Danske Sportsjournalister
NyhederPRMMedlemslisteOrganisationDebatforumOm DSStadionGuideLinksBilledgalleriKontaktAIPS
   
Flere nyheder
Flere pressemeddelelser

 

 

Medlemslisten

Tirsdag d. 27. november 2001

Medlemsliste Danske Sportsjournalister

Navn Firma Mobil

Thomas Nielsen-Grøn
Bent Nyegaard
Jens Bang
Bent Sørensen
Brian Haagen Hansen
Ejlif Trier Hansen
John Jakobsen AG/Grønlandsposten, Nuuk 002 99 57 92 20
Erling Madsen ajour pressebureau
Poul Nielsen Aktuelt
Nicolai Kampmann Aktuelt
Jørgen Schiøttz Aktuelt
Jørgen Campbell Aktuelt
Ellen Vibeke "Sørine" Gotfredsen Aktuelt
Chr. Weide Larsen Aktuelt
Linda Laugesen All Star Photo
Poul F. Andersen Amtsavisen, Randers
Poul Erik Andersson Anderssons Bureau 40326288
Halvor Bo Rasmussen Andre
Mogens Braad Christensen Andre
Christian Clausen Andre
Preben Dabelsteen Andre
Erik Hveisel Hansen Andre
Erik Gleie Andre
Klaus Kristian Hansen Andre
Henning Hauth Andre
Svend Folke Hermansen Andre
Jens Henrik Jensen Andre 20666827
Susanne Lohse Andre
Ejvind Olesen Andre
Knud Lundberg Andre
Morten Ravn Andre
H. C. Møller Andre
Niels-Christian Niels-Christiansen Andre
Flemming Nielsen Andre 23300484
Iver Høj Nielsen Andre
Jørgen Volmer Nielsen Andre
Rudy Nielsen Andre
Morten Bruun Andre
Kurt Thyboe Andre
Finn Kobberø Andre
Hans Erik Struckmann Andre
Mogens Ruggaard Andre
Peter Rasmussen Andre
Leif Lund Andre
Kim Barren Andre
Flemming Andersen Andre
Axel Alstrup Andre
Morten Lindeskov Andersen Andre
Niels-Jacob Andersen Andre
Niels Bastholm Andre
Trine Bay Andre 21495838
Dan Selgen Bjerring Andre
Max Bendixen Andre
Erik Berth Andre
Claus Jensen ANR 40727129
Mogens Holmberg API Pressefoto
Tania Clausager Århus Stiftstidende 40528827
Peter Vestergaard Århus Stiftstidende 20131090
Peter Eilertsen Århus Stiftstidende
Per H. Jacobsen Århus Stiftstidende
Jan Schouby Århus Stiftstidende 24616095
Torben Birch Århus Stiftstidende 40176687
Niels Bjerggaard Århus Stiftstidende
Tejs Dahl Mikkelsen Århus Stiftstidende
Michael Wulff Hansen Århus Stiftstidende
Steen Nedell Christensen Århus Stiftstidende 40342354
Christian Askov Askov Press 30711888
Jan Christensen Associeret medlem 40413060
Aage Klostermann Associeret medlem
Søren Tidmand Associeret medlem 40353095
Jan Eric Johnsen Associeret medlem 40413306
Jens Nørgaard Larsen B.T,
Nils Meilvang B.T.
Børge Munk Jensen B.T.
Karl Aage Dalgaard B.T.
Ernst van Norde B.T.
Georg Laumann Jespersen B.T.
Lars Møller B.T. 20742297
Bax Lindhardt B.T. 40681441
Lars Westh Jacobsen B.T. 20661283
Claus Gundestrup B.T. 28186784
Bent Kirkegaard Rasmussen B.T.
Klaus Moe B.T.
Kim Mikkelsen B.T. 20651431
Jørgen Erik Pihl B.T.
Per Steffensen B.T. 20970105
Anders Tystrup B.T. 20212313
Lars Hendel B.T. 20 81 75 33
Christian Krabbe Barfoed B.T.
Jorge Jensen B.T.
Hanne Højer B.T. 40825619
Michael Dahm B.T.
Joakim Jakobsen B.T. 20194151
Flemming Vitus Nielsen B.T. 20851141
Bjarne Olsen B.T.
Dennis Drejer B.T.
Peter Fredberg B.T. 20851146
Egon Andersen B.T.
Susanne Horsdal B.T. 25344320
John Bjørklund B.T.
Jacob Henriques B.T.
Jesper Tornvig Ludvigsen B.T.
Peter Brüchmann B.T.
Per Børding B.T. 22983257
Flemming Fjeldgaard B.T.
Jørgen Ehlern Jessen B.T. 40144803
Steen Uno Christensen B.T. 20851139
Jakob Priess-Sørensen B.T. 20651169
Anders Bo Larsen B.T.
Flemming Brandt B.T. 23 84 03 68
Steffen Dam B.T. 51640519
Lars Steen Pedersen B.T.
Tina Krongaard Andersen B.T.
Thomas Sjørup Hansen B.T. 22439414
Thomas Idskov B.T. - Aalborg 40580800
Ib Pilegaard B.T. Århus 20858025
Finn Bjørvig Hansen B.T. On Line 22769924
Hans Christian Jensen B.T. Online 40603700
Niels O. Hansen B.T. Online
Michael von Bülow B.T. samfundsredaktionen
Ole Ravn B.T., Kolding 20913560
Torben Larsen B.T., Odense 40162222
Lars Hauth Berlingske Tidende 23711373
Anders Kamper Berlingske Tidende
Jan Mitchell Berlingske Tidende 20 22 03 81
Uffe Taudal Andersen Berlingske Tidende
Liselotte Sabroe Berlingske Tidende
Jacob Jensen Berlingske Tidende
Marco de los Reyes Berlingske Tidende
Jens Arnborg Berlingske Tidende 40 95 51 60
Tom Wikborg Berlingske Tidende
Kurt Stendal Berlingske Tidende
Jan Løfberg Berlingske Tidende
Kurt Lassen Berlingske Tidende 40848567
Karl Erik Nielsen Berlingske Tidende 51215548
Jakob Kvist Berlingske Tidende
Harvy Hansen Berlingske Tidende
Thorsten Dam Berlingske Tidende 20861099
Lasse Sjørslev Pedersen Berlingske Tidende
Jesper Dahl Caruso Berlingske Tidende 28181307
Morten Juhl Berlingske Tidende
Bent Bernardi Sørensen Bernardi Press 20 15 97 63
Casper Nielsen Billed Bladet
Jørn Kirk Billed Bladet
Holger Blom Billed Bladet
Anders Paaskesen bold.dk
Carsten Johansen Bold.dk 23424254
Anders Sigdal Willumsen Bonnier Publications 29728617
Carl Johan Pickel Bornholms Tidende
Kjeld Lundbæk Bornholms Tidende
Ole B. Christensen Bornholms Tidende
Flemming Anthony Brønshøj Husun Avis
Michael Qureshi BT og TV3
John Bisgaard Jensen Canal Plus 40866323
Casper Thorsøe Casper Thorsøe Video Production
Morten Friis Jørgensen City Pressekontor
Anders Eggert Bay CSC World Online 40843180
Peter Bidstrup DAF Information - Associeret medlem
Heinrich Duholm DAF-Information - Associeret medlem
Jens Kragh Iversen Dagbladet Der Nordschleswiger 26540202
Jeppe Lodberg Dagbladet Ringsted 20 32 03 82
Helle Møller Christensen Dagbladet Ringsted
Lars Ahn Pedersen Dagbladet Roskilde Tidende
Klaus Madsen Dagbladet/Frederiksborg Amts Avis
Eline Andersen Danmarks Idræts-Forbund
Søren Juul Baunsgaard Danmarks Journalisthøjskole 23809979
Pernille Fløjstrup Johansen Danmarks Journalisthøjskole 28 72 46 37
Søren Romme Christoffersen Danmarks Journalisthøjskole 24833060
Dennis Ritter Danmarks Radio 20250531
Jan Harkamp Danmarks Radio
Peter Nørrelund Danmarks Radio 20250974
Peter Jensen Danmarks Radio 0041794131306
Søren Elmenhoff Kristensen Danmarks Radio
Henrik Saabye Nielsen Danmarks Radio 21692030
Jan Rosendal Danmarks Radio
Kent Nikolajsen Danmarks Radio 21206350
Holger Rasmussen Danmarks Radio
Carsten Bundgaard Danmarks Radio
Lars Paaske Danmarks Radio
Ole Larsen Danmarks Radio
Lars André Adrian Danmarks Radio
Jørgen B. Rasmussen Danmarks Radio
Thomas Vestergaard Danmarks Radio
Niels Jakob Olling Giversen Danmarks Radio 29271960
Claus Borre Danmarks Radio
Camilla Dam Danmarks Radio 22129779
Asger Zangenberg Danmarks Radio
Natasja Crone Back Danmarks Radio 21684868
Jesper Lundh Jensen Danmarks Radio - Kanal 94 Vejle 25 34 78 90
Birgitte Borch Danmarks Radio - radiosporten
Ulrik Jensen Danmarks Radio - Radiosporten 40405565
Tobias Hertz Danmarks Radio - TV
Peter Löfvall Danmarks Radio København 40318509
Anders Agger Danmarks Radio TV-Avisen Århus
Kristian Boye Danmarks Radio TV-sporten 20160766
Morten Hauge Clausen Danmarks Radio TV-sporten
Carsten Løvschall Danmarks Radio, Århus 24269213
Hans Krabbe Danmarks Radio, Midt Vest/Radiosporten
Lene Kristine Aarup Ugilt Hansen Danmarks Radio, TV-sporten
Søren Reedtz Pedersen Danmarks Radio, TV-sporten
Jørgen Steen Nielsen Danmarks Radio, TV-sporten 21 69 20 40
Søren Hedegaard Nielsen Danmarks Radio/TV-sporten 20250157
Christian Stokholm Danmarks Radio-Fyn 2972 0404
Torben Lollike Dansk Badminton Forbund 20409889
Kjeld Hammer Dansk Håndbold Forbund 20336469
Jan Rosenthal Dansk Motor Union 40457890
Gerdt Hylbæk Nielsen DGI 51 24 45 17
Jens Sejer Andersen DGI.-Bladet
Ib Søby DK 4 23 61 77 01
Tommy Troelsen DK 4
Christian Thelin DK4
Hanne Kokkegård DR Fyn 23455881
Henrik Liniger DR Holstebro 40272386
Ralf Dahl DR Nordjylland
Kasper Wegener Friis DR Østjylland
Peder Meisner DR Radio Fyn 23 42 06 52
Cathrin Terney Tromborg DR TV-sporten 20412111
Carsten Fischer DR1, Århus
Rikke Skov DR-2 23235220
Johnny Petersen DR-Regional, Næstved
Jens Hansen DR-sporten 20713810
Pernille Christensen DR-sporten
Niels Westh DR-TV-sporten 21 20 59 37
Henrik Flødstrup Ekstra Bladet
Hans Christian Blem Ekstra Bladet 40404340
Lars Jørgensen Ekstra Bladet 40421407
Vagn Jensen Ekstra Bladet 20141313
Jan Jensen Ekstra Bladet 40325053
Jan Grarup Ekstra Bladet
Ejvind Fritzbøger Ekstra Bladet 40453640
Claus Lunde-Christensen Ekstra Bladet
Ole Kramme Ekstra Bladet
Troels Christensen Ekstra Bladet
Piet Baunø Ekstra Bladet
Olav Skaaning Andersen Ekstra Bladet 21732160
Torben Kristensen Ekstra Bladet
Trine May-Britth Wiviann Larsen Ekstra Bladet 20201313
Dan Melchior Ekstra Bladet
Thomas Wilmann Ekstra Bladet 40422168
Niels Chr. Jung Ekstra Bladet 24611313
Lars Werge Andersen Ekstra Bladet 20244111
Niels-Birger Danielsen Ekstra Bladet
Morten Bjørn Jensen Ekstra Bladet 21601313
Klaus Egelund Ekstra Bladet 51281313
Morten Bruun Ekstra Bladet
Peter Bagge Nielsen Ekstra Bladet 40176791
Mads Winther Ekstra Bladet
Lars Poulsen Ekstra Bladet 20331313
Erik Kragh Ekstra Bladet
Claus Bjørn Larsen Ekstra Bladet
Viggo Landau Ekstra Bladet 40546051
Ole Buntzen Ekstra Bladet
Claus Bonnerup Ekstra Bladet 20218975
Flemming Thor Madsen Ekstra Bladet 21 40 13 13
Charlotte Pedersen Ekstra Bladet 40331313
Ole Frederiksen Ekstra Bladet
Torben Rask Laursen Ekstra Bladet 20101962
Allan Sand Pedersen Ekstra Bladet 40349097
Michael Bjørn Hansen Ekstra Bladet
Brian Askvig Ekstra Bladet
Mads Glenn Wehlast Ekstra Bladet 40461313
Olle Trap Ekstra Bladet
Finn Stilling Ekstra Bladet 20303322
Jørgen Reinbeck Ekstra Bladet 40576251
Kurt Poulsen Ekstra Bladet
Allan Olsen Ekstra Bladet
Vagn Nielsen Ekstra Bladet 20271500
Svend Nielsen Ekstra Bladet
Bjarne Nielsen Ekstra Bladet 40290478
Philip Christian Thomsen Ekstra Bladet Internet Sport 28531760
Lennart Schønberg Christiansen Ekstra Bladet Næstved
Michael Winther-Rasmussen Ekstra Bladets Internetredaktion 21919559
Mogens Madsen Ekstra Bladets Internets redakt.
Jakob Rohde Ekstra Bladets netavis 22773675
Kasper Steenbach Euroman 26148699
Svend Novrup EuroSport
Michael Westergren EuroSport og Berlingske Tidende
Mikael Hjuler Fagpres 40455657
Lars Roger Sørensen Faktum Pressekontor 20235949
Ole V. Hansen Familie Journalen
Lars Aarø Focus/free lance 30861967
Lone Pagh Fødevareministeriet
Flemming Jeppesen Fokus 40421434
Peter Clausen Forlaget Benjamin A/S 28 89 12 58
Lars Ramlow Frederiksborg Amts Avis 40 81 85 89
Peter Lorentzen Frederiksborg Amts Avis
René Larsen Frederiksborg Amts Avis
Niels Nyholm Free lance
Morten Møller Free lance
John Idorn Free lance
Burt Seeger Free lance
Ole Steen Free lance
Kasper Harboe Free lance 28120140
Birger Vogelius Free lance 40184036
Thomas Laursen Free lance
Johnny Anthon Wichmann Free lance
Kristian Linnemann Free lance 40524934
Søren Steffen Free lance 40560620
Lars Henrik Laursen Free lance 40251314
Bo Nymann Pedersen Free lance
Kurt Leth Free lance 30950067/40871500
Steen Ankerdal Free lance 40335558
Per Kjærbye Free lance 26186668
Jan Bjarke Nielsen Free lance 51268929
Lars Rønbøg Free lance 20667929
Bent Otto Hansen Free lance 20864213
Niels Rasmussen Free lance
Kim Ravn-Mortensen Free lance
Pia Koppelman Free lance 40849824
Preben Nyborg Madsen Free lance 22169967
Per Vinther Free lance 40210120
Jeppe Locht Free lance 21691650
Poul Aage Nielsen Free lance
Kim Andersen Free lance
Claus Thorsted Free lance
Hans Grønfeldt Free lance 21659672
Hans Rosenkilde Jerver Free lance 22455639
Ole Kjær Free lance 40356968
Henrik Lund Jensen Free lance
Rune Brandt Nielsen Free lance 26189021
Kurt Hardi Free lance 40373914
Poul Albret Free lance
Mogens Flindt Free lance 40200248
Heine Pedersen Free lance
Finn John Carlsson Free lance 40142620
Michael Møller Carlsen Free lance 20137859
Henrik Bjerregrav Free lance
Kim Holm Free lance
Morten Overgaard Andersen Free lance
Kurt Andersen Free lance 30702511
Per Bang Free lance
Birger Lindberg Pedersen Free lance
Irfan Kurtulmus Free lance
Jens-Carl Kristensen Free lance 40729517
Niels Juhl Free lance
Andres Tue Møller Free lance
Finn Edvard Hansen Free lance
Henrik Niss Free lance 40 98 83 69
Tommy Christiansen Free lance
Horst H. Schoop Free lance
Jørgen Sørensen Free lance
Mogens Weinreich Free lance
Kim Rune Jessen Fyens Stifstidende
Leif Kofoed Rasmussen Fyens Stiftstidende
Jørgen Aagaard Fyens Stiftstidende
Rikke Dal Støttrup Fyens Stiftstidende
Jesper Friesmand Johansen Fyens Stiftstidende
Niels Abildtrup Fyens Stiftstidende 21 76 91 74
Morten Skovhus Fyens Stiftstidende
Jan Bonde Fyens Stiftstidende
Poul Ib Pedersen Fyens Stiftstidende
Robert Wengler Fyens Stiftstidende
Birgitte Carol Heiberg Fyens Stiftstidende
Peter Leth-Larsen Fyens Stiftstidende
Anders Brohus Fyens Stiftstidende 21409687
Jesper Mads Eriksen Fyens Stiftstidende
Ulrik Sass-Petersen Fyens Stiftstidende
Hardy Hounsgaard Fyns Amts Avis
Michael Bager Fyns Amts Avis
Jan Kjeldtoft Fyns Amts Avis 20692509
Peter Nielsen Fyns Amts Avis
Brian Ravn Fyns Amts Avis
Wagn Ivan Pedersen Fyns Amts Avis
Brian Lindholt Eskesen Fyns Amts Avis
Tim Kildeborg Jensen Fyns Amts Avis
Allan Bo Poulsen Go morgen Danmark TV2
Henrik Madsen Henrik Madsen Television
Kenneth Kristiansen Herning Folkeblad
Jan Svendsen Herning Folkeblad
Nils Lund Pedersen Herning Folkeblad
Frits Nielsen Herning Folkeblad 20452145
Michael Søvsø Pedersen Herning Folkeblad 22 43 75 61
Karsten Bønsdorf Hestesportens Hus 40382307
Per Jensen Holbæk Amts Venstreblad
Søren Holmberg Holbæk Amts Venstreblad
Peter Andersen Holbæk Amts Venstreblad
Anders Vestergaard Holbæk Amts Venstreblad
Christian Mikkelsen Holbæk Amts Venstreblad 40142048 arb./40945066 pr.
Jørgen Juul Jensen Holbæk Amts Venstreblad
Per Skov Jensen Holbæk Amts Venstreblad 40138087
Morten Skovsgaard Holbæk Amts Venstreblad 20671771
Søren Moehrdel Holbæk Amts Venstreblad
Erik Glyngfeldt Horsens Folkeblad 40776920
Torben Andersen Horsens Folkeblad 23341161
Thomas Baden Sørensen Horsens Folkeblad 23319569
Lars Juul Nielsen Horsens Folkeblad 20288499
Tommy Poulsen Horsens Folkeblad 40293257
Kim Garde Madsen Hvidovre Avis 28351299
Niels Erik Madsen Hvidovre Avis
Hanna Britt Milling Idrætsliv
Henrik Jul Hansen Information
Jørn Kring Information
Oliver Stilling Information
Øjvind Hesselager Journalistbureauet Express
Jesper Engmann JP Århus
Steffen Lilmoes Jydske Vestkysten 25326144
Hans Chr. Gabelgaard JydskeVestkysten 20604895
Jens Hveisel Hansen JydskeVestkysten 20604554
Mette Thomsen JydskeVestkysten 20604550
Jan Lund JyllandsPosten
Ingvard Grann JyllandsPosten
Henrik Hellerup Brandt JyllandsPosten 23638793
Michael Rachlin JyllandsPosten
Jan Birger Jensen JyllandsPosten 40606582
Søren Funch JyllandsPosten 40606544
Kurt Hedevang JyllandsPosten
Jan la Cour JyllandsPosten
Michael Enggaard JyllandsPosten
Sten Rudi Thomsen JyllandsPosten 40606583
Klaus Søndergaard JyllandsPosten
Steffen Olesen JyllandsPosten 20194244
Hans Thuesen Madsen JyllandsPosten 20914131
Jakob Rubin JyllandsPosten 00552199525400
Bent Hermansen Jyllands-Posten
Niels Christian Bastholm Jyllands-Posten 26827222
Nicola Kragh Riis Jyllands-Posten 20194060
Ole Wejse Svarrer Jyllands-Posten 20716465
Søren Lorentzen Jyllands-Posten
Thomas Møller Kristensen Jyllands-Posten 20194063
Christian Thye-Petersen Jyllands-Posten 40606584
Jakob Moll Jyllands-Posten 26189597
Peter Elsnab Jyllands-Posten 20194059
Carsten Andreasen Jyllands-Posten 20194134
Lars Krabbe Jyllands-Posten København
Ole Bruun JyskeVestkysten 20604552
Tage Christensen JyskeVestkysten
Mads Sandemann JyskeVestkysten
Charlotte Eilsø JyskeVestkysten
Peter Orry Jensen JyskeVestkysten
Jørn Broch JyskeVestkysten 20604551
Ole Maass JyskeVestkysten
Jonas Ahlstrøm JyskeVestkysten Kolding
Thomas Johnsen JyskeVestkysten Kolding
Jens Nielsen Kalundborg Folkeblad 40454746
Henry Smith Kalundborg Folkeblad
Jakob Strøm Hansen Kanal 94, Vejle 40507087
Poul Sørensen Kanal 94, Vejle, DR
Vagn Pilegaard Københavns Radio
Torben Korgaard Københavns Radio
Bo Vestergaard Nielsen Kolding Ugeavis 20 94 10 76
Per Larsen Larsen Press I/S 22 17 63 42
Per Kuno Mortensen Lolland Falsters Folketidende 27 42 48 79
Torben Mølgaard Lolland Falsters Folketidende
Allan Plenborg Lolland Falsters Folketidende
Steen Thornit Lolland Falsters Folketidende
Flemming Keith Karlsen Lolland Falsters Pressefoto 22 13 31 05
Bo Barnewitz MandagsSporten, Odense
Jens Ingfred Rasmussen Midtjyllands Avis
Peter Abildgaard Sørensen Midtjyllands Avis 40450036
Helge Weng Midtjyllands Avis
Jens Anker Tvedebrink Midtjyllands Avis 40343139
John Gade Steffensen Morsø Folkeblad
Frank Undall Newsline ApS 40 15 22 15
Niels Husted NHC Foto, Esbjerg 40277826
Henning Bagger Nordfoto
Claus Fisker Nordfoto 40752031
Christel Frederiksen Nordfoto
Pierre Sales Nordfoto
Erik Luntang Nordfoto 23603978
Keld Navntoft Nordfoto
Line Baun Danielsen Nordisk Film
Bendt Godtberg Jensen Nordjyllands Radio
Ole Skouboe Nordjyske Distriktsaviser
Lars Aare Jensen Nordjyske Stiftstidende
Peter Mortensen Nordjyske Stiftstidende
Jørn Eriksen Nordjyske Stiftstidende
Henning Hansen Nordjyske Stiftstidende 21407784
Jens Hukiær Nordjyske Stiftstidende
Flemming Olesen Nordjyske Stiftstidende 40944941
Søren Pedersen Nordjyske Stiftstidende 26715320
Jens Ole Pedersen Nordjyske Stiftstidende
Lars Pauli Nordjyske Stiftstidende
Ole Fink Mejlgaard Nordjyske Stiftstidende 21612429
Michael Christiansen Nordjyske Stiftstidendes områdecenter Midtfjord
Per Krogh Nord-Press
Kim Plesner Frederiksen Okapi ApS 21606427
Peter Juul Madsen Pejuma Press/associeret medlem
Carsten Godtfredsen Politiken
Andreas Kraul Politiken 21490456
Rasmus Bech Politiken 40327080
Lars Bøgeskov Kristiansen Politiken 40162108
Kim Agersten Politiken
Jens Dresling Politiken 40336701
Finn Frandsen Politiken
Christian Frederiksen Politiken 26226776
Morten Langkilde Politiken
Søren-Mikael Hansen Politiken
Hans Jørgen Cords Møller Politiken
Henrik Jacobsen Politiken 40443038
Jørn Højmark Rasmussen Politiken 40 38 19 94
Mogens Jacobsen Politiken 20277353
Martin Aagaard Politiken 20633809
Nina Kragh Politiken 40372608
Allan Nielsen Politiken 40432652
Søren Olsen Politiken 21 24 14 50
Kristine Wilkens Politiken
Thomas Borberg Politikens pressefoto 21683861
Jørgen Ploug Larsen Pressebureauet Silkeborg
Jens Harder Højbjerg PressHarder 40 11 19 11
Ivan Hagen Gregersen Radio 2/Uptown 27289109
Hans Peter Rytter Radio ANR, Aalborg 20804910
Erik Nielsen Radio Fyn 26286440
Jens Ole Sørensen Radio Viborg 40 73 32 69
Mikkel Becker Ottesen RadioNyhederne 40826908
Lars Petersen Radiosporten 26 47 10 05
Morten Hausborg Radiosporten
Ole Jacobsen Radiosporten, Danmarks Radio
Frank With Radiosporten, DR 21243350
Henrik Brandt Radiosporten, DR
Dorthe Jeggesen Radiosporten, DR 26207694
Peter Piil Clausen Radiosporten, DR
Anders Knudsen RAP-Press Foto
Mads Herholdt Regionalen, Næstved - Associeret medlem
Harald Schrøder Ringkjøbing Amts Dagblad
John Thomsen Ringkjøbing Amts Dagblad 21 27 78 95
Jørgen Schouboe Ritzaus Bureau
Bent Nielsen Ritzaus Bureau
Carsten Ritter Ritzaus Bureau 51515183
Jacob Teilmann Ritzaus Bureau 29246570
Henrik Søe Ritzaus Bureau 22934536
Anders Laursen Ritzaus Bureau 26705796
Lars Andersson Ritzaus Bureau
Mette Richardt Ritzaus Bureau
Klaus Riis Andersen Ritzaus Bureau
Frederik Bjerregaard Ritzaus Bureau 24242143
Roberto Yiacoumis Zacharias Ritzaus Bureau
Søren Lassen Ritzaus Bureau
Lisbeth V. Povlsen Ritzaus Bureau 28572063
Mikael Baden Sørensen Ritzaus Bureau 28269820
Brit Therkildsen Ritzaus Bureau 40686976
Erling J. Pedersen Roskilde Avis
Palle Hedemann Scanpix Nordfoto Århus 40526925
Michael Sørensen Se og Hør
Bengt Svan Se og Hør
Jørgen Salomonsen Se og Hør
Henrik Nielsen Se og Hør
Per Kaae Se og Hør
Winnifred Eriksen Se og Hør
Peter Grosen Jensen Se og Hør
Claus Poulsen Se og Hør
Lone Vandborg Se og Hør
Peter Bugge Se og Hør
Niels-Steen Andersen Se og Hør
Jørgen Herbert Se og Hør og TvDanmark 40118612
Uffe Jensen Sjællandske Dagblade
Henning Fristed Sjællandske Dagblade
Martin Foldgast Sjællandske Dagblade 40299910
Claus Rasmussen Sjællandske Dagblade
John Ringstrøm Sjællandske Dagblade
Lars Chr. Wamberg Skaaning & Wamberg
Lars Skaaning Skaaning og Wamberg
Ole Tang Skive Folkeblad 20851511
Brian Laursen Skive Folkeblad
Michael Lermark Sportal.dk 40142515
Preben Søborg Sports Foto Aps
Joachim Steenstrup Syddansk Universitet 23305286
Lars Bang Bertelsen Thisted Dagblad
Lars R. Christensen Thisted Dagblad
Johannes Justesen Thisted Dagblad - De Bergske Blade 24 24 24 08
Jens Jørgen Brinch Tipsbladet 40353559
Niels Frydenlund Tips-Bladet
Thomas Pyndt Tips-Bladet
Mik Schack Tips-Bladet
Henrik Eigaard Tips-Bladet
Peter Clausen Tips-Bladet
Peter Klar Tips-Bladet
Carsten Steen Andreasen Tips-Bladet
Erland Vendelbo Mogensen Tips-Bladet
Søren Karl Jensen Tips-Bladet
Niels Jørgen Larsen Tips-Bladet 40147398
Niels Idskov Tips-Bladet
Tony Jørgensen Tips-Bladet 28262299
Jens Jørgen Petersen Tips-Bladet 27114999
Jesper Nicolajsen Tips-Bladet 26857782
Christian Munk Petersen Tipsbladet (deltid) og EuroSport
Poul Lützen Tips-bladet og Berlingske Tidende
Poul Ernstved TV
Jimmy Bøjgaard TV 2 20 24 20 11
Carsten Folke Møller TV 2 Interaktiv Sport 28127249
Joakim Frøsig TV 2 Nyhederne 40836613
Ulrik Jönsson TV 2 Sporten 22170749
Frederik Lauesen TV 2-sporten 20243824
Thomas Gravgaard TV 3 Sporten
Lise Kissmeyer TV 3 sporten 20858163
Martin Dalgaard TV Danmark
Bo Storm Madsen TV Danmark Aalborg/Radio ANR 20805437
Henrik Jensen TV2
Finn Tage Jensen TV2 26724502
Jørn Mader TV2
Ole Henriksen TV2
Morten Stig Christensen TV2 40556672
Flemming Toft TV2 20243722
Trine Seiersen TV2
Sisse Fisker TV2 21216460
Lars Jørgen Andersen TV2
Mette Mostgaard Maltesen TV2 26805865
Per Panduro TV2
Nick Horup TV2 20243877
Torben André Poulsen TV2 Bornholm
Jørgen Grunnet TV2 København
John Jäger TV2 København 40 93 48 04
Kai Gottschalck Hartmeyer TV2 Midt Vest
Mogens Jørgensen TV2 Nord
Flemming Mønster TV2 Østjylland 21212021
Peter Troelsen TV2 sporten 23318393
Thomas Kristensen TV-2 Sporten 20222353
Morten Ankerdal TV2, København 20 24 38 81
Anders Wedel Berthelsen TV2/Fyn 23245327
Michael Wichmann TV2/Lorry
Lene Christensen TV2/Midt-Vest 23 43 89 73
Luna Christofi TV3 21432454
Jeppe Horskjær TV3 26728108
Jakob Kjeldbjerg TV3 20 85 67 71
Svend Gehrs TV3 21265550
Jes Holm Andersen TV3
Dan Hirsch Sørensen TV3 26728118
Carsten Werge TV3 26 72 81 00
Casper Hjorth-Knudsen TV3 - Viasat Sport 26 72 81 11
Line Skovgaard Ernlund TV3 Sporten
Jonas Schwartz TV3/Viasat Sport 26728103
Kim Hansen TV3-sporten
Christian Høgh Andersen TV3-sporten
Peter Grønborg TVDanmark 40433329
Tom Erik Kampman TvDanmark 40 93 38 68
Lisbeth Janniche TvDanmark 20 23 29 23
Mikkel Hemmer-Hansen TvDanmark Aalborg/Radio ANR
Ole Bernstrup TvDanmark, Midtjylland 21459842
Anders Lund TV-sporten 28261866
Kristian Høgh TV-Trekanten
Erik Alexander Ude og Hjemme
Finn Paske Ude og Hjemme
Frits Ahlstrøm UEFA
Dorthe Liljensøe Ugebladet Søndag
Johnny Johansen Ugebladet Søndag
Lars Bogs Ugeposten Helsinge, Græsted, Gilleleje
Lars Wikborg Urban 40186905
Peter Elgaard Vejle Amts Folkeblad
Lasse Schmidt Vejle Amts Folkeblad
Anders Møllenberg Vejle Amts Folkeblad
Morten Guldberg Vejle Amts Folkeblad 22376811
Flemming Frederiksen Vejle Amts Folkeblad
Jacob Hille Vejle Amts Folkeblad 40576583
Flemming Linnebjerg Vejle Amts Folkeblad 24849944
Per Falborg Vejle Amts Folkeblad/Fredericia Dagblad
Michael Eskebjerg Viborg Stifts Folkeblad
Torben Mikkelsen Viborg Stifts Folkeblad
Henrik Larsen Viborg Stifts Folkeblad 21229424
Peter Jervin Viborg Stifts Folkeblad
Flemming Madsen VLR - Vejle Lokal Radio 20679822
Martin Kaae Vordingborg Dagblad 29729781
Troels Mylenberg Weekendavisen

Der er 651 personer på listen.