Danske Sportsjournalister
NyhederPRMMedlemslisteOrganisationDebatforumOm DSStadionGuideLinksBilledgalleriKontaktAIPS
   
Flere nyheder
Flere pressemeddelelser

 

 

God jul til 605 medlemmer

Søndag d. 24. december 2000

Medlemsliste Danske Sportsjournalister

Navn Firma Mobil

Thomas Nielsen-Grøn
Bent Nyegaard
Jens Bang
Steen Ankerdal 40335558
Bent Sørensen
Kim Mikkelsen 26711431
Jeppe Locht
John Jakobsen AG/Grønlandsposten, Nuuk 002 99 57 92 20
Erling Madsen ajour pressebureau
Jørgen Campbell Aktuelt
Ellen Vibeke "Sørine" Gotfredsen Aktuelt
Nicolai Kampmann Aktuelt
Poul Nielsen Aktuelt
Chr. Weide Larsen Aktuelt
Andreas Kraul Aktuelt 21490456
Jørgen Schiøttz Aktuelt
Linda Laugesen All Star Photo
Bo Nymann Pedersen Amager Bladet
Poul F. Andersen Amtsavisen, Randers
Poul Erik Andersson Anderssons Bureau
Dan Selgen Bjerring Andre
Henning Hauth Andre
Klaus Kristian Hansen Andre
Svend Folke Hermansen Andre
Erik Hveisel Hansen Andre
Preben Dabelsteen Andre
Christian Clausen Andre
Morten Bruun Andre
Erik Berth Andre
Max Bendixen Andre
Trine Bay Andre
Niels Bastholm Andre
Niels-Jacob Andersen Andre
Morten Lindeskov Andersen Andre
Mogens Braad Christensen Andre
Flemming Nielsen Andre 23300484
Morten Vassing Andre
Kurt Thyboe Andre
Hans Erik Struckmann Andre
Ulrik Skotte Andre
Mogens Ruggaard Andre
Morten Ravn Andre
Peter Rasmussen Andre
Ejvind Olesen Andre
Rudy Nielsen Andre
Erik Gleie Andre
Iver Høj Nielsen Andre
Halvor Bo Rasmussen Andre
Niels-Christian Niels-Christiansen Andre
H. C. Møller Andre
Allan Margolinsky Andre
Knud Lundberg Andre
Leif Lund Andre
Susanne Lohse Andre
Finn Kobberø Andre
Kim Barren Andre
Jens Henrik Jensen Andre 20666827
Flemming Andersen Andre
Jørgen Volmer Nielsen Andre
Axel Alstrup Andre
Claus Jensen ANR 40727129
Mogens Holmberg API Pressefoto
Per H. Jacobsen Århus Stiftstidende
Steen Nedell Christensen Århus Stiftstidende 40342354
Torben Birch Århus Stiftstidende 40176687
Niels Bjerggaard Århus Stiftstidende
Tejs Dahl Mikkelsen Århus Stiftstidende
Peter Eilertsen Århus Stiftstidende
Tania Clausager Århus Stiftstidende 40528827
Jan Schouby Århus Stiftstidende 24616095
Peter Vestergaard Århus Stiftstidende 21262265
Christian Askov Askov Press 30711888
Jan Christensen Associeret medlem 40413060
Søren Tidmand Associeret medlem 40353095
Aage Klostermann Associeret medlem
Jan Eric Johnsen Associeret medlem 40413306
Jens Nørgaard Larsen B.T,
Per Steffensen B.T. 20970105
Anders Bo Larsen B.T.
Joakim Jakobsen B.T. 20194151
Michael Dahm B.T.
Peter Fredberg B.T. 20851146
Susanne Horsdal B.T. 20851142
Bjarne Olsen B.T.
Flemming Vitus Nielsen B.T. 20851141
Børge Munk Jensen B.T.
Jørgen Erik Pihl B.T. 20851140
Klaus Moe B.T.
Flemming Brandt B.T. 23 84 03 68
Lars Westh Jacobsen B.T. 20661283
Georg Laumann Jespersen B.T.
Thomas Sjørup Hansen B.T. 22439414
Tina Krongaard Andersen B.T.
Bax Lindhardt B.T. 40681441
Jorge Jensen B.T.
Christian Krabbe Barfoed B.T.
Egon Andersen B.T.
Claus Gundestrup B.T. 28186784
Steen Uno Christensen B.T. 20851139
Ernst van Norde B.T.
Nils Meilvang B.T.
Lars Møller B.T. 20742297
Dennis Drejer B.T.
Anders Eggert Bay B.T. 40843180
Bent Kirkegaard Rasmussen B.T.
John Bjørklund B.T.
Karl Aage Dalgaard B.T.
Lars Werge Andersen B.T. 20244111
Jacob Henriques B.T.
Peter Brüchmann B.T.
Hanne Højer B.T. 40825619
Lars Hendel B.T. 20 81 75 33
Kalle Kvist B.T. - Aalborg
Thomas Idskov B.T. - Aalborg 40580800
Ib Pilegaard B.T. Århus 20858025
Finn Bjørvig Hansen B.T. On Line 22769924
Hans Christian Jensen B.T. Online 40603700
Niels O. Hansen B.T. Online
Ole Ravn B.T., Kolding 20913560
Torben Larsen B.T., Odense 40162222
Jan Løfberg Berlingske Tidende
Lars Hauth Berlingske Tidende 23711373
Thorsten Dam Berlingske Tidende 20861099
Jesper Dahl Caruso Berlingske Tidende 28181307
Marco de los Reyes Berlingske Tidende
Harvy Hansen Berlingske Tidende
Liselotte Sabroe Berlingske Tidende
Morten Juhl Berlingske Tidende
Anders Kamper Berlingske Tidende
Kurt Lassen Berlingske Tidende 40848567
Kurt Stendal Berlingske Tidende
Cathrin Terney Tromborg Berlingske Tidende 20412111
Tom Wikborg Berlingske Tidende
Jan Mitchell Berlingske Tidende 20 22 03 81
Jakob Kvist Berlingske Tidende
Jens Arnborg Berlingske Tidende 40 95 51 60
Bent Bernardi Sørensen Bernardi Press 20 15 97 63
Holger Blom Billed Bladet
Carsten Rolighed Lauridsen Billed Bladet 40251314
Casper Nielsen Billed Bladet
Jørn Kirk Billed Bladet
Kristian Bo Eriksen Billed Bladet
Anders Paaskesen bold.dk
Carsten Johansen Bold.dk
Ole B. Christensen Bornholms Tidende
Kjeld Lundbæk Bornholms Tidende
Carl Johan Pickel Bornholms Tidende
Flemming Anthony Brønshøj Husun Avis
Michael Qureshi BT og TV3 22347771
Casper Thorsøe Casper Thorsøe Video Production
Morten Friis Jørgensen City Pressekontor
Peter Bidstrup DAF Information - Associeret medlem
Heinrich Duholm DAF-Information - Associeret medlem
Michael Bjørn Hansen Dagbladet 20 29 03 83
Jens Kragh Iversen Dagbladet Der Nordschleswiger 26540202
Jeppe Lodberg Dagbladet Ringsted 20 32 03 82
Lars Ahn Pedersen Dagbladet Roskilde Tidende
Eline Andersen Danmarks Idræts-Forbund
Søren Juul Baunsgaard Danmarks Journalisthøjskole 23809979
Anders Sigdal Willumsen Danmarks Journalisthøjskole 26368617
Kristoffer Brahm Danmarks Journalisthøjskole 20 19 40 60
Peter Jensen Danmarks Radio
Claus Borre Danmarks Radio
Camilla Dam Danmarks Radio 22129779
Carsten Bundgaard Danmarks Radio
Jan Harkamp Danmarks Radio
Søren Elmenhoff Kristensen Danmarks Radio
Ole Larsen Danmarks Radio
Henrik Saabye Nielsen Danmarks Radio 21692030
Kent Nikolajsen Danmarks Radio 21206350
Peter Nørrelund Danmarks Radio 20250974
Holger Rasmussen Danmarks Radio
Dennis Ritter Danmarks Radio 20250531
Jan Rosendal Danmarks Radio
Thomas Vestergaard Danmarks Radio
Asger Zangenberg Danmarks Radio
Lars André Adrian Danmarks Radio
Jørgen B. Rasmussen Danmarks Radio
Natasja Crone Back Danmarks Radio 21684868
Birgitte Borch Danmarks Radio - radiosporten
Anders Agger Danmarks Radio TV-Avisen Århus
Kristian Boye Danmarks Radio TV-sporten 20160766
Carsten Løvschall Danmarks Radio, Århus 24269213
Hans Krabbe Danmarks Radio, Midt Vest/Radiosporten
Lene Kristine Aarup Ugilt Hansen Danmarks Radio, TV-sporten
Jørgen Steen Nielsen Danmarks Radio, TV-sporten 21 69 20 40
Søren Hedegaard Nielsen Danmarks Radio/TV-sporten 20250157
Torben Lollike Dansk Badminton Forbund 20409889
Kjeld Hammer Dansk Håndbold Forbund 20336469
Jan Rosenthal Dansk Motor Union 40457890
Karin Albrechtsen Den store danske Encyklopædi
Gerdt Hylbæk Nielsen DGI 20809360
Jens Sejer Andersen DGI.-Bladet
Ib Søby DK 4 26 61 77 01
Tommy Troelsen DK 4
Henrik Liniger DR Holstebro 40272386
Hanne Kokkegård DR Nyheder Online og Tekst-tv 23455881
Kasper Wegener Friis DR Østjylland
Peder Meisner DR Radio Fyn 23 42 06 52
Carsten Fischer DR1, Århus
Rikke Skov DR-2
Johnny Petersen DR-Regional, Næstved
Jens Hansen DR-sporten 20713810
Mads Winther Ekstra Bladet
Lars Poulsen Ekstra Bladet 20331313
Piet Baunø Ekstra Bladet
Svend Nielsen Ekstra Bladet
Ole Frederiksen Ekstra Bladet
Dan Melchior Ekstra Bladet
Claus Bjørn Larsen Ekstra Bladet
Flemming Thor Madsen Ekstra Bladet 21 40 13 13
Morten Bruun Ekstra Bladet
Vagn Nielsen Ekstra Bladet 20271500
Torben Rask Laursen Ekstra Bladet 20101962
Trine May-Britth Wiviann Larsen Ekstra Bladet
Olav Skaaning Andersen Ekstra Bladet 21732160
Viggo Landau Ekstra Bladet 40546051
Erik Kragh Ekstra Bladet
Allan Sand Pedersen Ekstra Bladet 40349097
Brian Askvig Ekstra Bladet
Peter Bagge Nielsen Ekstra Bladet 40176791
Allan Olsen Ekstra Bladet
Claus Lunde-Christensen Ekstra Bladet
Mads Glenn Wehlast Ekstra Bladet 40461313
Olle Trap Ekstra Bladet
Finn Stilling Ekstra Bladet 20303322
Jørgen Reinbeck Ekstra Bladet 40576251
Kurt Poulsen Ekstra Bladet
Charlotte Pedersen Ekstra Bladet 40331313
Niels Chr. Jung Ekstra Bladet 24611313
Henrik Flødstrup Ekstra Bladet
Torben Kristensen Ekstra Bladet
Morten Bjørn Jensen Ekstra Bladet 21601313
Ole Buntzen Ekstra Bladet
Bjarne Nielsen Ekstra Bladet 40290478
Troels Christensen Ekstra Bladet
Ejvind Fritzbøger Ekstra Bladet 40453640
Jan Grarup Ekstra Bladet
Jan Jensen Ekstra Bladet 40325053
Vagn Jensen Ekstra Bladet 20141313
Hans Christian Blem Ekstra Bladet 40404340
Lars Jørgensen Ekstra Bladet 40421407
Ole Kramme Ekstra Bladet
Lennart Schønberg Christiansen Ekstra Bladet Næstved
Michael Winther-Rasmussen Ekstra Bladets Internetredaktion
Mogens Madsen Ekstra Bladets Internets redakt.
Jakob Rohde Ekstra Bladets netavis 22773675
Michael Westergren EuroSport og Berlingske Tidende
Mikael Hjuler Fagpres 40455657
Lars Roger Sørensen Faktum Pressekontor 20235949
Ole V. Hansen Familie Journalen
Lars Aarø Focus/free lance 30861967
Lone Pagh Fødevareministeriet
Flemming Jeppesen Fokus 40421434
Peter Clausen Forlaget Benjamin A/S 28 89 12 58
René Larsen Frederiksborg Amts Avis
Peter Lorentzen Frederiksborg Amts Avis
Lars Ramlow Frederiksborg Amts Avis 40 81 85 89
Per Kjærbye Free lance 26186668
Michael Møller Carlsen Free lance 20137859
Lars Henrik Laursen Free lance 40251314
Kurt Hardi Free lance 40373914
Ole Kjær Free lance 40356968
Martin Foldgast Free lance
Poul Aage Nielsen Free lance
Mogens Flindt Free lance 40200248
Finn John Carlsson Free lance 40142620
Bent Otto Hansen Free lance 20864213
Preben Nyborg Madsen Free lance 22169967
Henrik Bjerregrav Free lance
Morten Møller Free lance
Hans Grønfeldt Free lance 21659672
Morten Overgaard Andersen Free lance
Kurt Andersen Free lance 30702511
Pia Koppelman Free lance 40849824
Kim Holm Free lance
Henrik Niss Free lance 40 98 83 69
Birger Vogelius Free lance 40184036
Henrik Lund Jensen Free lance
Kristian Linnemann Free lance 40524934
Jørgen Sørensen Free lance
Horst H. Schoop Free lance
Mette Aaby Andersen Free lance
Andres Tue Møller Free lance
Poul Albret Free lance
Kurt Leth Free lance 30950067/40871500
Ole Steen Free lance
John Idorn Free lance
Claus Thorsted Free lance
Thomas Willmann Free lance
Mogens Weinreich Free lance
Heine Pedersen Free lance
Kim Ravn-Mortensen Free lance
Kim Andersen Free lance
Niels Nyholm Free lance
Per Vinther Free lance 40210120
Lars Rønbøg Free lance 20667929
Birger Lindberg Pedersen Free lance
Per Bang Free lance
Hans Lucht Free lance
Tommy Christiansen Free lance
Finn Edvard Hansen Free lance
Niels Juhl Free lance
Peter Kargaard Nielsen Free lance
Jens-Carl Kristensen Free lance
Irfan Kurtulmus Free lance
Burt Seeger Free lance
Kim Rune Jessen Fyens Stifstidende
Robert Wengler Fyens Stiftstidende
Poul Ib Pedersen Fyens Stiftstidende
Leif Kofoed Rasmussen Fyens Stiftstidende
Ulrik Sass-Petersen Fyens Stiftstidende
Per Falborg Fyens Stiftstidende 21776643
Anders Tystrup Fyens Stiftstidende 20212313
Peter Leth-Larsen Fyens Stiftstidende
Rikke Dal Støttrup Fyens Stiftstidende
Jesper Friesmand Johansen Fyens Stiftstidende
Birgitte Carol Heiberg Fyens Stiftstidende
Flemming Krogh Fyens Stiftstidende
Pernille Fløjstrup Johansen Fyens Stiftstidende 21 92 02 94
Niels Abildtrup Fyens Stiftstidende 21 76 91 74
Morten Skovhus Fyens Stiftstidende
Jørgen Aagaard Fyens Stiftstidende
Anders Brohus Fyens Stiftstidende
Jan Bonde Fyens Stiftstidende
Klaus Hansen Fyens Stiftstidende
Jesper Mads Eriksen Fyens Stiftstidende
Henrik Eigaard Fyns Amts Avis
Michael Bager Fyns Amts Avis
Brian Lindholt Eskesen Fyns Amts Avis
Tim Kildeborg Jensen Fyns Amts Avis
Wagn Ivan Pedersen Fyns Amts Avis
Peter Nielsen Fyns Amts Avis
Brian Ravn Fyns Amts Avis
Jan Kjeldtoft Fyns Amts Avis 20692509
Henrik Madsen Henrik Madsen Television
Jan Svendsen Herning Folkeblad
Michael Søvsø Pedersen Herning Folkeblad 22 43 75 61
Nils Lund Pedersen Herning Folkeblad
Frits Nielsen Herning Folkeblad 20452145
Kenneth Kristiansen Herning Folkeblad
Karsten Bønsdorf Hestesportens Hus 40382307
Søren Moehrdel Holbæk Amts Venstreblad
Jørgen Juul Jensen Holbæk Amts Venstreblad
Carsten Ritter Holbæk Amts Venstreblad 21821912
Anders Vestergaard Holbæk Amts Venstreblad
Søren Holmberg Holbæk Amts Venstreblad
Peter Andersen Holbæk Amts Venstreblad
Christian Mikkelsen Holbæk Amts Venstreblad 40142048 arb./40945066 pr.
Per Skov Jensen Holbæk Amts Venstreblad 40138087
Per Jensen Holbæk Amts Venstreblad
Thomas Baden Sørensen Horsens Folkeblad 23319569
Tommy Poulsen Horsens Folkeblad 40293257
Lars Juul Nielsen Horsens Folkeblad 20288499
Erik Glyngfeldt Horsens Folkeblad 40776920
Torben Andersen Horsens Folkeblad 23341161
Niels Erik Madsen Hvidovre Avis
Kim Garde Madsen Hvidovre Avis
Hanna Britt Milling Idrætsliv
Oliver Stilling Information
Jørn Kring Information
Henrik Jul Hansen Information
Øjvind Hesselager Journalistbureauet Express
Line Skovgaard Ernlund Journalisthøjskolen
Jesper Engmann JP Århus
Ole Bülow JP København
Anders Troels Damgaard JP København
Steffen Lilmoes Jydske Vestkysten 25326144
Mette Thomsen JydskeVestkysten 20604550
Michael Enggaard JyllandsPosten 20194059
Henrik Hellerup Brandt JyllandsPosten 20194057
Jakob Rubin JyllandsPosten 00552199525400
Michael Rachlin JyllandsPosten
Jan Birger Jensen JyllandsPosten 40606582
Søren Funch JyllandsPosten 40606544
Sten Rudi Thomsen JyllandsPosten 40606583
Klaus Søndergaard JyllandsPosten
Hans Ivan Philipsen JyllandsPosten 40606587
Steffen Olesen JyllandsPosten 22165722
Hans Thuesen Madsen JyllandsPosten 20916139
Jan la Cour JyllandsPosten
Kurt Hedevang JyllandsPosten
Frits Christensen JyllandsPosten 40606585
Jan Lund JyllandsPosten
Ingvard Grann JyllandsPosten
Christian Thye-Petersen Jyllands-Posten 40606584
Søren Lorentzen Jyllands-Posten
Carsten Andreasen Jyllands-Posten 20194134
Ole Wejse Svarrer Jyllands-Posten 20716465
Peter Ernstved Rasmussen Jyllands-Posten 28 53 85 39
Bent Hermansen Jyllands-Posten
Lars Krabbe Jyllands-Posten København
Steffen Dam Jyllands-Posten, JP København
Peter Orry Jensen JyskeVestkysten
Tage Christensen JyskeVestkysten
Ole Maass JyskeVestkysten
Charlotte Eilsø JyskeVestkysten
Hans Chr. Gabelgaard JyskeVestkysten
Jens Hveisel Hansen JyskeVestkysten 20604554
Ole Bruun JyskeVestkysten 20604552
Jørn Broch JyskeVestkysten 20604551
Mads Sandemann JyskeVestkysten
Thomas Johnsen JyskeVestkysten Kolding
Jonas Ahlstrøm JyskeVestkysten Kolding
Uwe Iversen JyskeVestkysten Tønder
Henry Smith Kalundborg Folkeblad
Jens Nielsen Kalundborg Folkeblad 40454746
Jakob Strøm Hansen Kanal 94, Vejle 40507087
Poul Sørensen Kanal 94, Vejle, DR
Torben Korgaard Københavns Radio
Vagn Pilegaard Københavns Radio
Per Larsen Larsen Press I/S 22 17 63 42
Steen Thornit Lolland Falsters Folketidende
Per Kuno Mortensen Lolland Falsters Folketidende
Torben Mølgaard Lolland Falsters Folketidende
Allan Plenborg Lolland Falsters Folketidende
Flemming Keith Karlsen Lolland Falsters Pressefoto 22 13 31 05
Bo Barnewitz MandagsSporten, Odense
Peter Abildgaard Sørensen Midtjyllands Avis 40450036
Helge Weng Midtjyllands Avis
Jens Anker Tvedebrink Midtjyllands Avis 40343139
Jens Ingfred Rasmussen Midtjyllands Avis
John Gade Steffensen Morsø Folkeblad
Frank Undall Newsline ApS 40 15 22 15
Niels Husted NHC Foto, Esbjerg 40277826
Christel Frederiksen Nordfoto
Pierre Sales Nordfoto
Erik Luntang Nordfoto 23603978
Henning Bagger Nordfoto
Keld Navntoft Nordfoto
Claus Fisker Nordfoto 40752031
Palle Hedemann Nordfoto Århus
Line Baun Danielsen Nordisk Film
Bendt Godtberg Jensen Nordjyllands Radio
Ole Skouboe Nordjyske Distriktsaviser
Per Enevold Sørensen Nordjyske Stiftstidende
Ole Fink Mejlgaard Nordjyske Stiftstidende 21612429
Jørn Eriksen Nordjyske Stiftstidende
Henning Hansen Nordjyske Stiftstidende 21407784
Jens Hukiær Nordjyske Stiftstidende
Flemming Olesen Nordjyske Stiftstidende
Jens Ole Pedersen Nordjyske Stiftstidende
Søren Pedersen Nordjyske Stiftstidende 26715320
Lars Aare Jensen Nordjyske Stiftstidende
Lars Pauli Nordjyske Stiftstidende
Peter Mortensen Nordjyske Stiftstidende
Per Krogh Nord-Press
Peter Juul Madsen Pejuma Press/associeret medlem
Jens Dresling Politiken 40336701
Christian Frederiksen Politiken 26226776
Rasmus Bech Politiken 40327080
Carsten Godtfredsen Politiken
Lars Bøgeskov Kristiansen Politiken 40162108
Mogens Jacobsen Politiken 40443038
Niels Rasmussen Politiken
Søren Olsen Politiken 21 24 14 50
Allan Nielsen Politiken 40432652
Hans Jørgen Cords Møller Politiken
Kim Agersten Politiken
Nina Kragh Politiken 40372608
Henrik Jacobsen Politiken 40443038
Jørn Højmark Rasmussen Politiken 40 38 19 94
Claus Bonnerup Politiken 30866090
Ejlif Trier Hansen Politiken
Morten Langkilde Politiken
Finn Frandsen Politiken
Søren-Mikael Hansen Politiken
Svend Novrup Politiken og EuroSport
Jørgen Ploug Larsen Pressebureauet Silkeborg
Jens Harder Højbjerg PressHarder 40 11 19 11
Hans Peter Rytter Radio ANR, Aalborg 20804910
Erik Nielsen Radio Fyn 20635121
Peter Troelsen Radio Horsens 23318393
Lars Paaske Radio Syd
Jens Ole Sørensen Radio Viborg 40 73 32 69
Mikkel Becker Ottesen RadioNyhederne 40826908
Lars Petersen Radiosporten 26 47 10 05
Morten Hausborg Radiosporten
Henriette Sø Radiosporten 23283707
Ole Jacobsen Radiosporten, Danmarks Radio
Peter Piil Clausen Radiosporten, DR
Dorthe Jeggesen Radiosporten, DR 26207694
Frank With Radiosporten, DR
Henrik Brandt Radiosporten, DR
Klaus Egelund Randers Amts Avis
Anders Knudsen RAP-Press Foto
Mads Herholdt Regionalen, Næstved - Associeret medlem
Harald Schrøder Ringkjøbing Amts Dagblad
John Thomsen Ringkjøbing Amts Dagblad 21 27 78 95
Kristine Wilkens Ritzaus Bureau
Jacob Teilmann Ritzaus Bureau
Mette Richardt Ritzaus Bureau
Lisbeth V. Povlsen Ritzaus Bureau 28572063
Bent Nielsen Ritzaus Bureau
Anders Laursen Ritzaus Bureau 26705796
Søren Lassen Ritzaus Bureau
Klaus Riis Andersen Ritzaus Bureau
Frederik Bjerregaard Ritzaus Bureau 24242143
Henrik Søe Ritzaus Bureau 22934536
Jesper Tornvig Ludvigsen Ritzaus Bureau
Lars Andersson Ritzaus Bureau
Jørgen Schouboe Ritzaus Bureau
Erling J. Pedersen Roskilde Avis
Søren Steffen Scanpix/Nordfoto 40560620
Henrik Nielsen Se og Hør
Niels-Steen Andersen Se og Hør
Peter Bugge Se og Hør
Winnifred Eriksen Se og Hør
Peter Grosen Jensen Se og Hør
Claus Poulsen Se og Hør
Michael Sørensen Se og Hør
Jørgen Salomonsen Se og Hør
Per Kaae Se og Hør
Jørgen Herbert Se og Hør 40118612
Lone Vandborg Se og Hør
Bengt Svan Se og Hør
Uffe Jensen Sjællandske Dagblade
John Ringstrøm Sjællandske Dagblade
Claus Rasmussen Sjællandske Dagblade
Henning Fristed Sjællandske Dagblade
Lars Chr. Wamberg Skaaning & Wamberg
Lars Skaaning Skaaning og Wamberg
Brian Laursen Skive Folkeblad
Ole Tang Skive Folkeblad 20851511
Kim Plesner Frederiksen Sportal.dk 21606427
Michael Lermark Sportal.dk 40142515
Preben Søborg Sports Foto Aps
Joachim Steenstrup Syddansk Universitet 23305286
Jan Bjarke Nielsen The Voice 26200562
Lars R. Christensen Thisted Dagblad
Lars Bang Bertelsen Thisted Dagblad
Lars Bo Nielsen Thisted Dagblad
Jens Jørgen Brinch Tipsbladet 40353559
Tony Jørgensen Tips-Bladet 28262299
Peter Klar Tips-Bladet
Mik Schack Tips-Bladet
Carsten Steen Andreasen Tips-Bladet
Peter Clausen Tips-Bladet
Niels Frydenlund Tips-Bladet
Per Høyer Hansen Tips-Bladet 20139084 og 26202577
Hardy Hounsgaard Tips-Bladet
Niels Idskov Tips-Bladet
Søren Karl Jensen Tips-Bladet
Niels Jørgen Larsen Tips-Bladet 40147398
Jens Jørgen Petersen Tips-Bladet 40380323
Thomas Pyndt Tips-Bladet
Erland Vendelbo Mogensen Tips-Bladet
Christian Munk Petersen Tipsbladet (deltid) og EuroSport
Poul Lützen Tips-bladet og Berlingske Tidende
Poul Ernstved TV
Jimmy Bøjgaard TV 2 20 24 20 11
Joakim Frøsig TV 2 Nyhederne 40836613
Ulrik Jönsson TV 2 Sportens Tekst-tv 22170749
Frederik Lauesen TV 2-sporten 20243824
Lise Kissmeyer TV 3 sporten 20858163
Martin Dalgaard TV Danmark
Bo Storm Madsen TV Danmark Aalborg/Radio ANR 20805437
Finn Tage Jensen TV2 26724502
Morten Stig Christensen TV2 40556672
Ole Henriksen TV2
Mette Mostgaard Maltesen TV2 26805865
Flemming Toft TV2 20243722
Lars Jørgen Andersen TV2
Henrik Jensen TV2
Nick Horup TV2
Jørn Mader TV2
Torben André Poulsen TV2 Bornholm
John Jäger TV2 København 40 93 48 04
Jørgen Grunnet TV2 København
Lars Steen Pedersen TV2 København
Kai Gottschalck Hartmeyer TV2 Midt Vest
Mogens Jørgensen TV2 Nord
Flemming Mønster TV2 Østjylland 21212021
Thomas Kristensen TV-2 Sporten 20222353
Morten Ankerdal TV2, København 20 24 38 81
Lene Christensen TV2/Midt-Vest 23 43 89 73
Jes Holm Andersen TV3
Svend Gehrs TV3
Carsten Werge TV3 20858167
Jeppe Horskjær TV3 26728108
Jakob Kjeldbjerg TV3 20 85 67 71
Luna Christofi TV3 21432454
Casper Hjorth-Knudsen TV3 - Viasat Sport 26 72 81 11
Peter Grønborg TVDanmark 40433329
Lisbeth Janniche TvDanmark 20 23 29 23
Tom Erik Larsen TvDanmark 21 71 96 68
Anders Lund TV-sporten
Kristian Høgh TV-Trekanten
Erik Alexander Ude og Hjemme
Finn Paske Ude og Hjemme
Frits Ahlstrøm UEFA
Dorthe Liljensøe Ugebladet Søndag
Johnny Johansen Ugebladet Søndag
Lars Bogs Ugeposten Helsinge, Græsted, Gilleleje
Anders Møllenberg Vejle Amts Folkeblad
Lasse Schmidt Vejle Amts Folkeblad
Morten Guldberg Vejle Amts Folkeblad 22376811
Flemming Frederiksen Vejle Amts Folkeblad
Flemming Linnebjerg Vejle Amts Folkeblad 24849944
Michael Eskebjerg Viborg Stifts Folkeblad
Henrik Larsen Viborg Stifts Folkeblad 21229424
Peter Jervin Viborg Stifts Folkeblad
Torben Mikkelsen Viborg Stifts Folkeblad
Flemming Madsen VLR - Vejle Lokal Radio 20679822
Troels Mylenberg Weekendavisen

Der er 605 personer på listen.