Danske Sportsjournalister
NyhederPRMMedlemslisteOrganisationDebatforumOm DSStadionGuideLinksBilledgalleriKontaktAIPS
   
Flere nyheder
Flere pressemeddelelser

 

 

Medlemslisten

Torsdag d. 23. august 2001

Medlemsliste Danske Sportsjournalister

Navn Firma Mobil

Martin Aagaard Politiken 20633809
Jørgen Aagaard Fyens Stiftstidende
Lars Aarø Focus/free lance 30861967
Niels Abildtrup Fyens Stiftstidende 21 76 91 74
Lars André Adrian Danmarks Radio
Kim Agersten Politiken
Anders Agger Danmarks Radio TV-Avisen Århus
Frits Ahlstrøm UEFA
Jonas Ahlstrøm JyskeVestkysten Kolding
Poul Albret Free lance
Erik Alexander Ude og Hjemme
Axel Alstrup Andre
Morten Overgaard Andersen Free lance
Jes Holm Andersen TV3
Kim Andersen Free lance
Niels-Steen Andersen Se og Hør
Olav Skaaning Andersen Ekstra Bladet 21732160
Egon Andersen B.T.
Niels-Jacob Andersen Andre
Tina Krongaard Andersen B.T.
Klaus Riis Andersen Ritzaus Bureau
Peter Andersen Holbæk Amts Venstreblad
Kurt Andersen Free lance 30702511
Morten Lindeskov Andersen Andre
Torben Andersen Horsens Folkeblad 23341161
Flemming Andersen Andre
Eline Andersen Danmarks Idræts-Forbund
Christian Høgh Andersen TV3-sporten
Lars Werge Andersen Ekstra Bladet 20244111
Poul F. Andersen Amtsavisen, Randers
Lars Jørgen Andersen TV2
Jens Sejer Andersen DGI.-Bladet
Poul Erik Andersson Anderssons Bureau 40626288
Lars Andersson Ritzaus Bureau
Carsten Steen Andreasen Tips-Bladet
Carsten Andreasen Jyllands-Posten 20194134
Steen Ankerdal Free lance 40335558
Morten Ankerdal TV2, København 20 24 38 81
Flemming Anthony Brønshøj Husun Avis
Jens Arnborg Berlingske Tidende 40 95 51 60
Christian Askov Askov Press 30711888
Brian Askvig Ekstra Bladet
Michael Bager Fyns Amts Avis
Henning Bagger Nordfoto
Per Bang Free lance
Jens Bang
Christian Krabbe Barfoed B.T.
Bo Barnewitz MandagsSporten, Odense
Kim Barren Andre
Niels Bastholm Andre
Niels Christian Bastholm Jyllands-Posten 26827222
Piet Baunø Ekstra Bladet
Søren Juul Baunsgaard Danmarks Journalisthøjskole 23809979
Trine Bay Andre 21495838
Anders Eggert Bay CSC World Online 40843180
Rasmus Bech Politiken 40327080
Max Bendixen Andre
Ole Bernstrup TvDanmark, Midtjylland 21459842
Lars Bang Bertelsen Thisted Dagblad
Erik Berth Andre
Peter Bidstrup DAF Information - Associeret medlem
Torben Birch Århus Stiftstidende 40176687
John Bisgaard Jensen Canal Plus 40866323
Niels Bjerggaard Århus Stiftstidende
Frederik Bjerregaard Ritzaus Bureau 24242143
Henrik Bjerregrav Free lance
Dan Selgen Bjerring Andre
John Bjørklund B.T.
Hans Christian Blem Ekstra Bladet 40404340
Holger Blom Billed Bladet
Lars Bogs Ugeposten Helsinge, Græsted, Gilleleje
Jimmy Bøjgaard TV 2 20 24 20 11
Jan Bonde Fyens Stiftstidende
Claus Bonnerup Ekstra Bladet 20218975
Karsten Bønsdorf Hestesportens Hus 40382307
Birgitte Borch Danmarks Radio - radiosporten
Per Børding B.T.
Claus Borre Danmarks Radio
Kristian Boye Danmarks Radio TV-sporten 20160766
Henrik Brandt Radiosporten, DR
Henrik Hellerup Brandt JyllandsPosten 23638793
Flemming Brandt B.T. 23 84 03 68
Jens Jørgen Brinch Tipsbladet 40353559
Jørn Broch JyskeVestkysten 20604551
Anders Brohus Fyens Stiftstidende
Peter Brüchmann B.T.
Morten Bruun Ekstra Bladet
Morten Bruun Andre
Ole Bruun JyskeVestkysten 20604552
Peter Bugge Se og Hør
Carsten Bundgaard Danmarks Radio
Ole Buntzen Ekstra Bladet
Jørgen Campbell Aktuelt
Michael Møller Carlsen Free lance 20137859
Finn John Carlsson Free lance 40142620
Jesper Dahl Caruso Berlingske Tidende 28181307
Steen Uno Christensen B.T. 20851139
Lars R. Christensen Thisted Dagblad
Mogens Braad Christensen Andre
Morten Stig Christensen TV2 40556672
Helle Møller Christensen Dagbladet Ringsted
Jan Christensen Associeret medlem 40413060
Lene Christensen TV2/Midt-Vest 23 43 89 73
Steen Nedell Christensen Århus Stiftstidende 40342354
Tage Christensen JyskeVestkysten
Troels Christensen Ekstra Bladet
Frits Christensen JyllandsPosten 20194058
Ole B. Christensen Bornholms Tidende
Tommy Christiansen Free lance
Michael Christiansen Nordjyske Stiftstidendes områdecenter Midtfjord
Søren Romme Christoffersen Danmarks Journalisthøjskole 24833060
Luna Christofi TV3 21432454
Tania Clausager Århus Stiftstidende 40528827
Peter Clausen Forlaget Benjamin A/S 28 89 12 58
Peter Clausen Tips-Bladet
Christian Clausen Andre
Morten Hauge Clausen Danmarks Radio TV-sporten
Natasja Crone Back Danmarks Radio 21684868
Preben Dabelsteen Andre
Michael Dahm B.T.
Karl Aage Dalgaard B.T.
Martin Dalgaard TV Danmark
Steffen Dam B.T.
Thorsten Dam Berlingske Tidende 20861099
Camilla Dam Danmarks Radio 22129779
Niels-Birger Danielsen Ekstra Bladet
Line Baun Danielsen Nordisk Film
Marco de los Reyes Berlingske Tidende
Dennis Drejer B.T.
Jens Dresling Politiken 40336701
Heinrich Duholm DAF-Information - Associeret medlem
Klaus Egelund Ekstra Bladet 51281313
Henrik Eigaard Tips-Bladet
Peter Eilertsen Århus Stiftstidende
Charlotte Eilsø JyskeVestkysten
Peter Elgaard Vejle Amts Folkeblad
Peter Elsnab Jyllands-Posten 20194059
Michael Enggaard JyllandsPosten
Jesper Engmann JP Århus
Winnifred Eriksen Se og Hør
Jesper Mads Eriksen Fyens Stiftstidende
Jørn Eriksen Nordjyske Stiftstidende
Poul Ernstved TV
Michael Eskebjerg Viborg Stifts Folkeblad
Brian Lindholt Eskesen Fyns Amts Avis
Per Falborg Fyens Stiftstidende 21776643
Carsten Fischer DR1, Århus
Claus Fisker Nordfoto 40752031
Sisse Fisker TvDanmark/Kanal 2, Skovlunde 21216460
Flemming Fjeldgaard B.T.
Mogens Flindt Free lance 40200248
Henrik Flødstrup Ekstra Bladet
Pernille Fløjstrup Johansen Danmarks Journalisthøjskole 28 72 46 37
Martin Foldgast Sjællandske Dagblade 40299910
Finn Frandsen Politiken
Peter Fredberg B.T. 20851146
Flemming Frederiksen Vejle Amts Folkeblad
Ole Frederiksen Ekstra Bladet
Christel Frederiksen Nordfoto
Christian Frederiksen Politiken 26226776
Kasper Wegener Friis DR Østjylland
Henning Fristed Sjællandske Dagblade
Ejvind Fritzbøger Ekstra Bladet 40453640
Joakim Frøsig TV 2 Nyhederne 40836613
Niels Frydenlund Tips-Bladet
Søren Funch JyllandsPosten 40606544
Hans Chr. Gabelgaard JyskeVestkysten
Svend Gehrs TV3 21265550
Erik Gleie Andre
Erik Glyngfeldt Horsens Folkeblad 40776920
Carsten Godtfredsen Politiken
Ellen Vibeke "Sørine" Gotfredsen Aktuelt
Ingvard Grann JyllandsPosten
Jan Grarup Ekstra Bladet
Thomas Gravgaard TV 3 Sporten
Ivan Hagen Gregersen Radio 2/Uptown 27289109
Peter Grønborg TVDanmark 40433329
Hans Grønfeldt Free lance 21659672
Jørgen Grunnet TV2 København
Morten Guldberg Vejle Amts Folkeblad 22376811
Claus Gundestrup B.T. 28186784
Kjeld Hammer Dansk Håndbold Forbund 20336469
Erik Hveisel Hansen Andre
Jens Hansen DR-sporten 20713810
Niels O. Hansen B.T. Online
Henning Hansen Nordjyske Stiftstidende 21407784
Lene Kristine Aarup Ugilt Hansen Danmarks Radio, TV-sporten
Thomas Sjørup Hansen B.T. 22439414
Klaus Kristian Hansen Andre
Finn Edvard Hansen Free lance
Kim Hansen TV3-sporten
Bent Otto Hansen Free lance 20864213
Henrik Jul Hansen Information
Søren-Mikael Hansen Politiken
Ole V. Hansen Familie Journalen
Jens Hveisel Hansen JydskeVestkysten 20604554
Michael Wulff Hansen Århus Stiftstidende
Ejlif Trier Hansen Politiken
Finn Bjørvig Hansen B.T. On Line 22769924
Brian Haagen Hansen
Harvy Hansen Berlingske Tidende
Michael Bjørn Hansen Ekstra Bladet
Kasper Harboe Free lance 28120140
Kurt Hardi Free lance 40373914
Jan Harkamp Danmarks Radio
Kai Gottschalck Hartmeyer TV2 Midt Vest
Morten Hausborg Radiosporten
Lars Hauth Berlingske Tidende 23711373
Henning Hauth Andre
Søren Hedegaard Nielsen Danmarks Radio/TV-sporten 20250157
Palle Hedemann Scanpix Nordfoto Århus 40526925
Kurt Hedevang JyllandsPosten
Birgitte Carol Heiberg Fyens Stiftstidende
Lars Hendel B.T. 20 81 75 33
Ole Henriksen TV2
Jacob Henriques B.T.
Jørgen Herbert Se og Hør 40118612
Mads Herholdt Regionalen, Næstved - Associeret medlem
Bent Hermansen Jyllands-Posten
Svend Folke Hermansen Andre
Tobias Hertz Danmarks Radio - TV
Øjvind Hesselager Journalistbureauet Express
Jacob Hille Vejle Amts Folkeblad 40576583
Casper Hjorth-Knudsen TV3 - Viasat Sport 26 72 81 11
Mikael Hjuler Fagpres 40455657
Kristian Høgh TV-Trekanten
Jens Harder Højbjerg PressHarder 40 11 19 11
Hanne Højer B.T. 40825619
Jørn Højmark Rasmussen Politiken 40 38 19 94
Kim Holm Free lance
Mogens Holmberg API Pressefoto
Søren Holmberg Holbæk Amts Venstreblad
Susanne Horsdal B.T. 20851142
Jeppe Horskjær TV3 26728108
Nick Horup TV2 20243877
Hardy Hounsgaard Fyns Amts Avis
Jens Hukiær Nordjyske Stiftstidende
Niels Husted NHC Foto, Esbjerg 40277826
John Idorn Free lance
Thomas Idskov B.T. - Aalborg 40580800
Niels Idskov Tips-Bladet
Jens Kragh Iversen Dagbladet Der Nordschleswiger 26540202
Ole Jacobsen Radiosporten, Danmarks Radio
Per H. Jacobsen Århus Stiftstidende
Mogens Jacobsen Politiken 40443038
Henrik Jacobsen Politiken 40443038
Lars Westh Jacobsen B.T. 20661283
John Jäger TV2 København 40 93 48 04
Joakim Jakobsen B.T. 20194151
John Jakobsen AG/Grønlandsposten, Nuuk 002 99 57 92 20
Lisbeth Janniche TvDanmark 20 23 29 23
Dorthe Jeggesen Radiosporten, DR 26207694
Claus Jensen ANR 40727129
Peter Grosen Jensen Se og Hør
Lars Aare Jensen Nordjyske Stiftstidende
Børge Munk Jensen B.T.
Peter Jensen Danmarks Radio 0041794131306
Bendt Godtberg Jensen Nordjyllands Radio
Jan Jensen Ekstra Bladet 40325053
Jorge Jensen B.T.
Vagn Jensen Ekstra Bladet 20141313
Henrik Lund Jensen Free lance
Jørgen Juul Jensen Holbæk Amts Venstreblad
Jacob Jensen Berlingske Tidende
Morten Bjørn Jensen Ekstra Bladet 21601313
Hans Christian Jensen B.T. Online 40603700
Jan Birger Jensen JyllandsPosten 40606582
Finn Tage Jensen TV2 26724502
Per Jensen Holbæk Amts Venstreblad
Tim Kildeborg Jensen Fyns Amts Avis
Uffe Jensen Sjællandske Dagblade
Søren Karl Jensen Tips-Bladet
Henrik Jensen TV2
Jesper Lundh Jensen Danmarks Radio - Kanal 94 Vejle 25 34 78 90
Ulrik Jensen Danmarks Radio - Radiosporten 40405565
Jens Henrik Jensen Andre 20666827
Peter Orry Jensen JyskeVestkysten
Flemming Jeppesen Fokus 40421434
Peter Jervin Viborg Stifts Folkeblad
Kim Rune Jessen Fyens Stifstidende
Carsten Johansen Bold.dk
Johnny Johansen Ugebladet Søndag
Jesper Friesmand Johansen Fyens Stiftstidende
Jan Eric Johnsen Associeret medlem 40413306
Thomas Johnsen JyskeVestkysten Kolding
Ulrik Jönsson TV 2 Sporten 22170749
Morten Friis Jørgensen City Pressekontor
Lars Jørgensen Ekstra Bladet 40421407
Tony Jørgensen Tips-Bladet 28262299
Mogens Jørgensen TV2 Nord
Morten Juhl Berlingske Tidende
Niels Juhl Free lance
Niels Chr. Jung Ekstra Bladet 24611313
Johannes Justesen Thisted Dagblad - De Bergske Blade 24 24 24 08
Per Kaae Se og Hør
Anders Kamper Berlingske Tidende
Tom Erik Kampman TvDanmark 40 93 38 68
Nicolai Kampmann Aktuelt
Flemming Keith Karlsen Lolland Falsters Pressefoto 22 13 31 05
Jørn Kirk Billed Bladet
Lise Kissmeyer TV 3 sporten 20858163
Ole Kjær Free lance 40356968
Per Kjærbye Free lance 26186668
Jakob Kjeldbjerg TV3 20 85 67 71
Jan Kjeldtoft Fyns Amts Avis 20692509
Peter Klar Tips-Bladet
Aage Klostermann Associeret medlem
Anders Knudsen RAP-Press Foto
Finn Kobberø Andre
Hanne Kokkegård DR Fyn 23455881
Pia Koppelman Free lance 40849824
Torben Korgaard Københavns Radio
Lars Krabbe Jyllands-Posten København
Hans Krabbe Danmarks Radio, Midt Vest/Radiosporten
Erik Kragh Ekstra Bladet
Nina Kragh Politiken 40372608
Ole Kramme Ekstra Bladet
Andreas Kraul Politiken 21490456
Jørn Kring Information
Thomas Kristensen TV-2 Sporten 20222353
Torben Kristensen Ekstra Bladet
Jens-Carl Kristensen Free lance 40729517
Søren Elmenhoff Kristensen Danmarks Radio
Thomas Møller Kristensen Jyllands-Posten 20194063
Lars Bøgeskov Kristiansen Politiken 40162108
Kenneth Kristiansen Herning Folkeblad
Per Krogh Nord-Press
Irfan Kurtulmus Free lance
Jakob Kvist Berlingske Tidende
Jan la Cour JyllandsPosten
Viggo Landau Ekstra Bladet 40546051
Morten Langkilde Politiken
René Larsen Frederiksborg Amts Avis
Henrik Larsen Viborg Stifts Folkeblad 21229424
Claus Bjørn Larsen Ekstra Bladet
Chr. Weide Larsen Aktuelt
Jens Nørgaard Larsen B.T,
Anders Bo Larsen B.T.
Niels Jørgen Larsen Tips-Bladet 40147398
Per Larsen Larsen Press I/S 22 17 63 42
Torben Larsen B.T., Odense 40162222
Jørgen Ploug Larsen Pressebureauet Silkeborg
Trine May-Britth Wiviann Larsen Ekstra Bladet 20201313
Ole Larsen Danmarks Radio
Kurt Lassen Berlingske Tidende 40848567
Søren Lassen Ritzaus Bureau
Frederik Lauesen TV 2-sporten 20243824
Linda Laugesen All Star Photo
Georg Laumann Jespersen B.T.
Thomas Laursen Free lance
Anders Laursen Ritzaus Bureau 26705796
Torben Rask Laursen Ekstra Bladet 20101962
Brian Laursen Skive Folkeblad
Lars Henrik Laursen Free lance 40251314
Michael Lermark Sportal.dk 40142515
Kurt Leth Free lance 30950067/40871500
Peter Leth-Larsen Fyens Stiftstidende
Dorthe Liljensøe Ugebladet Søndag
Steffen Lilmoes Jydske Vestkysten 25326144
Bax Lindhardt B.T. 40681441
Henrik Liniger DR Holstebro 40272386
Flemming Linnebjerg Vejle Amts Folkeblad 24849944
Kristian Linnemann Free lance 40524934
Jeppe Locht 21691650
Jeppe Lodberg Dagbladet Ringsted 20 32 03 82
Jan Løfberg Berlingske Tidende
Susanne Lohse Andre
Torben Lollike Dansk Badminton Forbund 20409889
Søren Lorentzen Jyllands-Posten
Peter Lorentzen Frederiksborg Amts Avis
Carsten Løvschall Danmarks Radio, Århus 24269213
Jesper Tornvig Ludvigsen Ritzaus Bureau
Leif Lund Andre
Anders Lund TV-sporten 28261866
Jan Lund JyllandsPosten
Nils Lund Pedersen Herning Folkeblad
Kjeld Lundbæk Bornholms Tidende
Knud Lundberg Andre
Claus Lunde-Christensen Ekstra Bladet
Erik Luntang Nordfoto 23603978
Poul Lützen Tips-bladet og Berlingske Tidende
Ole Maass JyskeVestkysten
Jørn Mader TV2
Erling Madsen ajour pressebureau
Bo Storm Madsen TV Danmark Aalborg/Radio ANR 20805437
Peter Juul Madsen Pejuma Press/associeret medlem
Hans Thuesen Madsen JyllandsPosten 20914131
Klaus Madsen Dagbladet/Frederiksborg Amts Avis
Mogens Madsen Ekstra Bladets Internets redakt.
Flemming Thor Madsen Ekstra Bladet 21 40 13 13
Niels Erik Madsen Hvidovre Avis
Kim Garde Madsen Hvidovre Avis 28351299
Preben Nyborg Madsen Free lance 22169967
Henrik Madsen Henrik Madsen Television
Flemming Madsen VLR - Vejle Lokal Radio 20679822
Mette Mostgaard Maltesen TV2 26805865
Allan Margolinsky Andre
Nils Meilvang B.T.
Peder Meisner DR Radio Fyn 23 42 06 52
Ole Fink Mejlgaard Nordjyske Stiftstidende 21612429
Dan Melchior Ekstra Bladet
Kim Mikkelsen B.T. 20651431
Torben Mikkelsen Viborg Stifts Folkeblad
Tejs Dahl Mikkelsen Århus Stiftstidende
Christian Mikkelsen Holbæk Amts Venstreblad 40142048 arb./40945066 pr.
Hanna Britt Milling Idrætsliv
Jan Mitchell Berlingske Tidende 20 22 03 81
Klaus Moe B.T.
Søren Moehrdel Holbæk Amts Venstreblad
Erland Vendelbo Mogensen Tips-Bladet
Torben Mølgaard Lolland Falsters Folketidende
Anders Møllenberg Vejle Amts Folkeblad
Morten Møller Free lance
Andres Tue Møller Free lance
Carsten Folke Møller TV 2 Interaktiv Sport 28127249
Lars Møller B.T. 20742297
Hans Jørgen Cords Møller Politiken
H. C. Møller Andre
Flemming Mønster TV2 Østjylland 21212021
Per Kuno Mortensen Lolland Falsters Folketidende 27 42 48 79
Peter Mortensen Nordjyske Stiftstidende
Troels Mylenberg Weekendavisen
Keld Navntoft Nordfoto
Niels-Christian Niels-Christiansen Andre
Jens Nielsen Kalundborg Folkeblad 40454746
Peter Nielsen Fyns Amts Avis
Karl Erik Nielsen Berlingske Tidende 51215548
Bo Vestergaard Nielsen Kolding Ugeavis 20 94 10 76
Frits Nielsen Herning Folkeblad 20452145
Poul Aage Nielsen Free lance
Bjarne Nielsen Ekstra Bladet 40290478
Peter Bagge Nielsen Ekstra Bladet 40176791
Casper Nielsen Billed Bladet
Svend Nielsen Ekstra Bladet
Jørgen Steen Nielsen Danmarks Radio, TV-sporten 21 69 20 40
Gerdt Hylbæk Nielsen DGI 51 24 45 17
Flemming Nielsen Andre 23300484
Erik Nielsen Radio Fyn 20635121
Iver Høj Nielsen Andre
Jørgen Volmer Nielsen Andre
Henrik Saabye Nielsen Danmarks Radio 21692030
Rudy Nielsen Andre
Vagn Nielsen Ekstra Bladet 20271500
Lars Juul Nielsen Horsens Folkeblad 20288499
Bent Nielsen Ritzaus Bureau
Henrik Nielsen Se og Hør
Rune Brandt Nielsen Free lance 26189021
Allan Nielsen Politiken 40432652
Poul Nielsen Aktuelt
Jan Bjarke Nielsen The Voice 26200562
Thomas Nielsen-Grøn
Kent Nikolajsen Danmarks Radio 21206350
Henrik Niss Free lance 40 98 83 69
Peter Nørrelund Danmarks Radio 20250974
Svend Novrup EuroSport
Bent Nyegaard
Niels Nyholm Free lance
Steffen Olesen JyllandsPosten 22165722
Flemming Olesen Nordjyske Stiftstidende 40944941
Ejvind Olesen Andre
Allan Olsen Ekstra Bladet
Søren Olsen Politiken 21 24 14 50
Bjarne Olsen B.T.
Mikkel Becker Ottesen RadioNyhederne 40826908
Lars Paaske Danmarks Radio
Anders Paaskesen bold.dk
Lone Pagh Fødevareministeriet
Per Panduro TV2
Finn Paske Ude og Hjemme
Lars Pauli Nordjyske Stiftstidende
Lasse Sjørslev Pedersen Berlingske Tidende
Charlotte Pedersen Ekstra Bladet 40331313
Allan Sand Pedersen Ekstra Bladet 40349097
Bo Nymann Pedersen Free lance
Michael Søvsø Pedersen Herning Folkeblad 22 43 75 61
Birger Lindberg Pedersen Free lance
Heine Pedersen Free lance
Jens Ole Pedersen Nordjyske Stiftstidende
Lars Steen Pedersen B.T.
Søren Reedtz Pedersen Danmarks Radio, TV-sporten
Søren Pedersen Nordjyske Stiftstidende 26715320
Lars Ahn Pedersen Dagbladet Roskilde Tidende
Wagn Ivan Pedersen Fyns Amts Avis
Erling J. Pedersen Roskilde Avis
Poul Ib Pedersen Fyens Stiftstidende
Jens Jørgen Petersen Tips-Bladet 27114999
Christian Munk Petersen Tipsbladet (deltid) og EuroSport
Lars Petersen Radiosporten 26 47 10 05
Johnny Petersen DR-Regional, Næstved
Hans Ivan Philipsen JyllandsPosten 40606587
Carl Johan Pickel Bornholms Tidende
Jørgen Erik Pihl B.T.
Peter Piil Clausen Radiosporten, DR
Vagn Pilegaard Københavns Radio
Ib Pilegaard B.T. Århus 20858025
Allan Plenborg Lolland Falsters Folketidende
Kim Plesner Frederiksen www.idol.dk 21606427
Lars Poulsen Ekstra Bladet 20331313
Tommy Poulsen Horsens Folkeblad 40293257
Allan Bo Poulsen Go morgen Danmark TV2
Claus Poulsen Se og Hør
Kurt Poulsen Ekstra Bladet
Torben André Poulsen TV2 Bornholm
Lisbeth V. Povlsen Ritzaus Bureau 28572063
Thomas Pyndt Tips-Bladet
Michael Qureshi BT og TV3
Michael Rachlin JyllandsPosten
Lars Ramlow Frederiksborg Amts Avis 40 81 85 89
Claus Rasmussen Sjællandske Dagblade
Niels Rasmussen Politiken
Halvor Bo Rasmussen Andre
Holger Rasmussen Danmarks Radio
Jørgen B. Rasmussen Danmarks Radio
Bent Kirkegaard Rasmussen B.T.
Jens Ingfred Rasmussen Midtjyllands Avis
Peter Rasmussen Andre
Leif Kofoed Rasmussen Fyens Stiftstidende
Ole Ravn B.T., Kolding 20913560
Brian Ravn Fyns Amts Avis
Morten Ravn Andre
Kim Ravn-Mortensen Free lance
Jørgen Reinbeck Ekstra Bladet 40576251
Mette Richardt Ritzaus Bureau
Nicola Kragh Riis Jyllands-Posten 20194060
John Ringstrøm Sjællandske Dagblade
Dennis Ritter Danmarks Radio 20250531
Carsten Ritter Ritzaus Bureau 25 21 68 93
Jakob Rohde Ekstra Bladets netavis 22773675
Lars Rønbøg Free lance 20667929
Jan Rosendal Danmarks Radio
Jan Rosenthal Dansk Motor Union 40457890
Jakob Rubin JyllandsPosten 00552199525400
Mogens Ruggaard Andre
Hans Peter Rytter Radio ANR, Aalborg 20804910
Liselotte Sabroe Berlingske Tidende
Pierre Sales Nordfoto
Jørgen Salomonsen Se og Hør
Mads Sandemann JyskeVestkysten
Ulrik Sass-Petersen Fyens Stiftstidende
Mik Schack Tips-Bladet
Jørgen Schiøttz Aktuelt
Lasse Schmidt Vejle Amts Folkeblad
Lennart Schønberg Christiansen Ekstra Bladet Næstved
Horst H. Schoop Free lance
Jørgen Schouboe Ritzaus Bureau
Jan Schouby Århus Stiftstidende 24616095
Harald Schrøder Ringkjøbing Amts Dagblad
Burt Seeger Free lance
Trine Seiersen TV2
Lars Skaaning Skaaning og Wamberg
Ole Skouboe Nordjyske Distriktsaviser
Rikke Skov DR-2 23235220
Per Skov Jensen Holbæk Amts Venstreblad 40138087
Line Skovgaard Ernlund TV3 Sporten
Morten Skovhus Fyens Stiftstidende
Henry Smith Kalundborg Folkeblad
Preben Søborg Sports Foto Aps
Ib Søby DK 4 23 61 77 01
Henrik Søe Ritzaus Bureau 22934536
Klaus Søndergaard JyllandsPosten
Bent Bernardi Sørensen Bernardi Press 20 15 97 63
Per Enevold Sørensen Nordjyske Stiftstidende
Jørgen Sørensen Free lance
Thomas Baden Sørensen Horsens Folkeblad 23319569
Mikael Baden Sørensen Ritzaus Bureau 28269820
Jens Ole Sørensen Radio Viborg 40 73 32 69
Bent Sørensen
Michael Sørensen Se og Hør
Poul Sørensen Kanal 94, Vejle, DR
Peter Abildgaard Sørensen Midtjyllands Avis 40450036
Lars Roger Sørensen Faktum Pressekontor 20235949
Ole Steen Free lance
Kasper Steenbach Euroman 26148699
Joachim Steenstrup Syddansk Universitet 23305286
Søren Steffen Free lance 40560620
Per Steffensen B.T. 20970105
John Gade Steffensen Morsø Folkeblad
Kurt Stendal Berlingske Tidende
Finn Stilling Ekstra Bladet 20303322
Oliver Stilling Information
Christian Stokholm Danmarks Radio-Fyn 2972 0404
Rikke Dal Støttrup Fyens Stiftstidende
Jakob Strøm Hansen Kanal 94, Vejle 40507087
Hans Erik Struckmann Andre
Bengt Svan Se og Hør
Ole Wejse Svarrer Jyllands-Posten 20716465
Jan Svendsen Herning Folkeblad
Ole Tang Skive Folkeblad 20851511
Uffe Taudal Andersen Berlingske Tidende
Jacob Teilmann Ritzaus Bureau 29246570
Christian Thelin DK4
John Thomsen Ringkjøbing Amts Dagblad 21 27 78 95
Mette Thomsen JydskeVestkysten 20604550
Sten Rudi Thomsen JyllandsPosten 40606583
Philip Christian Thomsen Ekstra Bladet Internet Sport 28531760
Steen Thornit Lolland Falsters Folketidende
Casper Thorsøe Casper Thorsøe Video Production
Claus Thorsted Free lance
Kurt Thyboe Andre
Christian Thye-Petersen Jyllands-Posten 40606584
Søren Tidmand Associeret medlem 40353095
Flemming Toft TV2 20243722
Olle Trap Ekstra Bladet
Tommy Troelsen DK 4
Peter Troelsen TV2 sporten 23318393
Cathrin Terney Tromborg DR TV-sporten 20412111
Jens Anker Tvedebrink Midtjyllands Avis 40343139
Anders Tystrup B.T. 20212313
Frank Undall Newsline ApS 40 15 22 15
Ernst van Norde B.T.
Lone Vandborg Se og Hør
Peter Vestergaard Århus Stiftstidende 20131090
Anders Vestergaard Holbæk Amts Venstreblad
Thomas Vestergaard Danmarks Radio
Per Vinther Free lance 40210120
Flemming Vitus Nielsen B.T. 20851141
Birger Vogelius Free lance 40184036
Michael von Bülow B.T. samfundsredaktionen
Lars Chr. Wamberg Skaaning & Wamberg
Mads Glenn Wehlast Ekstra Bladet 40461313
Mogens Weinreich Free lance
Helge Weng Midtjyllands Avis
Robert Wengler Fyens Stiftstidende
Carsten Werge TV3 26 72 81 00
Michael Westergren EuroSport og Berlingske Tidende
Niels Westh DR-TV-sporten 21 20 59 37
Johnny Anthon Wichmann Free lance
Tom Wikborg Berlingske Tidende
Kristine Wilkens Politiken
Anders Sigdal Willumsen Bonnier Publications 29728617
Thomas Wilmann Ekstra Bladet 40422168
Mads Winther Ekstra Bladet
Michael Winther-Rasmussen Ekstra Bladets Internetredaktion
Frank With Radiosporten, DR 21243350
Roberto Yiacoumis Zacharias Ritzaus Bureau
Asger Zangenberg Danmarks Radio

Der er 636 personer på listen.

Nyye medlemmer registreres først på medlemslisten, når kontingentet er indgået hos kasserer Flemming Olesen.