Danske Sportsjournalister
NyhederPRMMedlemslisteOrganisationDebatforumOm DSStadionGuideLinksBilledgalleriKontaktAIPS
   
Flere nyheder
Flere pressemeddelelser

 

 

603 medlemmer

Søndag d. 17. december 2000

Medlemsliste Danske Sportsjournalister

Navn Firma Priv. Tlf.

Bent Nyegaard 66143133
Thomas Nielsen-Grøn 86189281
Jens Bang 54605590
Bent Sørensen 53736370
Kim Mikkelsen
Jeppe Locht 86276116
Steen Ankerdal 38330374
John Jakobsen AG/Grønlandsposten, Nuuk 002 99 32 14 51
Erling Madsen ajour pressebureau
Jørgen Campbell Aktuelt 33321861
Ellen Vibeke "Sørine" Gotfredsen Aktuelt
Nicolai Kampmann Aktuelt 35853816
Poul Nielsen Aktuelt 45938898
Chr. Weide Larsen Aktuelt 40870001
Andreas Kraul Aktuelt 33242618
Jørgen Schiøttz Aktuelt 45831115
Linda Laugesen All Star Photo
Bo Nymann Pedersen Amager Bladet
Poul F. Andersen Amtsavisen, Randers 86438887
Poul Erik Andersson Anderssons Bureau 44981415
Morten Bruun Andre 86148566-28
Henning Hauth Andre 45571403
Svend Folke Hermansen Andre 49701445
Klaus Kristian Hansen Andre 86240773
Erik Hveisel Hansen Andre 75821202
Preben Dabelsteen Andre Hemmeligt
Mogens Braad Christensen Andre
Dan Selgen Bjerring Andre 43612423
Erik Berth Andre 54856455
Max Bendixen Andre
Trine Bay Andre 33230505
Kim Barren Andre 62210023
Niels-Jacob Andersen Andre
Morten Lindeskov Andersen Andre 56953210
Christian Clausen Andre 48243543
Flemming Nielsen Andre 49708884
Morten Vassing Andre
Kurt Thyboe Andre 0034 3 636 2194
Hans Erik Struckmann Andre 35361287
Ulrik Skotte Andre 35832715
Mogens Ruggaard Andre 38284542
Morten Ravn Andre 86271289
Peter Rasmussen Andre 97123681
Ejvind Olesen Andre 45862149
Rudy Nielsen Andre 43710749
Erik Gleie Andre 32531628
Iver Høj Nielsen Andre
Halvor Bo Rasmussen Andre 44651121
Niels-Christian Niels-Christiansen Andre 45855598
H. C. Møller Andre 39290238
Allan Margolinsky Andre 35361501
Knud Lundberg Andre 39621195
Leif Lund Andre 46363938
Susanne Lohse Andre
Finn Kobberø Andre Hemmeligt
Niels Bastholm Andre 66137313
Jens Henrik Jensen Andre 20666827
Jørgen Volmer Nielsen Andre 66111106
Flemming Andersen Andre
Axel Alstrup Andre 56141539
Claus Jensen ANR 40727129
Mogens Holmberg API Pressefoto 40332151
Torben Birch Århus Stiftstidende 86986667
Steen Nedell Christensen Århus Stiftstidende 40342354
Peter Eilertsen Århus Stiftstidende 86293629
Per H. Jacobsen Århus Stiftstidende 26460456
Tejs Dahl Mikkelsen Århus Stiftstidende 86216159
Tania Clausager Århus Stiftstidende 86188460
Jan Schouby Århus Stiftstidende 86540089
Peter Vestergaard Århus Stiftstidende 86113090
Niels Bjerggaard Århus Stiftstidende 86192240
Christian Askov Askov Press 75258010
Aage Klostermann Associeret medlem
Jan Eric Johnsen Associeret medlem 40413306
Søren Tidmand Associeret medlem 40353095
Jan Christensen Associeret medlem 40413060
Jens Nørgaard Larsen B.T, 49223824
Børge Munk Jensen B.T. 39654228
Anders Bo Larsen B.T.
Thomas Sjørup Hansen B.T. 35859928
Flemming Vitus Nielsen B.T. 20851141
Per Steffensen B.T. 20970105
Jørgen Erik Pihl B.T. 20851140
Bjarne Olsen B.T. 32518028
Klaus Moe B.T. 20851138
Anders Eggert Bay B.T. 33213180
Georg Laumann Jespersen B.T. 56141485
Bent Kirkegaard Rasmussen B.T. 36490175
Lars Westh Jacobsen B.T. 49261283
Hanne Højer B.T. 39209260
Susanne Horsdal B.T. 33251923
Peter Fredberg B.T. 45875721
Michael Dahm B.T. 36708004
Steen Uno Christensen B.T. 20851139
Peter Brüchmann B.T. 38339969
Flemming Brandt B.T. 32 84 27 07
Bax Lindhardt B.T. 32544080
Jorge Jensen B.T. 58529501
Christian Krabbe Barfoed B.T. Hemmeligt
Claus Gundestrup B.T. 98428184
Dennis Drejer B.T. 39181696
Karl Aage Dalgaard B.T. 31864301
Egon Andersen B.T.
Lars Werge Andersen B.T. 56639610
Joakim Jakobsen B.T. 32597791
Lars Møller B.T. 33792297
Jacob Henriques B.T. 33261844
Nils Meilvang B.T. 40309323
John Bjørklund B.T. 38603612
Ernst van Norde B.T. 32951224
Tina Krongaard Andersen B.T. 38101661
Lars Hendel B.T. 86 80 55 06
Thomas Idskov B.T. - Aalborg 98184750
Kalle Kvist B.T. - Aalborg 98247374
Ib Pilegaard B.T. Århus 86927950
Finn Bjørvig Hansen B.T. On Line 48252336
Niels O. Hansen B.T. Online
Hans Christian Jensen B.T. Online 44840032
Ole Ravn B.T., Kolding 75518012
Torben Larsen B.T., Odense 63613411
Morten Juhl Berlingske Tidende 35438313
Liselotte Sabroe Berlingske Tidende
Anders Kamper Berlingske Tidende 38 74 58 60
Jan Mitchell Berlingske Tidende 46359135
Cathrin Terney Tromborg Berlingske Tidende 38111721
Kurt Stendal Berlingske Tidende 42480319
Jan Løfberg Berlingske Tidende 32840948
Kurt Lassen Berlingske Tidende 38111754
Jakob Kvist Berlingske Tidende 32953404
Harvy Hansen Berlingske Tidende 86743201
Thorsten Dam Berlingske Tidende 38882611
Jesper Dahl Caruso Berlingske Tidende 33 12 51 01
Lars Hauth Berlingske Tidende 55 99 01 88
Tom Wikborg Berlingske Tidende
Marco de los Reyes Berlingske Tidende 35362307
Jens Arnborg Berlingske Tidende 40 95 51 60
Bent Bernardi Sørensen Bernardi Press
Carsten Rolighed Lauridsen Billed Bladet 40251314
Casper Nielsen Billed Bladet 38198387
Jørn Kirk Billed Bladet 48246696
Kristian Bo Eriksen Billed Bladet
Holger Blom Billed Bladet 40269095
Anders Paaskesen bold.dk 35435999
Carsten Johansen Bold.dk
Kjeld Lundbæk Bornholms Tidende 56966230
Carl Johan Pickel Bornholms Tidende 56955570
Ole B. Christensen Bornholms Tidende
Flemming Anthony Brønshøj Husun Avis
Michael Qureshi BT og TV3 22347771
Casper Thorsøe Casper Thorsøe Video Production
Morten Friis Jørgensen City Pressekontor
Peter Bidstrup DAF Information - Associeret medlem 43900125
Heinrich Duholm DAF-Information - Associeret medlem
Michael Bjørn Hansen Dagbladet 66 14 32 36
Jens Kragh Iversen Dagbladet Der Nordschleswiger 74620949
Jeppe Lodberg Dagbladet Ringsted 48174816
Lars Ahn Pedersen Dagbladet Roskilde Tidende 46341965
Eline Andersen Danmarks Idræts-Forbund 46326244
Kristoffer Brahm Danmarks Journalisthøjskole 86 12 00 08
Anders Sigdal Willumsen Danmarks Journalisthøjskole 86108617
Søren Juul Baunsgaard Danmarks Journalisthøjskole 75610201
Søren Elmenhoff Kristensen Danmarks Radio Hemmeligt
Camilla Dam Danmarks Radio 39209779
Carsten Bundgaard Danmarks Radio Hemmeligt
Peter Jensen Danmarks Radio 66140987
Claus Borre Danmarks Radio Hemmeligt
Ole Larsen Danmarks Radio 62271975
Henrik Saabye Nielsen Danmarks Radio 21692030
Kent Nikolajsen Danmarks Radio 57618101
Peter Nørrelund Danmarks Radio 38894955
Holger Rasmussen Danmarks Radio 59186358
Dennis Ritter Danmarks Radio
Jan Rosendal Danmarks Radio 38802574
Thomas Vestergaard Danmarks Radio 48711181
Asger Zangenberg Danmarks Radio 43999229
Lars André Adrian Danmarks Radio 31544031
Jørgen B. Rasmussen Danmarks Radio 59471993
Jan Harkamp Danmarks Radio 39682043
Natasja Crone Back Danmarks Radio 21684868
Birgitte Borch Danmarks Radio - radiosporten 39400200
Joachim Steenstrup Danmarks Radio Online 35265286
Anders Agger Danmarks Radio TV-Avisen Århus 97320150
Kristian Boye Danmarks Radio TV-sporten 39669397
Carsten Løvschall Danmarks Radio, Århus 86176080
Hans Krabbe Danmarks Radio, Midt Vest/Radiosporten 97424171
Lene Kristine Aarup Ugilt Hansen Danmarks Radio, TV-sporten 33215036
Søren Hedegaard Nielsen Danmarks Radio/TV-sporten 46327190
Torben Lollike Dansk Badminton Forbund 57674486
Kjeld Hammer Dansk Håndbold Forbund 35431748
Jan Rosenthal Dansk Motor Union 48247890
Karin Albrechtsen Den store danske Encyklopædi
Gerdt Hylbæk Nielsen DGI 86770890
Jens Sejer Andersen DGI.-Bladet 75838082
Ib Søby DK 4 47 50 10 12
Tommy Troelsen DK 4 Hemmeligt
Henrik Liniger DR Holstebro 86626340
Hanne Kokkegård DR Nyheder Online og Tekst-tv 86121320
Kasper Wegener Friis DR Østjylland 86127436
Peder Meisner DR Radio Fyn 66 13 27 05
Carsten Fischer DR1, Århus
Rikke Skov DR-2 33790024
Johnny Petersen DR-Regional, Næstved 58195150
Jens Hansen DR-sporten 35435101
Lars Poulsen Ekstra Bladet 55772765
Dan Melchior Ekstra Bladet 39564979
Flemming Thor Madsen Ekstra Bladet 55732491
Claus Lunde-Christensen Ekstra Bladet
Svend Nielsen Ekstra Bladet 45865811
Vagn Nielsen Ekstra Bladet 36474294
Morten Bruun Ekstra Bladet 38608360
Allan Olsen Ekstra Bladet 38116255
Piet Baunø Ekstra Bladet 39275290
Brian Askvig Ekstra Bladet 86165848
Trine May-Britth Wiviann Larsen Ekstra Bladet 31230505
Olav Skaaning Andersen Ekstra Bladet 35394969
Viggo Landau Ekstra Bladet 40546051
Erik Kragh Ekstra Bladet 86240677
Allan Sand Pedersen Ekstra Bladet 86542614
Peter Bagge Nielsen Ekstra Bladet 86285791
Bjarne Nielsen Ekstra Bladet Hemmeligt
Mads Winther Ekstra Bladet 31859181
Mads Glenn Wehlast Ekstra Bladet 45963007
Olle Trap Ekstra Bladet
Ole Frederiksen Ekstra Bladet 66135206
Finn Stilling Ekstra Bladet 54858295
Jørgen Reinbeck Ekstra Bladet 47749915
Kurt Poulsen Ekstra Bladet 43643717
Torben Rask Laursen Ekstra Bladet 87640250
Niels Chr. Jung Ekstra Bladet 33 31 17 77
Henrik Flødstrup Ekstra Bladet 39629503
Morten Bjørn Jensen Ekstra Bladet
Ole Kramme Ekstra Bladet 33123885
Charlotte Pedersen Ekstra Bladet 86201433
Ejvind Fritzbøger Ekstra Bladet 32555009
Troels Christensen Ekstra Bladet 38197110
Jan Grarup Ekstra Bladet 39900305
Jan Jensen Ekstra Bladet 38748618
Vagn Jensen Ekstra Bladet 35377051
Lars Jørgensen Ekstra Bladet
Hans Christian Blem Ekstra Bladet 38345272
Ole Buntzen Ekstra Bladet
Claus Bjørn Larsen Ekstra Bladet 21269520
Torben Kristensen Ekstra Bladet 46373837
Lennart Schønberg Christiansen Ekstra Bladet Næstved 54852044
Michael Winther-Rasmussen Ekstra Bladets Internetredaktion 38 10 63 49
Mogens Madsen Ekstra Bladets Internets redakt. 33231406
Jakob Rohde Ekstra Bladets netavis 86167789
Michael Westergren EuroSport og Berlingske Tidende 35556680
Mikael Hjuler Fagpres 40455657
Lars Roger Sørensen Faktum Pressekontor 65964996
Ole V. Hansen Familie Journalen 33141919
Lars Aarø Focus/free lance 30861967
Lone Pagh Fødevareministeriet 45663588
Flemming Jeppesen Fokus 40421434
Peter Clausen Forlaget Benjamin A/S 35431139
René Larsen Frederiksborg Amts Avis 48267094
Peter Lorentzen Frederiksborg Amts Avis 38106789
Lars Ramlow Frederiksborg Amts Avis 45810906
Kurt Hardi Free lance 40373914
Poul Aage Nielsen Free lance 55 72 07 75
Kim Ravn-Mortensen Free lance 35811812
Ole Kjær Free lance 40356968
Martin Foldgast Free lance 55775957
Mogens Flindt Free lance 40200248
Kurt Andersen Free lance 30702511
Bent Otto Hansen Free lance 20864213
Kim Andersen Free lance 46 36 65 11
Pia Koppelman Free lance 32549824
Preben Nyborg Madsen Free lance 22169967
Per Kjærbye Free lance
Michael Møller Carlsen Free lance 20137859
Lars Rønbøg Free lance 58195250
Morten Møller Free lance 98 19 65 95
Hans Grønfeldt Free lance Hemmeligt
Henrik Bjerregrav Free lance
Finn John Carlsson Free lance 40142620
Ole Steen Free lance
Henrik Niss Free lance 98 26 83 69
Kristian Linnemann Free lance
Birger Lindberg Pedersen Free lance 36498511
Horst H. Schoop Free lance 75508977
Jørgen Sørensen Free lance 49202555
Mogens Weinreich Free lance 86110306
Lars Henrik Laursen Free lance
Poul Albret Free lance 43640296
Andres Tue Møller Free lance 86121484
Kurt Leth Free lance 97403140
Claus Thorsted Free lance 74433333
Birger Vogelius Free lance 46731906
Thomas Willmann Free lance 31871232
John Idorn Free lance 45768206
Henrik Lund Jensen Free lance 66174526
Mette Aaby Andersen Free lance 86192354
Per Bang Free lance 86815600
Kim Holm Free lance 56963192
Morten Overgaard Andersen Free lance 86130565
Niels Nyholm Free lance 66118230
Per Vinther Free lance 86942121
Burt Seeger Free lance 39642022
Heine Pedersen Free lance 35262635
Tommy Christiansen Free lance 55993104
Finn Edvard Hansen Free lance
Niels Juhl Free lance 75530793
Peter Kargaard Nielsen Free lance 39183630
Jens-Carl Kristensen Free lance 38604442
Irfan Kurtulmus Free lance 35262761/31427868
Hans Lucht Free lance
Kim Rune Jessen Fyens Stifstidende
Ulrik Sass-Petersen Fyens Stiftstidende
Anders Tystrup Fyens Stiftstidende
Rikke Dal Støttrup Fyens Stiftstidende 66140915
Pernille Fløjstrup Johansen Fyens Stiftstidende 66 11 51 57
Robert Wengler Fyens Stiftstidende 66134480
Poul Ib Pedersen Fyens Stiftstidende 66119836
Leif Kofoed Rasmussen Fyens Stiftstidende 66138470
Niels Abildtrup Fyens Stiftstidende 66125582
Per Falborg Fyens Stiftstidende 75870904
Birgitte Carol Heiberg Fyens Stiftstidende
Peter Leth-Larsen Fyens Stiftstidende
Flemming Krogh Fyens Stiftstidende
Morten Skovhus Fyens Stiftstidende 65910119
Anders Brohus Fyens Stiftstidende
Jørgen Aagaard Fyens Stiftstidende 66115335
Jan Bonde Fyens Stiftstidende
Klaus Hansen Fyens Stiftstidende 66111612
Jesper Friesmand Johansen Fyens Stiftstidende 66143011
Jesper Mads Eriksen Fyens Stiftstidende 66145541
Wagn Ivan Pedersen Fyns Amts Avis
Brian Lindholt Eskesen Fyns Amts Avis 62 80 09 66
Tim Kildeborg Jensen Fyns Amts Avis 62210915
Brian Ravn Fyns Amts Avis 62542524
Henrik Eigaard Fyns Amts Avis 66128170
Michael Bager Fyns Amts Avis 62214621
Jan Kjeldtoft Fyns Amts Avis 62201526
Peter Nielsen Fyns Amts Avis 62220816
Henrik Madsen Henrik Madsen Television 40405645
Jan Svendsen Herning Folkeblad 97183090
Michael Søvsø Pedersen Herning Folkeblad 22 43 75 61
Frits Nielsen Herning Folkeblad 97127847
Nils Lund Pedersen Herning Folkeblad 97129480
Kenneth Kristiansen Herning Folkeblad 97 11 63 94
Karsten Bønsdorf Hestesportens Hus 40382307
Christian Mikkelsen Holbæk Amts Venstreblad 59445166
Jørgen Juul Jensen Holbæk Amts Venstreblad 59437530
Per Jensen Holbæk Amts Venstreblad 59436274
Søren Moehrdel Holbæk Amts Venstreblad
Søren Holmberg Holbæk Amts Venstreblad 59440612
Per Skov Jensen Holbæk Amts Venstreblad 59438087
Carsten Ritter Holbæk Amts Venstreblad 47101293
Peter Andersen Holbæk Amts Venstreblad 59656207
Anders Vestergaard Holbæk Amts Venstreblad
Torben Andersen Horsens Folkeblad 86522708
Erik Glyngfeldt Horsens Folkeblad 75644659
Lars Juul Nielsen Horsens Folkeblad 75618630
Tommy Poulsen Horsens Folkeblad 75687707
Thomas Baden Sørensen Horsens Folkeblad 76250160
Niels Erik Madsen Hvidovre Avis 36785455
Kim Garde Madsen Hvidovre Avis 36781155
Hanna Britt Milling Idrætsliv 39611675
Jørn Kring Information 35813922
Henrik Jul Hansen Information
Oliver Stilling Information
Øjvind Hesselager Journalistbureauet Express
Line Skovgaard Ernlund Journalisthøjskolen 86160826
Jesper Engmann JP Århus 97226670
Ole Bülow JP København
Anders Troels Damgaard JP København 35428807
Mette Thomsen JydskeVestkysten 75411786
Sten Rudi Thomsen JyllandsPosten 40606583
Søren Funch JyllandsPosten
Jakob Rubin JyllandsPosten
Jan Lund JyllandsPosten
Michael Rachlin JyllandsPosten 35269398
Henrik Hellerup Brandt JyllandsPosten 86112546
Michael Enggaard JyllandsPosten 33791174
Klaus Søndergaard JyllandsPosten 86211189
Hans Ivan Philipsen JyllandsPosten 40606587
Steffen Olesen JyllandsPosten 86273999
Hans Thuesen Madsen JyllandsPosten 20916139
Jan la Cour JyllandsPosten 86 61 16 13
Kurt Hedevang JyllandsPosten 86969193
Ingvard Grann JyllandsPosten 86293819
Frits Christensen JyllandsPosten 40606585
Jan Birger Jensen JyllandsPosten 40606582
Christian Thye-Petersen Jyllands-Posten 40606584
Peter Ernstved Rasmussen Jyllands-Posten 86 12 03 90
Ole Wejse Svarrer Jyllands-Posten 32971288
Bent Hermansen Jyllands-Posten 86921601
Carsten Andreasen Jyllands-Posten 66125060
Søren Lorentzen Jyllands-Posten
Lars Krabbe Jyllands-Posten København
Steffen Dam Jyllands-Posten, JP København 21 91 99 19
Charlotte Eilsø JyskeVestkysten 74632007
Tage Christensen JyskeVestkysten 74422364
Ole Bruun JyskeVestkysten 75134713
Jørn Broch JyskeVestkysten 75459011
Ole Maass JyskeVestkysten 75536455
Hans Chr. Gabelgaard JyskeVestkysten 74762990
Peter Orry Jensen JyskeVestkysten 75160979
Jens Hveisel Hansen JyskeVestkysten 74531826
Mads Sandemann JyskeVestkysten 74532453
Jonas Ahlstrøm JyskeVestkysten Kolding 75507473
Thomas Johnsen JyskeVestkysten Kolding 75535266
Uwe Iversen JyskeVestkysten Tønder
Henry Smith Kalundborg Folkeblad
Jens Nielsen Kalundborg Folkeblad 59561787
Jakob Strøm Hansen Kanal 94, Vejle 75832729
Poul Sørensen Kanal 94, Vejle, DR 75617692
Vagn Pilegaard Københavns Radio 39563231
Torben Korgaard Københavns Radio
Per Larsen Larsen Press I/S 98 99 21 52
Steen Thornit Lolland Falsters Folketidende 53877303
Torben Mølgaard Lolland Falsters Folketidende 54 82 58 62
Allan Plenborg Lolland Falsters Folketidende 54 70 65 50
Per Kuno Mortensen Lolland Falsters Folketidende 53 92 51 33
Flemming Keith Karlsen Lolland Falsters Pressefoto
Bo Barnewitz MandagsSporten, Odense
Jens Anker Tvedebrink Midtjyllands Avis 86810599
Helge Weng Midtjyllands Avis 86 85 36 91
Peter Abildgaard Sørensen Midtjyllands Avis 86854646
Jens Ingfred Rasmussen Midtjyllands Avis 86 81 20 84
John Gade Steffensen Morsø Folkeblad
Frank Undall Newsline ApS 39 62 19 63
Niels Husted NHC Foto, Esbjerg 75157726
Claus Fisker Nordfoto 75934796
Erik Luntang Nordfoto 62271454
Christel Frederiksen Nordfoto 31225060
Pierre Sales Nordfoto 31570232
Keld Navntoft Nordfoto 49143276
Henning Bagger Nordfoto
Palle Hedemann Nordfoto Århus
Line Baun Danielsen Nordisk Film
Bendt Godtberg Jensen Nordjyllands Radio
Ole Skouboe Nordjyske Distriktsaviser 96 71 70 71
Jørn Eriksen Nordjyske Stiftstidende 98372702
Lars Pauli Nordjyske Stiftstidende 98269450
Per Enevold Sørensen Nordjyske Stiftstidende 98483429
Peter Mortensen Nordjyske Stiftstidende 98 99 66 84
Lars Aare Jensen Nordjyske Stiftstidende 86427950
Søren Pedersen Nordjyske Stiftstidende 98165320
Jens Ole Pedersen Nordjyske Stiftstidende 99203348
Flemming Olesen Nordjyske Stiftstidende 98316030
Jens Hukiær Nordjyske Stiftstidende 98343427
Henning Hansen Nordjyske Stiftstidende 98124741
Ole Fink Mejlgaard Nordjyske Stiftstidende 98901431
Per Krogh Nord-Press
Peter Juul Madsen Pejuma Press/associeret medlem
Søren-Mikael Hansen Politiken 57 61 63 95
Niels Rasmussen Politiken 44 98 84 76
Rasmus Bech Politiken 56 63 30 38
Lars Bøgeskov Kristiansen Politiken 35 43 41 49
Carsten Godtfredsen Politiken 56 71 81 10
Søren Olsen Politiken 56 65 38 64
Kim Agersten Politiken 49219411
Ejlif Trier Hansen Politiken 33 32 30 54
Morten Langkilde Politiken
Allan Nielsen Politiken 43 63 25 26
Hans Jørgen Cords Møller Politiken 55 72 09 60
Mogens Jacobsen Politiken 38 33 34 58
Henrik Jacobsen Politiken 39 18 54 64
Jørn Højmark Rasmussen Politiken 43 73 32 22
Christian Frederiksen Politiken 38866776
Claus Bonnerup Politiken 30866090
Finn Frandsen Politiken 45932301
Nina Kragh Politiken 33 79 11 74
Jens Dresling Politiken 40336701
Svend Novrup Politiken og EuroSport 65 32 31 83
Jørgen Ploug Larsen Pressebureauet Silkeborg 86829896
Jens Harder Højbjerg PressHarder 98 10 31 62
Hans Peter Rytter Radio ANR, Aalborg 98381403
Erik Nielsen Radio Fyn 64762081
Peter Troelsen Radio Horsens 75621148
Lars Paaske Radio Syd
Jens Ole Sørensen Radio Viborg 40 73 32 69
Mikkel Becker Ottesen RadioNyhederne
Henriette Sø Radiosporten 36440717
Lars Petersen Radiosporten 33 91 92 90
Morten Hausborg Radiosporten 66193849
Ole Jacobsen Radiosporten, Danmarks Radio 39 69 99 31
Dorthe Jeggesen Radiosporten, DR 35837694
Peter Piil Clausen Radiosporten, DR 38196846
Frank With Radiosporten, DR Hemmeligt
Henrik Brandt Radiosporten, DR 39642410
Klaus Egelund Randers Amts Avis 86298679
Anders Knudsen RAP-Press Foto
Mads Herholdt Regionalen, Næstved - Associeret medlem 53770043
Harald Schrøder Ringkjøbing Amts Dagblad 97 17 20 72
John Thomsen Ringkjøbing Amts Dagblad 97 32 24 56
Frederik Bjerregaard Ritzaus Bureau 35821922
Jacob Teilmann Ritzaus Bureau 35810203
Henrik Søe Ritzaus Bureau 38114403
Jørgen Schouboe Ritzaus Bureau 45817435
Lisbeth V. Povlsen Ritzaus Bureau 36494256
Bent Nielsen Ritzaus Bureau 46152603
Søren Lassen Ritzaus Bureau 35343445
Lars Andersson Ritzaus Bureau 43428015
Klaus Riis Andersen Ritzaus Bureau 32966074
Mette Richardt Ritzaus Bureau 38 11 45 35
Kristine Wilkens Ritzaus Bureau 35357546
Jesper Tornvig Ludvigsen Ritzaus Bureau 40364221
Anders Laursen Ritzaus Bureau 39291960
Erling J. Pedersen Roskilde Avis 46368892
Søren Steffen Scanpix/Nordfoto 56381345
Michael Sørensen Se og Hør 45760730
Lone Vandborg Se og Hør 39185893
Claus Poulsen Se og Hør
Peter Grosen Jensen Se og Hør
Winnifred Eriksen Se og Hør 31341049
Peter Bugge Se og Hør
Henrik Nielsen Se og Hør 56631685
Niels-Steen Andersen Se og Hør
Jørgen Herbert Se og Hør 38714114
Per Kaae Se og Hør
Bengt Svan Se og Hør
Jørgen Salomonsen Se og Hør 32503232
Uffe Jensen Sjællandske Dagblade 55728050
Claus Rasmussen Sjællandske Dagblade 55726682
John Ringstrøm Sjællandske Dagblade 55776514
Henning Fristed Sjællandske Dagblade 53744262
Lars Chr. Wamberg Skaaning & Wamberg
Lars Skaaning Skaaning og Wamberg 63617772
Ole Tang Skive Folkeblad 97527606
Brian Laursen Skive Folkeblad 97513815
Michael Lermark Sportal.dk 45424300
Kim Plesner Frederiksen Sportal.dk 33224431
Preben Søborg Sports Foto Aps 40563638
Jan Bjarke Nielsen The Voice 63111151
Lars R. Christensen Thisted Dagblad 97924123
Lars Bang Bertelsen Thisted Dagblad 97 91 18 62
Lars Bo Nielsen Thisted Dagblad 97 74 00 78
Jens Jørgen Brinch Tipsbladet 98141270
Tony Jørgensen Tips-Bladet 33793778
Peter Klar Tips-Bladet 49251430
Niels Idskov Tips-Bladet 48240107
Mik Schack Tips-Bladet 39560910
Erland Vendelbo Mogensen Tips-Bladet 49142475
Jens Jørgen Petersen Tips-Bladet
Niels Jørgen Larsen Tips-Bladet 48705598
Thomas Pyndt Tips-Bladet 38194616
Søren Karl Jensen Tips-Bladet 44483066
Hardy Hounsgaard Tips-Bladet 49201977
Per Høyer Hansen Tips-Bladet 39657785
Niels Frydenlund Tips-Bladet 86824457
Peter Clausen Tips-Bladet 49703383
Carsten Steen Andreasen Tips-Bladet 49702464
Christian Munk Petersen Tipsbladet (deltid) og EuroSport 35377514
Poul Lützen Tips-bladet og Berlingske Tidende
Poul Ernstved TV 40108110
Jimmy Bøjgaard TV 2 97 12 94 04
Joakim Frøsig TV 2 Nyhederne 97157177
Ulrik Jönsson TV 2 Sportens Tekst-tv 22170749
Frederik Lauesen TV 2-sporten 39204350
Lise Kissmeyer TV 3 sporten 32843012
Martin Dalgaard TV Danmark 38808870
Bo Storm Madsen TV Danmark Aalborg/Radio ANR 20805437
Finn Tage Jensen TV2 66121383
Morten Stig Christensen TV2
Ole Henriksen TV2 Hemmeligt
Henrik Jensen TV2 65915980
Jørn Mader TV2 Hemmeligt
Lars Jørgen Andersen TV2 66149690
Flemming Toft TV2 Hemmeligt
Nick Horup TV2
Mette Mostgaard Maltesen TV2 86132250
Torben André Poulsen TV2 Bornholm 56957140
John Jäger TV2 København 48240092
Jørgen Grunnet TV2 København 33137718
Lars Steen Pedersen TV2 København
Kai Gottschalck Hartmeyer TV2 Midt Vest 97485254
Mogens Jørgensen TV2 Nord 98103080
Flemming Mønster TV2 Østjylland 86933708
Thomas Kristensen TV-2 Sporten 75460636
Morten Ankerdal TV2, København 36 16 39 42
Lene Christensen TV2/Midt-Vest 86 62 23 20
Carsten Werge TV3 Hemmeligt
Jes Holm Andersen TV3 38333711
Svend Gehrs TV3 Hemmeligt
Jeppe Horskjær TV3 82321020
Jakob Kjeldbjerg TV3
Luna Christofi TV3 32961240
Casper Hjorth-Knudsen TV3 - Viasat Sport 32 95 31 03
Peter Grønborg TVDanmark 38 10 94 00
Lisbeth Janniche TvDanmark 39 69 96 92
Tom Erik Larsen TvDanmark 38 86 58 88
Anders Lund TV-sporten 28261866
Kristian Høgh TV-Trekanten 86100753
Erik Alexander Ude og Hjemme 36161501
Finn Paske Ude og Hjemme 43451803
Frits Ahlstrøm UEFA 0041 22 361 2094
Johnny Johansen Ugebladet Søndag 33930031
Dorthe Liljensøe Ugebladet Søndag 44959920
Lars Bogs Ugeposten Helsinge, Græsted, Gilleleje 49203515
Anders Møllenberg Vejle Amts Folkeblad 75614656
Lasse Schmidt Vejle Amts Folkeblad
Morten Guldberg Vejle Amts Folkeblad 86113309
Flemming Frederiksen Vejle Amts Folkeblad
Flemming Linnebjerg Vejle Amts Folkeblad 75870544
Peter Jervin Viborg Stifts Folkeblad 86622003
Michael Eskebjerg Viborg Stifts Folkeblad 86602109
Torben Mikkelsen Viborg Stifts Folkeblad 98523496
Henrik Larsen Viborg Stifts Folkeblad 86614217
Flemming Madsen VLR - Vejle Lokal Radio 20679822
Troels Mylenberg Weekendavisen

Der er 603 personer på listen.