Danske Sportsjournalister
NyhederPRMMedlemslisteOrganisationDebatforumOm DSStadionGuideLinksBilledgalleriKontaktAIPS
   
Flere nyheder
Flere pressemeddelelser

 

 

622 medlemmer i dag

Torsdag d. 22. februar 2001

Danske Sportsjournalister har i dag 622 medlemmer.

Medlemslisten:

Navn Firma Mobil

Thomas Nielsen-Grøn
Jens Bang
Bent Nyegaard
Brian Haagen Hansen
Bent Sørensen
Jeppe Locht
John Jakobsen AG/Grønlandsposten, Nuuk 002 99 57 92 20
Erling Madsen ajour pressebureau
Nicolai Kampmann Aktuelt
Jørgen Campbell Aktuelt
Poul Nielsen Aktuelt
Ellen Vibeke "Sørine" Gotfredsen Aktuelt
Chr. Weide Larsen Aktuelt
Jørgen Schiøttz Aktuelt
Linda Laugesen All Star Photo
Bo Nymann Pedersen Amager Bladet
Poul F. Andersen Amtsavisen, Randers
Poul Erik Andersson Anderssons Bureau
Erik Hveisel Hansen Andre
Klaus Kristian Hansen Andre
Henning Hauth Andre
Preben Dabelsteen Andre
Christian Clausen Andre
Mogens Braad Christensen Andre
Svend Folke Hermansen Andre
Dan Selgen Bjerring Andre
Erik Berth Andre
Max Bendixen Andre
Niels Bastholm Andre
Kim Barren Andre
Axel Alstrup Andre
Flemming Andersen Andre
Niels-Jacob Andersen Andre
Morten Bruun Andre
Niels-Christian Niels-Christiansen Andre
Kurt Thyboe Andre
Hans Erik Struckmann Andre
Mogens Ruggaard Andre
Morten Ravn Andre
Peter Rasmussen Andre
Ejvind Olesen Andre
Rudy Nielsen Andre
Jørgen Volmer Nielsen Andre
Iver Høj Nielsen Andre
Jens Henrik Jensen Andre 20666827
Flemming Nielsen Andre 23300484
H. C. Møller Andre
Allan Margolinsky Andre
Knud Lundberg Andre
Leif Lund Andre
Susanne Lohse Andre
Erik Gleie Andre
Halvor Bo Rasmussen Andre
Trine Bay Andre
Finn Kobberø Andre
Morten Lindeskov Andersen Andre
Claus Jensen ANR 40727129
Mogens Holmberg API Pressefoto
Steen Nedell Christensen Århus Stiftstidende 40342354
Tania Clausager Århus Stiftstidende 40528827
Per H. Jacobsen Århus Stiftstidende
Peter Eilertsen Århus Stiftstidende
Niels Bjerggaard Århus Stiftstidende
Tejs Dahl Mikkelsen Århus Stiftstidende
Peter Vestergaard Århus Stiftstidende 20131090
Jan Schouby Århus Stiftstidende 24616095
Torben Birch Århus Stiftstidende 40176687
Christian Askov Askov Press 30711888
Jan Eric Johnsen Associeret medlem 40413306
Jan Christensen Associeret medlem 40413060
Aage Klostermann Associeret medlem
Søren Tidmand Associeret medlem 40353095
Jens Nørgaard Larsen B.T,
Flemming Vitus Nielsen B.T. 20851141
Thomas Sjørup Hansen B.T. 22439414
Anders Bo Larsen B.T.
Kim Mikkelsen B.T. 26711431
Per Steffensen B.T. 20970105
Georg Laumann Jespersen B.T.
Peter Brüchmann B.T.
Jørgen Erik Pihl B.T. 20851140
Bjarne Olsen B.T.
Steen Uno Christensen B.T. 20851139
Klaus Moe B.T.
Børge Munk Jensen B.T.
Lars Westh Jacobsen B.T. 20661283
Hanne Højer B.T. 40825619
Susanne Horsdal B.T. 20851142
Peter Fredberg B.T. 20851146
Michael Dahm B.T.
Flemming Brandt B.T. 23 84 03 68
Lars Werge Andersen B.T. 20244111
Bent Kirkegaard Rasmussen B.T.
Lars Møller B.T. 20742297
Ernst van Norde B.T.
Nils Meilvang B.T.
Bax Lindhardt B.T. 40681441
Egon Andersen B.T.
Anders Eggert Bay B.T. 40843180
Tina Krongaard Andersen B.T.
Christian Krabbe Barfoed B.T.
Joakim Jakobsen B.T. 20194151
Dennis Drejer B.T.
Claus Gundestrup B.T. 28186784
Jacob Henriques B.T.
Jorge Jensen B.T.
Lars Steen Pedersen B.T.
Karl Aage Dalgaard B.T.
John Bjørklund B.T.
Lars Hendel B.T. 20 81 75 33
Thomas Idskov B.T. - Aalborg 40580800
Ib Pilegaard B.T. Århus 20858025
Finn Bjørvig Hansen B.T. On Line 22769924
Niels O. Hansen B.T. Online
Hans Christian Jensen B.T. Online 40603700
Ole Ravn B.T., Kolding 20913560
Torben Larsen B.T., Odense 40162222
Morten Juhl Berlingske Tidende
Liselotte Sabroe Berlingske Tidende
Jan Mitchell Berlingske Tidende 20 22 03 81
Tom Wikborg Berlingske Tidende
Kurt Stendal Berlingske Tidende
Jan Løfberg Berlingske Tidende
Kurt Lassen Berlingske Tidende 40848567
Jakob Kvist Berlingske Tidende
Jacob Jensen Berlingske Tidende
Thorsten Dam Berlingske Tidende 20861099
Jesper Dahl Caruso Berlingske Tidende 28181307
Lars Hauth Berlingske Tidende 23711373
Marco de los Reyes Berlingske Tidende
Uffe Taudal Andersen Berlingske Tidende
Anders Kamper Berlingske Tidende
Harvy Hansen Berlingske Tidende
Jens Arnborg Berlingske Tidende 40 95 51 60
Bent Bernardi Sørensen Bernardi Press 20 15 97 63
Jørn Kirk Billed Bladet
Casper Nielsen Billed Bladet
Holger Blom Billed Bladet
Anders Paaskesen bold.dk
Carsten Johansen Bold.dk
Carl Johan Pickel Bornholms Tidende
Kjeld Lundbæk Bornholms Tidende
Ole B. Christensen Bornholms Tidende
Flemming Anthony Brønshøj Husun Avis
Michael Qureshi BT og TV3 22347771
Casper Thorsøe Casper Thorsøe Video Production
Morten Friis Jørgensen City Pressekontor
Peter Bidstrup DAF Information - Associeret medlem
Heinrich Duholm DAF-Information - Associeret medlem
Michael Bjørn Hansen Dagbladet 20 29 03 83
Jens Kragh Iversen Dagbladet Der Nordschleswiger 26540202
Jeppe Lodberg Dagbladet Ringsted 20 32 03 82
Helle Møller Christensen Dagbladet Ringsted
Lars Ahn Pedersen Dagbladet Roskilde Tidende
Eline Andersen Danmarks Idræts-Forbund
Kristoffer Brahm Danmarks Journalisthøjskole 20 19 40 60
Søren Juul Baunsgaard Danmarks Journalisthøjskole 23809979
Anders Sigdal Willumsen Danmarks Journalisthøjskole 26368617
Pernille Fløjstrup Johansen Danmarks Journalisthøjskole 21 92 02 94
Søren Elmenhoff Kristensen Danmarks Radio
Camilla Dam Danmarks Radio 22129779
Carsten Bundgaard Danmarks Radio
Natasja Crone Back Danmarks Radio 21684868
Peter Jensen Danmarks Radio
Claus Borre Danmarks Radio
Ole Larsen Danmarks Radio
Henrik Saabye Nielsen Danmarks Radio 21692030
Kent Nikolajsen Danmarks Radio 21206350
Peter Nørrelund Danmarks Radio 20250974
Holger Rasmussen Danmarks Radio
Dennis Ritter Danmarks Radio 20250531
Jan Rosendal Danmarks Radio
Thomas Vestergaard Danmarks Radio
Asger Zangenberg Danmarks Radio
Lars André Adrian Danmarks Radio
Jørgen B. Rasmussen Danmarks Radio
Jan Harkamp Danmarks Radio
Jesper Lundh Jensen Danmarks Radio - Kanal 94 Vejle 25 34 78 90
Birgitte Borch Danmarks Radio - radiosporten
Anders Agger Danmarks Radio TV-Avisen Århus
Kristian Boye Danmarks Radio TV-sporten 20160766
Morten Hauge Clausen Danmarks Radio TV-sporten
Carsten Løvschall Danmarks Radio, Århus 24269213
Hans Krabbe Danmarks Radio, Midt Vest/Radiosporten
Jørgen Steen Nielsen Danmarks Radio, TV-sporten 21 69 20 40
Lene Kristine Aarup Ugilt Hansen Danmarks Radio, TV-sporten
Søren Hedegaard Nielsen Danmarks Radio/TV-sporten 20250157
Torben Lollike Dansk Badminton Forbund 20409889
Kjeld Hammer Dansk Håndbold Forbund 20336469
Jan Rosenthal Dansk Motor Union 40457890
Gerdt Hylbæk Nielsen DGI 51 24 45 17
Jens Sejer Andersen DGI.-Bladet
Tommy Troelsen DK 4
Ib Søby DK 4 23 61 77 01
Christian Thelin DK4
Henrik Liniger DR Holstebro 40272386
Hanne Kokkegård DR Nyheder Online og Tekst-tv 23455881
Kasper Wegener Friis DR Østjylland
Peder Meisner DR Radio Fyn 23 42 06 52
Cathrin Terney Tromborg DR TV-sporten 20412111
Carsten Fischer DR1, Århus
Rikke Skov DR-2
Johnny Petersen DR-Regional, Næstved
Jens Hansen DR-sporten 20713810
Niels Westh DR-TV-sporten 21 20 59 37
Henrik Flødstrup Ekstra Bladet
Viggo Landau Ekstra Bladet 40546051
Morten Bruun Ekstra Bladet
Peter Bagge Nielsen Ekstra Bladet 40176791
Ejvind Fritzbøger Ekstra Bladet 40453640
Brian Askvig Ekstra Bladet
Piet Baunø Ekstra Bladet
Dan Melchior Ekstra Bladet
Mads Glenn Wehlast Ekstra Bladet 40461313
Jan Grarup Ekstra Bladet
Trine May-Britth Wiviann Larsen Ekstra Bladet
Finn Stilling Ekstra Bladet 20303322
Jørgen Reinbeck Ekstra Bladet 40576251
Kurt Poulsen Ekstra Bladet
Allan Olsen Ekstra Bladet
Vagn Nielsen Ekstra Bladet 20271500
Svend Nielsen Ekstra Bladet
Flemming Thor Madsen Ekstra Bladet 21 40 13 13
Claus Lunde-Christensen Ekstra Bladet
Ole Kramme Ekstra Bladet
Lars Jørgensen Ekstra Bladet 40421407
Vagn Jensen Ekstra Bladet 20141313
Olle Trap Ekstra Bladet
Torben Kristensen Ekstra Bladet
Erik Kragh Ekstra Bladet
Claus Bjørn Larsen Ekstra Bladet
Allan Sand Pedersen Ekstra Bladet 40349097
Ole Frederiksen Ekstra Bladet
Charlotte Pedersen Ekstra Bladet 40331313
Olav Skaaning Andersen Ekstra Bladet 21732160
Lars Poulsen Ekstra Bladet 20331313
Hans Christian Blem Ekstra Bladet 40404340
Niels Chr. Jung Ekstra Bladet 24611313
Torben Rask Laursen Ekstra Bladet 20101962
Mads Winther Ekstra Bladet
Jan Jensen Ekstra Bladet 40325053
Bjarne Nielsen Ekstra Bladet 40290478
Ole Buntzen Ekstra Bladet
Troels Christensen Ekstra Bladet
Morten Bjørn Jensen Ekstra Bladet 21601313
Lennart Schønberg Christiansen Ekstra Bladet Næstved
Michael Winther-Rasmussen Ekstra Bladets Internetredaktion
Mogens Madsen Ekstra Bladets Internets redakt.
Jakob Rohde Ekstra Bladets netavis 22773675
Michael Westergren EuroSport og Berlingske Tidende
Mikael Hjuler Fagpres 40455657
Lars Roger Sørensen Faktum Pressekontor 20235949
Ole V. Hansen Familie Journalen
Lars Aarø Focus/free lance 30861967
Lone Pagh Fødevareministeriet
Flemming Jeppesen Fokus 40421434
Peter Clausen Forlaget Benjamin A/S 28 89 12 58
René Larsen Frederiksborg Amts Avis
Lars Ramlow Frederiksborg Amts Avis 40 81 85 89
Peter Lorentzen Frederiksborg Amts Avis
Kim Andersen Free lance
Kim Ravn-Mortensen Free lance
Morten Møller Free lance
Hans Grønfeldt Free lance 21659672
Heine Pedersen Free lance
Bent Otto Hansen Free lance 20864213
Per Vinther Free lance 40210120
Pia Koppelman Free lance 40849824
Kim Holm Free lance
Per Kjærbye Free lance 26186668
Preben Nyborg Madsen Free lance 22169967
Burt Seeger Free lance
Per Bang Free lance
Mogens Flindt Free lance 40200248
Martin Foldgast Free lance
Henrik Lund Jensen Free lance
Kurt Hardi Free lance 40373914
Poul Aage Nielsen Free lance
Finn John Carlsson Free lance 40142620
Ole Kjær Free lance 40356968
Michael Møller Carlsen Free lance 20137859
Lars Henrik Laursen Free lance 40251314
Thomas Willmann Free lance
Kurt Leth Free lance 30950067/40871500
Birger Vogelius Free lance 40184036
Kristian Linnemann Free lance 40524934
Claus Thorsted Free lance
Niels Nyholm Free lance
Lars Rønbøg Free lance 20667929
Ole Steen Free lance
John Idorn Free lance
Birger Lindberg Pedersen Free lance
Tommy Christiansen Free lance
Kurt Andersen Free lance 30702511
Finn Edvard Hansen Free lance
Morten Overgaard Andersen Free lance
Henrik Bjerregrav Free lance
Niels Juhl Free lance
Jens-Carl Kristensen Free lance
Irfan Kurtulmus Free lance
Henrik Niss Free lance 40 98 83 69
Horst H. Schoop Free lance
Jørgen Sørensen Free lance
Mogens Weinreich Free lance
Poul Albret Free lance
Andres Tue Møller Free lance
Kim Rune Jessen Fyens Stifstidende
Peter Leth-Larsen Fyens Stiftstidende
Ulrik Sass-Petersen Fyens Stiftstidende
Rikke Dal Støttrup Fyens Stiftstidende
Niels Abildtrup Fyens Stiftstidende 21 76 91 74
Anders Tystrup Fyens Stiftstidende 20212313
Jan Bonde Fyens Stiftstidende
Leif Kofoed Rasmussen Fyens Stiftstidende
Jesper Friesmand Johansen Fyens Stiftstidende
Poul Ib Pedersen Fyens Stiftstidende
Morten Skovhus Fyens Stiftstidende
Robert Wengler Fyens Stiftstidende
Per Falborg Fyens Stiftstidende 21776643
Anders Brohus Fyens Stiftstidende
Birgitte Carol Heiberg Fyens Stiftstidende
Jørgen Aagaard Fyens Stiftstidende
Jesper Mads Eriksen Fyens Stiftstidende
Brian Ravn Fyns Amts Avis
Tim Kildeborg Jensen Fyns Amts Avis
Michael Bager Fyns Amts Avis
Henrik Eigaard Fyns Amts Avis
Jan Kjeldtoft Fyns Amts Avis 20692509
Peter Nielsen Fyns Amts Avis
Wagn Ivan Pedersen Fyns Amts Avis
Brian Lindholt Eskesen Fyns Amts Avis
Henrik Madsen Henrik Madsen Television
Jan Svendsen Herning Folkeblad
Nils Lund Pedersen Herning Folkeblad
Michael Søvsø Pedersen Herning Folkeblad 22 43 75 61
Frits Nielsen Herning Folkeblad 20452145
Kenneth Kristiansen Herning Folkeblad
Karsten Bønsdorf Hestesportens Hus 40382307
Anders Vestergaard Holbæk Amts Venstreblad
Christian Mikkelsen Holbæk Amts Venstreblad 40142048 arb./40945066 pr.
Jørgen Juul Jensen Holbæk Amts Venstreblad
Søren Holmberg Holbæk Amts Venstreblad
Carsten Ritter Holbæk Amts Venstreblad 25 21 68 93
Per Jensen Holbæk Amts Venstreblad
Søren Moehrdel Holbæk Amts Venstreblad
Per Skov Jensen Holbæk Amts Venstreblad 40138087
Peter Andersen Holbæk Amts Venstreblad
Lars Juul Nielsen Horsens Folkeblad 20288499
Erik Glyngfeldt Horsens Folkeblad 40776920
Tommy Poulsen Horsens Folkeblad 40293257
Torben Andersen Horsens Folkeblad 23341161
Thomas Baden Sørensen Horsens Folkeblad 23319569
Kim Garde Madsen Hvidovre Avis
Niels Erik Madsen Hvidovre Avis
Hanna Britt Milling Idrætsliv
Jørn Kring Information
Henrik Jul Hansen Information
Oliver Stilling Information
Øjvind Hesselager Journalistbureauet Express
Line Skovgaard Ernlund Journalisthøjskolen
Jesper Engmann JP Århus
Anders Troels Damgaard JP København
Steffen Lilmoes Jydske Vestkysten 25326144
Mette Thomsen JydskeVestkysten 20604550
Jens Hveisel Hansen JydskeVestkysten 20604554
Jakob Rubin JyllandsPosten 00552199525400
Frits Christensen JyllandsPosten 40606585
Henrik Hellerup Brandt JyllandsPosten 20194057
Kurt Hedevang JyllandsPosten
Jan la Cour JyllandsPosten
Jan Lund JyllandsPosten
Søren Funch JyllandsPosten 40606544
Hans Thuesen Madsen JyllandsPosten 20914131
Klaus Søndergaard JyllandsPosten
Ingvard Grann JyllandsPosten
Jan Birger Jensen JyllandsPosten 40606582
Sten Rudi Thomsen JyllandsPosten 40606583
Michael Enggaard JyllandsPosten 20194059
Hans Ivan Philipsen JyllandsPosten 40606587
Steffen Olesen JyllandsPosten 22165722
Michael Rachlin JyllandsPosten
Peter Ernstved Rasmussen Jyllands-Posten 28 53 85 39
Carsten Andreasen Jyllands-Posten 20194134
Christian Thye-Petersen Jyllands-Posten 40606584
Bent Hermansen Jyllands-Posten
Ole Wejse Svarrer Jyllands-Posten 20716465
Niels Christian Bastholm Jyllands-Posten
Søren Lorentzen Jyllands-Posten
Lars Krabbe Jyllands-Posten København
Steffen Dam Jyllands-Posten, JP København
Mads Sandemann JyskeVestkysten
Tage Christensen JyskeVestkysten
Ole Maass JyskeVestkysten
Charlotte Eilsø JyskeVestkysten
Peter Orry Jensen JyskeVestkysten
Hans Chr. Gabelgaard JyskeVestkysten
Jørn Broch JyskeVestkysten 20604551
Ole Bruun JyskeVestkysten 20604552
Jonas Ahlstrøm JyskeVestkysten Kolding
Thomas Johnsen JyskeVestkysten Kolding
Uwe Iversen JyskeVestkysten Tønder
Jens Nielsen Kalundborg Folkeblad 40454746
Henry Smith Kalundborg Folkeblad
Jakob Strøm Hansen Kanal 94, Vejle 40507087
Poul Sørensen Kanal 94, Vejle, DR
Torben Korgaard Københavns Radio
Vagn Pilegaard Københavns Radio
Bo Vestergaard Nielsen Kolding Ugeavis 20 94 10 76
Per Larsen Larsen Press I/S 22 17 63 42
Torben Mølgaard Lolland Falsters Folketidende
Allan Plenborg Lolland Falsters Folketidende
Steen Thornit Lolland Falsters Folketidende
Per Kuno Mortensen Lolland Falsters Folketidende
Flemming Keith Karlsen Lolland Falsters Pressefoto 22 13 31 05
Bo Barnewitz MandagsSporten, Odense
Jens Ingfred Rasmussen Midtjyllands Avis
Peter Abildgaard Sørensen Midtjyllands Avis 40450036
Helge Weng Midtjyllands Avis
Jens Anker Tvedebrink Midtjyllands Avis 40343139
John Gade Steffensen Morsø Folkeblad
Frank Undall Newsline ApS 40 15 22 15
Niels Husted NHC Foto, Esbjerg 40277826
Erik Luntang Nordfoto 23603978
Christel Frederiksen Nordfoto
Claus Fisker Nordfoto 40752031
Keld Navntoft Nordfoto
Pierre Sales Nordfoto
Henning Bagger Nordfoto
Palle Hedemann Nordfoto Århus
Line Baun Danielsen Nordisk Film
Bendt Godtberg Jensen Nordjyllands Radio
Ole Skouboe Nordjyske Distriktsaviser
Jens Hukiær Nordjyske Stiftstidende
Per Enevold Sørensen Nordjyske Stiftstidende
Peter Mortensen Nordjyske Stiftstidende
Ole Fink Mejlgaard Nordjyske Stiftstidende 21612429
Henning Hansen Nordjyske Stiftstidende 21407784
Jens Ole Pedersen Nordjyske Stiftstidende
Søren Pedersen Nordjyske Stiftstidende 26715320
Lars Pauli Nordjyske Stiftstidende
Lars Aare Jensen Nordjyske Stiftstidende
Flemming Olesen Nordjyske Stiftstidende
Jørn Eriksen Nordjyske Stiftstidende
Michael Christiansen Nordjyske Stiftstidendes områdecenter Midtfjord
Per Krogh Nord-Press
Peter Juul Madsen Pejuma Press/associeret medlem
Andreas Kraul Politiken 21490456
Claus Bonnerup Politiken 30866090
Morten Langkilde Politiken
Jens Dresling Politiken 40336701
Finn Frandsen Politiken
Christian Frederiksen Politiken 26226776
Kim Agersten Politiken
Allan Nielsen Politiken 40432652
Rasmus Bech Politiken 40327080
Lars Bøgeskov Kristiansen Politiken 40162108
Carsten Godtfredsen Politiken
Kristine Wilkens Politiken
Ejlif Trier Hansen Politiken
Søren-Mikael Hansen Politiken
Jørn Højmark Rasmussen Politiken 40 38 19 94
Henrik Jacobsen Politiken 40443038
Mogens Jacobsen Politiken 40443038
Hans Jørgen Cords Møller Politiken
Søren Olsen Politiken 21 24 14 50
Niels Rasmussen Politiken
Nina Kragh Politiken 40372608
Svend Novrup Politiken og EuroSport
Jørgen Ploug Larsen Pressebureauet Silkeborg
Jens Harder Højbjerg PressHarder 40 11 19 11
Hans Peter Rytter Radio ANR, Aalborg 20804910
Erik Nielsen Radio Fyn 20635121
Peter Troelsen Radio Horsens 23318393
Lars Paaske Radio Syd
Jens Ole Sørensen Radio Viborg 40 73 32 69
Mikkel Becker Ottesen RadioNyhederne 40826908
Lars Petersen Radiosporten 26 47 10 05
Henriette Sø Radiosporten 23283707
Morten Hausborg Radiosporten
Ole Jacobsen Radiosporten, Danmarks Radio
Dorthe Jeggesen Radiosporten, DR 26207694
Frank With Radiosporten, DR
Henrik Brandt Radiosporten, DR
Peter Piil Clausen Radiosporten, DR
Klaus Egelund Randers Amts Avis
Anders Knudsen RAP-Press Foto
Mads Herholdt Regionalen, Næstved - Associeret medlem
John Thomsen Ringkjøbing Amts Dagblad 21 27 78 95
Harald Schrøder Ringkjøbing Amts Dagblad
Frederik Bjerregaard Ritzaus Bureau 24242143
Jesper Tornvig Ludvigsen Ritzaus Bureau
Bent Nielsen Ritzaus Bureau
Klaus Riis Andersen Ritzaus Bureau
Mette Richardt Ritzaus Bureau
Lisbeth V. Povlsen Ritzaus Bureau 28572063
Anders Laursen Ritzaus Bureau 26705796
Søren Lassen Ritzaus Bureau
Jacob Teilmann Ritzaus Bureau
Henrik Søe Ritzaus Bureau 22934536
Lars Andersson Ritzaus Bureau
Jørgen Schouboe Ritzaus Bureau
Erling J. Pedersen Roskilde Avis
Søren Steffen Scanpix/Nordfoto 40560620
Jørgen Herbert Se og Hør 40118612
Winnifred Eriksen Se og Hør
Claus Poulsen Se og Hør
Michael Sørensen Se og Hør
Bengt Svan Se og Hør
Jørgen Salomonsen Se og Hør
Per Kaae Se og Hør
Niels-Steen Andersen Se og Hør
Lone Vandborg Se og Hør
Peter Bugge Se og Hør
Peter Grosen Jensen Se og Hør
Henrik Nielsen Se og Hør
John Ringstrøm Sjællandske Dagblade
Uffe Jensen Sjællandske Dagblade
Claus Rasmussen Sjællandske Dagblade
Henning Fristed Sjællandske Dagblade
Lars Chr. Wamberg Skaaning & Wamberg
Lars Skaaning Skaaning og Wamberg
Ole Tang Skive Folkeblad 20851511
Brian Laursen Skive Folkeblad
Michael Lermark Sportal.dk 40142515
Kim Plesner Frederiksen Sportal.dk 21606427
Preben Søborg Sports Foto Aps
Joachim Steenstrup Syddansk Universitet 23305286
Jan Bjarke Nielsen The Voice 26200562
Lars Bang Bertelsen Thisted Dagblad
Lars R. Christensen Thisted Dagblad
Johannes Justesen Thisted Dagblad - De Bergske Blade 24 24 24 08
Jens Jørgen Brinch Tipsbladet 40353559
Tony Jørgensen Tips-Bladet 28262299
Hardy Hounsgaard Tips-Bladet
Peter Klar Tips-Bladet
Mik Schack Tips-Bladet
Thomas Pyndt Tips-Bladet
Erland Vendelbo Mogensen Tips-Bladet
Jens Jørgen Petersen Tips-Bladet 40380323
Niels Jørgen Larsen Tips-Bladet 40147398
Niels Idskov Tips-Bladet
Niels Frydenlund Tips-Bladet
Carsten Steen Andreasen Tips-Bladet
Søren Karl Jensen Tips-Bladet
Peter Clausen Tips-Bladet
Christian Munk Petersen Tipsbladet (deltid) og EuroSport
Poul Lützen Tips-bladet og Berlingske Tidende
Poul Ernstved TV
Jimmy Bøjgaard TV 2 20 24 20 11
Joakim Frøsig TV 2 Nyhederne 40836613
Ulrik Jönsson TV 2 Sportens Tekst-tv 22170749
Frederik Lauesen TV 2-sporten 20243824
Lise Kissmeyer TV 3 sporten 20858163
Thomas Gravgaard TV 3 Sporten
Martin Dalgaard TV Danmark
Bo Storm Madsen TV Danmark Aalborg/Radio ANR 20805437
Mette Mostgaard Maltesen TV2 26805865
Flemming Toft TV2 20243722
Jørn Mader TV2
Finn Tage Jensen TV2 26724502
Lars Jørgen Andersen TV2
Ole Henriksen TV2
Henrik Jensen TV2
Morten Stig Christensen TV2 40556672
Nick Horup TV2
Torben André Poulsen TV2 Bornholm
John Jäger TV2 København 40 93 48 04
Jørgen Grunnet TV2 København
Kai Gottschalck Hartmeyer TV2 Midt Vest
Steen Ankerdal TV2 Morgen TV 40335558
Mogens Jørgensen TV2 Nord
Flemming Mønster TV2 Østjylland 21212021
Thomas Kristensen TV-2 Sporten 20222353
Morten Ankerdal TV2, København 20 24 38 81
Lene Christensen TV2/Midt-Vest 23 43 89 73
Carsten Werge TV3 26 72 81 00
Jes Holm Andersen TV3
Svend Gehrs TV3
Jeppe Horskjær TV3 26728108
Jakob Kjeldbjerg TV3 20 85 67 71
Luna Christofi TV3 21432454
Casper Hjorth-Knudsen TV3 - Viasat Sport 26 72 81 11
Christian Høgh Andersen TV3-sporten
Peter Grønborg TVDanmark 40433329
Lisbeth Janniche TvDanmark 20 23 29 23
Tom Erik Kampman TvDanmark 40 62 16 60
Anders Lund TV-sporten 28261866
Kristian Høgh TV-Trekanten
Erik Alexander Ude og Hjemme
Finn Paske Ude og Hjemme
Frits Ahlstrøm UEFA
Johnny Johansen Ugebladet Søndag
Dorthe Liljensøe Ugebladet Søndag
Lars Bogs Ugeposten Helsinge, Græsted, Gilleleje
Lasse Schmidt Vejle Amts Folkeblad
Anders Møllenberg Vejle Amts Folkeblad
Flemming Frederiksen Vejle Amts Folkeblad
Jacob Hille Vejle Amts Folkeblad 40576583
Flemming Linnebjerg Vejle Amts Folkeblad 24849944
Morten Guldberg Vejle Amts Folkeblad 22376811
Henrik Larsen Viborg Stifts Folkeblad 21229424
Peter Jervin Viborg Stifts Folkeblad
Michael Eskebjerg Viborg Stifts Folkeblad
Torben Mikkelsen Viborg Stifts Folkeblad
Flemming Madsen VLR - Vejle Lokal Radio 20679822
Troels Mylenberg Weekendavisen

Der er 606 personer på listen.

Yderligere 16 nye medlemmer blevet optaget i foreningen.

De registreres, så snart deres kontingent er blevet indbetalt til kasserer Flemming Olesen.