40729517
Jeppe Michael Jensen Free lance fotograf 20707510
Jeppe Horskjær TV3 Sporten/Viasat Sport 26728108
Jeppe Lodberg Dagbladet Ringsted 20 32 03 82
Jes Holm Andersen Kanal 5 30652779
Jes Andreas Mortensen Free lance 61308981
Jesper Mads Eriksen Fyens Stiftstidende
Jesper Voldgaard Danmarks Journalisthøjskole 26815677
Jesper Friesmand Johansen Fyens Stiftstidende
Jesper Bøgh Lolland/Falsters Folketidende og Radio Sydhavsøern
Jesper Rasmussen JydskeVestkysten 23456747
Jesper Philip Schultz Okapi ApS 51555357
Jesper Sunesen Ude og Hjemme / Aller Press/Alloverpress 40563651
Jesper Kingo Pedersen TV2 20243846
Jesper Gisli Lørdags-Avisen 26308207
Jesper Dahl Caruso Berlingske Tidende 51215519
Jesper Tornvig Ludvigsen B.T. 20244411
Jimmi Willemoes 22133498
Jimmy Bøjgaard TV 2 20 24 20 11
John Bisgaard Jensen Canal Plus 40866323
John Thomsen Ringkjøbing Amts Dagblad 21 27 78 95
John Jäger TV2 Sporten 40 93 48 04
John Rahbek Christensen DR Sporten 2215 2400
John Bjørklund B.T.
John Ringstrøm Sjællandske Dagblade
John Hansen TV2 20243927
John Jakobsen AG/Grønlandsposten, Nuuk 002 99 57 92 20
Johnny Johansen Ugebladet Søndag
Johnny Anthon Wichmann Free lance - pressefotograf 23465628
Jonas Stubkjær Hüttel Ekstra Bladet 26252078
Jonas Nyrup Rud-Petersen Ritzau 26568538
Jorge Jensen B.T.
Jørgen Volmer Nielsen Fyens Stiftstidende 20449879
Jørgen Steen Nielsen Free lance 21 69 20 40
Jørgen Birger Rasmussen DR-sporten, Danmarks Radio 20283345
Jørgen Bak Rasmussen Ridehesten
Jørgen Schiøttz
Jørgen Grunnet TV2 København
Jørgen Salomonsen Se og Hør
Jørgen Herbert Se og Hør og TvDanmark 40118612
Jørgen Reinbeck Ekstra Bladet 40576251
Jørgen Ploug Larsen Pressebureauet Silkeborg
Jørn Just Kristensen Lolland-Falsters Folketidende 22508309
Jørn Kirk AllerTV
Jørn Eriksen Nordjyske Stiftstidende
Jørn Højmark Rasmussen Politiken 40 38 19 94
Kai Gottschalck Hartmeyer TV2 Midt Vest
Kåre Boye Møller Madsen Frederiksborg Amts Avis 40826489
Karen Anny Balling Radmer DGI Kommunikation 40530670
Karl Aage Dalgaard B.T.
Karl Erik Nielsen Berlingske Tidende 51215548
Karsten Stubkjær Hüttel Fyens Stiftstidende 21674599
Karsten Bønsdorf Free lance 40382307
Kasper Steenbach Euroman 26148699
Kasper Kudsk Jensen Fyns Amts Avis 40366678
Kasper Harboe DR - Østjyllands Radio 28120140
Keld Navntoft Nordfoto
Kenneth Kristiansen Herning Folkeblad 21 73 63 94
Kent Nikolajsen Metronome Productions A/S 21206350
Kim Middelhede JydskeVestkysten Radio
Kim Robin Graahede Free lance 22289761
Kim Garde Madsen Hvidovre Avis 28351299
Kim Agersten Free lance 40334376
Kim Mikkelsen B.T. 20651431
Kim Stoltenberg Hansen Herning Folkeblad 51361549
Kjeld Lundbæk Bornholms Tidende 4034 3032
Klaus Sletting Jensen Medie Center Frederiksberg 26121933
Klaus Madsen Dagbladet/Frederiksborg Amts Avis 20290383
Klaus Søndergaard Jyllands-Posten 20194050
Klaus Egelund Ekstra Bladet 51281313
Kristian Linnemann Free lance 40524934
Kristian Boye Ritzaus Bureau 20160766
Kristine Wilkens Politiken 2128 6471
Kristoffer Hamborg Horsens Folkeblad 28764180
Kurt Lassen Berlingske Tidende 40848567
Kurt Leth Free lance 30950067/40871500
Kurt Andersen Free lance 30702511
Kurt Stendal Berlingske Tidende
Kurt Thyboe Andre
Lars Bogs Ugeposten Helsinge, Græsted, Gilleleje
Lars Møller B.T. 20113322
Lars Hedegård Nielsen Dagbladet Holstebro-Struer 23390575
Lars Andersson Urban
Lars Hendel B.T. 20 81 75 33
Lars Poulsen Ekstra Bladet 20331313
Lars Rønbøg Free lance 20667929
Lars Georg Høgermann Müller Reuters Danmark 26309654
Lars Ramsing Christensen Thisted Dagblad
Lars Juul Nielsen Horsens Folkeblad 20288499
Lars Mathiasen Free lance 28906214
Lars Werge Andersen Ekstra Bladet 24251313
Lars Paaske Danmarks Radio
Lars Bang Bertelsen Thisted Dagblad 30957329
Lars Pauli Nordjyske Stiftstidende
Lars Hestbech Ritzaus Bureau 22289799
Lars Krabbe Jyllands-Posten København
Lars Jørgensen Dagbladet/Frederiksborg Amts Avis 20220381
Lars Jørgensen Ekstra Bladet 40421407
Lars Henrik Laursen Free lance 40251314
Lars Jørgen Andersen TV2 21478530
Leif Lund Andre 40267738
Leif Kofoed Rasmussen Fyens Stiftstidende 21769172
Lene Esthave Free lance 26226323
Lene Christensen TV2/Midt-Vest 23 43 89 73
Lene Kristine Aarup Ugilt Hansen Danmarks Radio, TV-sporten 22618499
Linda Laugesen All Starr Photo
Line Baun Danielsen Danmarks Radio
Line Skovgaard Ernlund TV2-sporten
Lisbeth V. Povlsen Ritzaus Bureau 28572063
Lise Kissmeyer Free lance 20858163
Liselotte Sabroe Berlingske Tidende 20667915
Lone Vandborg Se og Hør
Louis Clément Pressekontakt.dk
Louise Dreisig Danmarks Radio - TV 22427939
Louise Bjerregaard DR-Sporten 20-640929
Luna Christofi TV3 21432454
Mads Petersen JydskeVestkysten 27118784
Mads Herholdt Regionalen, Næstved - Associeret medlem
Mads Jensen Vejle Amts Folkeblad/Fredericia 30278313
Mads Winther Ekstra Bladet
Mads Rotbøl TV2 Sporten 40557068
Mads Glenn Wehlast Ekstra Bladet 40461313
Maja Rosager DR-sporten 28544961
Marco de los Reyes Berlingske Tidende 51215547
Martin Kaae Sjællandske Medier - Sjællands Tidende- Næstved Ti 29729781
Martin Sejer Lützen netposten.dk 2871 5767
Martin Rahbech Jensen Lemvig Folkeblad 26113761
Martin Høgstrup Newspaq 2223 0239
Martin Dalgaard TV Danmark
Max Bendixen Andre
Mette Richardt Ritzaus Bureau 27126303
Mette Thomsen JydskeVestkysten 20604550
Mette Marie Cornelius DR Sporten - radio 26214226
Michael Tannis Beck Berlingske Tidende 22287549
Michael Helligsø Danmarks Journalisthøjskole 28498958
Michael Lermark Golftale 40142515
Michael Wulff Hansen Århus Stiftstidende 40328337
Michael Qureshi B.T. 22347771
Michael Christiansen Nordjyske Stiftstidendes områdecenter Midtfjord
Michael Ravn Silkeborg IF 29679255
Michael Winther-Rasmussen Ekstra Bladets Internetredaktion 21919559
Michael Søvsø Pedersen Herning Folkeblad 22 43 75 61
Michael Dahm B.T.
Michael Sørensen Se og Hør og EuroSport
Michael Wichmann TV2/Lorry
Michael Olesen DR Radiosporten 21667324
Michael Bjørn Hansen Ekstra Bladet
Mick Ejstrup Anderson FOTOM 27114450
Mik Schack Tips-Bladet
Mikael Hjuler Fagpres 40455657
Mikkel From Nielsen TV2 Nord 40975771
Mikkel Larsen Free lance
Mikkel Hemmer-Hansen Jyllands-Posten 2019 4365
Mikkel Becker Ottesen Nordjyske Stiftstidende 40826908
Mogens Flindt Free lance 40200248
Mogens Madsen Ekstra Bladets Internets redakt.
Mogens Jacobsen Politiken 20277353
Mogens Ruggaard Andre
Mogens Holmberg API Pressefoto
Morten Ankerdal TV2, København 20 24 38 81
Morten Stig Christensen TV2 40556672
Morten Møller Free lance
Morten Kiersgaard Espersen Forza 29862814
Morten Bjørn Jensen Ekstra Bladet 21601313
Morten Ravn Århus Stiftstidende
Morten Juhl Berlingske Tidende 21269525
Morten Overgaard Andersen Free lance
Morten Guldberg Vejle Amts Folkeblad 22376811
Morten Hausborg Radiosporten 20407776
Morten Langkilde Politiken
Morten Friis Jørgensen MFJ Media
Morten Bruun Andre 21700254
Morten Skovhus Fyens Stiftstidende
Morten Crone Sejersbøl Forza 20852345
Morten Hauge Clausen Danmarks Radio TV-sporten
Morten Lindeskov Andersen Bornholms Tidende
Natasja Crone Danmarks Radio 21684868
Niels Abildtrup Fyens Stiftstidende 21 76 91 74
Niels Westh DR-TV-sporten 21 20 59 37
Niels Juhl Free lance
Niels O. Hansen B.T. Online 22852199
Niels Bastholm Andre
Niels Husted NHC Foto, Esbjerg 40277826
Niels Rasmussen Free lance
Niels Hougaard Jyllands-Posten 20194194
Niels Idskov Tips-Bladet
Niels Bjerggaard Århus Stiftstidende
Niels Frydenlund Tips-Bladet 21266297
Niels Chr. Jung DR TV-Sporten 0039 347 71 500 60
Niels Christian Clausen Danmarks Radio
Niels Erik Madsen Hvidovre Avis
Niels Jeppe Børre Olsen Roskilde Avis 29910699
Niels Jørgen Larsen Tips-Bladet 40147398
Niels-Birger Danielsen Ekstra Bladet 26 83 06 67
Niels-Christian Niels-Christiansen Andre
Niels-Steen Andersen Se og Hør
Nils Meilvang B.T. 40124888
Nis Peder Kolby Pedersen FDF - Frivilligt Drenge- og Pigeforbund 40323400
Olav Skaaning Andersen Danmarks Radio 21732160
Ole Skouboe
Ole B. Christensen Bornholms Tidende
Ole Ravn B.T., Kolding 20913560
Ole Tang Skive Folkeblad 40831168
Ole Fink Mejlgaard Nordjyske Stiftstidende 22491160
Ole Henriksen TV2
Ole Kjær Free lance 27976537
Ole Buntsen Free lance 40133739
Ole V. Hansen Familie Journalen
Ole Wejse Svarrer B.T. 20716465
Ole Frederiksen Ekstra Bladet 40525206
Ole Bruun JydskeVestkysten 20604552
Ole Johnny Sørensen Free lance
Palle Hedemann Free lance 40526925
Peder Mølby Henriksen Viborg fF Prof-fodbold A/S 40925261
Per Kuno Mortensen Lolland Falsters Folketidende 25 79 51 33
Per Jensen Holbæk Amts Venstreblad
Per Kjærbye Free lance 23706900
Per Krogh Nord-Press
Per Bang Free lance
Per Børding B.T. 22983257
Per Haugaard Jacobsen Århus Stiftstidende 27125285
Per Panduro TV2
Per Friis Dyrholm Jyllands-Posten 26259705
Per Skov Jensen Holbæk Amts Venstreblad 40138087
Per Larsen Larsen Press I/S 22 17 63 42
Pernille Fløjstrup Johansen Idrætsskolerne i Oure 25797967
Peter Elgaard Vejle Amts Folkeblad
Peter Grosen Jensen Se og Hør
Peter Vestergaard Århus Stiftstidende 20131090
Peter Eilertsen Århus Stiftstidende
Peter Troelsen De Danske Skytteforeninger 61552545
Peter Löfvall Danmarks Radio København 40318509
Peter Bistrup Danmarks Idræts Forbund - Associeret medlem
Peter Bagge Nielsen Ekstra Bladet 40176791
Peter Grønborg TVDanmark 40433329
Peter Clausen Tips-Bladet
Peter Klar Tips-Bladet
Peter Abildgaard Sørensen Midtjyllands Avis 40 45 00 36
Peter Fredberg B.T. 20851146
Peter Ernstved Rasmussen Ernstveds Bureau 51219597
Peter Andersen Holbæk Amts Venstreblad
Peter Fiilsø Jensen DR Sporten 28723845
Peter Elsnab 25143423
Peter Nørrelund Viasat Sport 20250974
Peter Nielsen Free lance
Peter Brüchmann B.T.
Peter Rasmussen Andre
Peter Orry Jensen JyskeVestkysten
Peter Clausen Bilmagasinet, Bil-Revyen og Brugt-Revyen 2002 28 89 12 58
Peter Bennett TV-Forlaget/Equestrian 28692540
Philip Christian Thomsen Ekstra Bladet Internet Sport 28531760
Pia Koppelman Free lance 40849824
Pierre Sales Nordfoto
Piet Baunø Ekstra Bladet
Poul Lützen Tips-bladet og Berlingske Tidende
Poul Albret Free lance
Poul Nielsen Kristeligt Dagblad
Poul F. Andersen Amtsavisen, Randers 29436087
Poul Sørensen Kanal 94, Vejle, DR
Poul Ernstved 40108110
Poul Hansen Viasat Sport 20330102
Poul Aage Nielsen Free lance
Poul Erik Andersson Anderssons Bureau 40326288
Poul Ib Pedersen Fyens Stiftstidende
Preben Dabelsteen Andre
Preben Søborg Sports Foto Aps 40563638
Ralf Dahl DR Nordjylland
Rasmus Bech Politiken 40327080
René Steen Schrøder Ekstra Bladet 22788790
René Schütze
René Larsen Frederiksborg Amts Avis
Roberto Yiacoumis Zacharias Ritzaus Bureau
Ruddi Christensen Free lance - PF 23613344
Rudi Dalsgaard Frederiksborg Amts Avis 24658009
Rudy Nielsen Andre
Rune Werliin B.T.
Rune Jungberg Madsen Viborg Stifts Folkeblad 26355939
Rune Knudsen Journalisthøjskolen 22987175
Sadi Tekelioglu HABER-Danmark og CUMHURIYET-Tyrkiet 26819554
Sami Don Petersen Berlingske Tidende
Sandie Hansen Jensen TV2/Fyn
Sigurd Bæk Jensen Free lance 24822206
Sisse Fisker TV2
Søren Kofoed TV2 Sporten 20243788
Søren Nikolaj Bidstrup Hansen Berlingske Tidende 40264124
Søren Andersen Djurslandsposten/Dansk Træner Union 40842899
Søren Romme Christoffersen JydskeVestkysten 28725358
Søren Olsson Nordjyske Medier 22248434
Søren Juul Baunsgaard TV Midtvest 25371866
Søren Juul Rasmussen Viborg Stifts Folkeblad 22444171
Søren Elmenhoff Kristensen Danmarks Radio
Søren Egebjerg Pedersen Dagbladet Holstebro/Struer 61448866
Søren Pedersen Nordjyske Stiftstidende 2249 1284
Søren Karl Jensen Tips-Bladet 21 60 95 31
Søren Tidmand Associeret medlem 40353095
Søren Nielsen Forza 26804038
Søren Lassen Ritzaus Bureau 23323784
Søren Olsen Politiken 21 24 14 50
Søren Reedtz Pedersen DR-sporten
Søren Moehrdel Holbæk Amts Venstreblad
Søren-Mikael Hansen Politiken
Steen Bille DGI
Steen Thornit Lolland Falsters Folketidende
Steen Tue Bjerborg TvDanmark
Steen Ankerdal Free lance 40335558
Steen Nedell Christensen Jyllands-Posten 40342354
Steffen Dam B.T. 51640519
Steffen Møller Andersen Ekstra Bladet 20239103
Sten Rudi Thomsen PRESSEkontoret 60917242
Stine F. Mathiesen Free lance 27322925
Susanne Horsdal Free lance 25344320
Svend Folke Hermansen Andre
Svend Novrup EuroSport
Svend Gehrs TV3 21265550
Tage Christensen JyskeVestkysten
Tania Clausager Aarhus Stiftstidende 2674 0583
Tejs Dahl Mikkelsen Århus Stiftstidende 23314185
Theis Marquard Otzen Danmarks Badminton Forbund 27580730
Thomas Sjørup Hansen Ekstra Bladet 22439414
Thomas Roger Henrichsen Danmarks Radio 23808755
Thomas Baden Sørensen Horsens Folkeblad 23319569
Thomas Pyndt Tips-Bladet
Thomas Gravgaard TV 3 Sporten 267400005
Thomas Kristensen TV2 Sporten 20222353
Thomas Vestergaard Danmarks Radio
Thomas Møller Kristensen Jyllands-Posten 20194063
Thomas Valentinsen Roadcycling.com
Thomas Idskov B.T. - Aalborg 40580800
Thomas Wilmann Ekstra Bladet 40422168
Thomas Johnsen JydskeVestkysten Kolding 2060 4513
Thomas Nielsen-Grøn Århus Stiftstidende 31151905
Thorkild Amdi Christensen Free lance 20433282
Thorsten Dam Berlingske Tidende 20861099
Tommy Poulsen Horsens Folkeblad 40293257
Tommy Troelsen DK 4
Tommy Christiansen Free lance
Tony Jørgensen Goal Magazine 20108192
Torben Mikkelsen Viborg Stifts Folkeblad
Torben Andersen Horsens Folkeblad 23341161
Torben Sørensen PRP Media 40596021
Torben Lollike Danmarks Idræts Forbund 20409889
Torben Larsen B.T., Odense 40162222
Torben Mølgaard Lolland Falsters Folketidende
Torben Kristensen Ekstra Bladet
Torben André Poulsen TV2 Bornholm
Trine May-Britth Wiviann Larsen Ekstra Bladet 20201313
Troels Christensen Ekstra Bladet 20303344
Uffe Jensen Sjællandske Dagblade
Ulrik Jensen Danmarks Radio - Radiosporten 28542398
Ulrik Andersen Danmarks Journalisthøjskole 51880424
Vagn Nielsen Ekstra Bladet 20271500
Vagn Jensen Free lance 20415012
Wagn Ivan Pedersen Fyns Amts Avis

Der er 572 personer på listen.