Danske Sportsjournalister
NyhederPRMMedlemslisteOrganisationDebatforumOm DSStadionGuideLinksBilledgalleriKontaktAIPS
   
Flere nyheder
Flere pressemeddelelser

 

 

Medlemslisten

Fredag d. 25. oktober 2002

Medlemsliste Danske Sportsjournalister
Navn Firma Mobil
Thomas Nielsen-Grøn
Bent Nyegaard
Nicolai Kampmann
Jørgen Schiøttz
Bent Sørensen
Anders Tystrup 20212313
Klaus Riis Andersen 22449111
Ellen Vibeke "Sørine" Gotfredsen
John Jakobsen AG/Grønlandsposten, Nuuk 002 99 57 92 20
Erling Madsen ajour pressebureau
Linda Laugesen All Star Photo
Bengt Svan Aller Press
Poul F. Andersen Amtsavisen, Randers 29436087
Poul Erik Andersson Anderssons Bureau 40326288
Erik Berth Andre
Henning Hauth Andre
Klaus Kristian Hansen Andre
Erik Hveisel Hansen Andre
Flemming Andersen Andre
Kim Barren Andre
Dan Selgen Bjerring Andre
Niels-Jacob Andersen Andre
Max Bendixen Andre
Trine Bay Andre 21495838
Niels Bastholm Andre
Svend Folke Hermansen Andre
Morten Lindeskov Andersen Andre
Mogens Braad Christensen Andre
Iver Høj Nielsen Andre
Erik Gleie Andre
Halvor Bo Rasmussen Andre
Kurt Thyboe Andre
Hans Erik Struckmann Andre
Mogens Ruggaard Andre
Peter Rasmussen Andre
Niels-Christian Niels-Christiansen Andre
Rudy Nielsen Andre
Jens Henrik Jensen Andre 20666827
Preben Dabelsteen Andre
Flemming Nielsen Andre 23300484
Axel Alstrup Andre
H. C. Møller Andre
Leif Lund Andre 40267738
Finn Kobberø Andre
Ejvind Olesen Andre
Claus Jensen ANR 40727129
Mogens Holmberg API Pressefoto
Torben Birch Århus Stiftstidende 40176687
Tejs Dahl Mikkelsen Århus Stiftstidende
Peter Eilertsen Århus Stiftstidende
Morten Ravn Århus Stiftstidende
Niels Bjerggaard Århus Stiftstidende
Per Haugaard Jacobsen Århus Stiftstidende 27125285
Jan Schouby Århus Stiftstidende 24616095
Peter Vestergaard Århus Stiftstidende 20131090
Steen Nedell Christensen Århus Stiftstidende 40342354
Michael Wulff Hansen Århus Stiftstidende 40328337
Christian Askov Askov Press 30711888
Jan Christensen Associeret medlem 40413060
Søren Tidmand Associeret medlem 40353095
Aage Klostermann Associeret medlem
Jan Eric Johnsen Associeret medlem 40413306
Jens Nørgaard Larsen B.T,
Christian Krabbe Barfoed B.T.
Anders Bo Larsen B.T.
Flemming Vitus Nielsen B.T. 20851141
Susanne Horsdal B.T. 25344320
Hanne Højer B.T. 40825619
Lars Westh Jacobsen B.T. 20661283
Kim Mikkelsen B.T. 20651431
Jørgen Ehlern Jessen B.T. 40144803
Klaus Moe B.T.
Ole Wejse Svarrer B.T. 20716465
Mads Rømert B.T. 29721708
Jørgen Erik Pihl B.T.
Ernst van Norde B.T.
Karl Aage Dalgaard B.T.
Jorge Jensen B.T.
Jakob Priess-Sørensen B.T. 20651169
Claus Gundestrup B.T. 28186784
Dennis Drejer B.T.
Lars Steen Pedersen B.T.
Bent Kirkegaard Rasmussen B.T.
Lars Møller B.T. 20742297
Peter Fredberg B.T. 20851146
Nils Meilvang B.T. 40124888
Børge Munk Jensen B.T.
Bax Lindhardt B.T. 40681441
Joakim Jakobsen B.T. 20194151
Lars Hendel B.T. 20 81 75 33
Per Børding B.T. 22983257
John Bjørklund B.T.
Jacob Henriques B.T.
Brian Haagen Hansen B.T.
Flemming Brandt B.T. 20243064
Tina Krongaard Andersen B.T.
Flemming Fjeldgaard B.T.
Morten Frich B.T.
Steffen Dam B.T. 51640519
Jesper Tornvig Ludvigsen B.T. 20244411
Peter Brüchmann B.T.
Steen Uno Christensen B.T. 20851139
Michael Dahm B.T.
Thomas Idskov B.T. - Aalborg 40580800
Ib Pilegaard B.T. Århus 20858025
Finn Bjørvig Hansen B.T. On Line 22769924
Hans Christian Jensen B.T. Online 40603700
Niels O. Hansen B.T. Online
Michael von Bülow B.T. samfundsredaktionen
Ole Ravn B.T., Kolding 20913560
Torben Larsen B.T., Odense 40162222
Kurt Stendal Berlingske Tidende
Jan Løfberg Berlingske Tidende
Thorsten Dam Berlingske Tidende 20861099
Morten Juhl Berlingske Tidende 21269525
Liselotte Sabroe Berlingske Tidende
Jakob Kvist Berlingske Tidende
Tom Wikborg Berlingske Tidende
Karl Erik Nielsen Berlingske Tidende 51215548
Harvy Hansen Berlingske Tidende 40433335
Kurt Lassen Berlingske Tidende 40848567
Anders Kamper Berlingske Tidende
Jens Arnborg Berlingske Tidende 40 95 51 60
Jan Mitchell Berlingske Tidende
Marco de los Reyes Berlingske Tidende 51215547
Poul Nielsen Berlingske Tidende
Jacob Jensen Berlingske Tidende
Jesper Dahl Caruso Berlingske Tidende 51215519
Bent Bernardi Sørensen Bernardi Press 20 15 97 63
Casper Nielsen Billed Bladet
Jørn Kirk Billed Bladet
Peter Clausen Bilmagasinet, Bil-Revyen og Brugt-Revyen 2002 28 89 12 58
Carsten Johansen Bold.dk 23424254
Kjeld Lundbæk Bornholms Tidende
Ole B. Christensen Bornholms Tidende
Carl Johan Pickel Bornholms Tidende
Flemming Anthony Brønshøj Husun Avis
Michael Qureshi BT og M! 22347771
John Bisgaard Jensen Canal Plus 40866323
Casper Thorsøe Casper Thorsøe Video Production
Morten Friis Jørgensen City Pressekontor
Peter Bistrup DAF Information - Associeret medlem
Heinrich Villy Duholm DAF-Information - Associeret medlem
Jens Kragh Iversen Dagbladet Der Nordschleswiger 26540202
Jeppe Lodberg Dagbladet Ringsted 20 32 03 82
Helle Møller Christensen Dagbladet Ringsted
Lars Ahn Pedersen Dagbladet Roskilde Tidende
Klaus Madsen Dagbladet/Frederiksborg Amts Avis
Mikael Baden Sørensen Dagen 28269820
Oliver Stilling Dagen
Troels Mylenberg Dagen
Christian Weide Larsen Dagen 23290557
Pernille Christensen Danmarks Journalist Højskole
Jesper Lundh Jensen Danmarks Journalisthøjskole 25 34 78 90
Anders Stoffer Danmarks Journalisthøjskole 26700714
Søren Reedtz Pedersen Danmarks Journalisthøjskole
Niels Christian Clausen Danmarks Radio
Peter Jensen Danmarks Radio 0041794131306
Thomas Vestergaard Danmarks Radio
Lars André Adrian Danmarks Radio
Camilla Dam Danmarks Radio 22129779
Asger Zangenberg Danmarks Radio
Niels Jakob Olling Giversen Danmarks Radio 29271960
Jan Harkamp Danmarks Radio
Dennis Ritter Danmarks Radio 20250531
Martin Høgstrup Danmarks Radio
Søren Elmenhoff Kristensen Danmarks Radio
Holger Rasmussen Danmarks Radio 21708577
Peter Nørrelund Danmarks Radio 20250974
Kent Nikolajsen Danmarks Radio 21206350
Henrik Saabye Nielsen Danmarks Radio 21692030
Jan Rosendal Danmarks Radio
Thomas Roger Henrichsen Danmarks Radio 23808755
Natasja Crone Back Danmarks Radio 21684868
Lars Paaske Danmarks Radio
Carsten Bundgaard Danmarks Radio
Claus Borre Danmarks Radio
Ulrik Jensen Danmarks Radio - Radiosporten 40405565
Birgitte Borch Danmarks Radio - radiosporten
Tobias Hertz Danmarks Radio - TV
Peter Löfvall Danmarks Radio København 40318509
Anders Agger Danmarks Radio TV-Avisen Århus
Morten Hauge Clausen Danmarks Radio TV-sporten
Carsten Løvschall Danmarks Radio, Århus 24269213
Hans Krabbe Danmarks Radio, Midt Vest/Radiosporten
Jørgen Steen Nielsen Danmarks Radio, TV-sporten 21 69 20 40
Lene Kristine Aarup Ugilt Hansen Danmarks Radio, TV-sporten 22618499
Christian Stokholm Danmarks Radio-Fyn 2972 0404
Torben Lollike Dansk Badminton Forbund 20409889
Kjeld Hammer Dansk Håndbold Forbund 20336469
Jan Rosenthal Dansk Motor Union 40457890
Gerdt Hylbæk Nielsen DGI 51 24 45 17
Jonna Toft DGI
Steen Bille DGI
Jens Sejer Andersen DGI.-Bladet
Ib Søby Nielsen DK 4 23 61 77 01
Tommy Troelsen DK 4
Henrik Liniger DR Holstebro 40272386
Ralf Dahl DR Nordjylland
Kasper Wegener Friis DR Østjylland
Peder Meisner DR Radio Fyn 23 42 06 52
Michael Olesen DR Radiosporten 21667324
Cathrin Terney Tromborg DR TV-sporten 20412111
Carsten Fischer DR1, Århus
Anders Sigdal Willumsen DR-Sporten 29728617
Jens Hansen DR-sporten 20713810
Jørgen Birger Rasmussen DR-sporten, Danmarks Radio 20283345
Niels Westh DR-TV-sporten 21 20 59 37
Jan Grarup Ekstra Bladet
Jan Jensen Ekstra Bladet 40325053
Lars Jørgensen Ekstra Bladet 40421407
Claus Lunde-Christensen Ekstra Bladet
Dan Melchior Ekstra Bladet
Morten Bruun Ekstra Bladet
Hans Christian Blem Ekstra Bladet 40404340
Piet Baunø Ekstra Bladet
Flemming Thor Madsen Ekstra Bladet 21 40 13 13
Ejvind Fritzbøger Ekstra Bladet 40453640
Jan Kjeldtoft Ekstra Bladet 51291313
Vagn Nielsen Ekstra Bladet 20271500
Torben Kristensen Ekstra Bladet
Klaus Egelund Ekstra Bladet 51281313
Michael Bjørn Hansen Ekstra Bladet
Morten Bjørn Jensen Ekstra Bladet 21601313
Olav Skaaning Andersen Ekstra Bladet 21732160
Niels-Birger Danielsen Ekstra Bladet
Trine May-Britth Wiviann Larsen Ekstra Bladet 20201313
Lars Werge Andersen Ekstra Bladet 20244111
Thomas Sjørup Hansen Ekstra Bladet 22439414
Claus Bonnerup Ekstra Bladet 20218975
Troels Christensen Ekstra Bladet 20303344
Jonas Stubkjær Hüttel Ekstra Bladet 26252078
Erik Kragh Ekstra Bladet
Viggo Landau Ekstra Bladet 40546051
Niels Chr. Jung Ekstra Bladet 24611313
Allan Olsen Ekstra Bladet
Ole Buntzen Ekstra Bladet
Lars Poulsen Ekstra Bladet 20331313
Mads Winther Ekstra Bladet
Allan Sand Pedersen Ekstra Bladet 40349097
Thomas Wilmann Ekstra Bladet 40422168
Charlotte Thomsen Ekstra Bladet 40331313
Claus Bjørn Larsen Ekstra Bladet
Finn Stilling Ekstra Bladet 20303322
Kurt Poulsen Ekstra Bladet
Jørgen Reinbeck Ekstra Bladet 40576251
Bjarne Nielsen Ekstra Bladet
Mads Glenn Wehlast Ekstra Bladet 40461313
Brian Askvig Ekstra Bladet
Torben Rask Laursen Ekstra Bladet 20101962
Peter Bagge Nielsen Ekstra Bladet 40176791
Philip Christian Thomsen Ekstra Bladet Internet Sport 28531760
Lennart Schønberg Christiansen Ekstra Bladet Næstved
Michael Winther-Rasmussen Ekstra Bladets Internetredaktion 21919559
Mogens Madsen Ekstra Bladets Internets redakt.
Jakob Rohde Ekstra Bladets netavis 22773675
Peter Ernstved Rasmussen Ernstveds Bureau 51219597
Kasper Steenbach Euroman 26148699
Svend Novrup EuroSport
Michael Westergren EuroSport og Berlingske Tidende
Mikael Hjuler Fagpres 40455657
Ole V. Hansen Familie Journalen
Anders Eggert Bay FC Aarhus og TvDanmark 40843180
Lone Pagh Fødevareministeriet
René Larsen Frederiksborg Amts Avis
Lars Ramlow Frederiksborg Amts Avis 40 81 85 89
Peter Lorentzen Frederiksborg Amts Avis
Hans Grønfeldt Free lance 21659672
Per Kjærbye Free lance 23706900
Ejlif Trier Hansen Free lance
Henrik Bjerregrav Free lance
Morten Overgaard Andersen Free lance
Per Bang Free lance
Tommy Christiansen Free lance
Brian Rasmussen Free lance 26184272
Michael Møller Carlsen Free lance 20137859
Finn John Carlsson Free lance 40142620
Vagn Jensen Free lance 20415012
Irfan Kurtulmus Free lance
Mogens Flindt Free lance 40200248
Kurt Hardi Free lance 40373914
Kasper Harboe Free lance 28120140
Jeppe Locht Free lance 21691650
Steen Ankerdal Free lance 40335558
Tom Erik Kampman Free lance 40 93 38 68
Ole Kjær Free lance 40356968
Johnny Anthon Wichmann Free lance 23465628
Preben Nyborg Madsen Free lance 22169967
Pia Koppelman Free lance 40849824
Niels Rasmussen Free lance
Bent Otto Hansen Free lance 20864213
Heine Pedersen Free lance 28 10 09 99
Kurt Andersen Free lance 30702511
Morten Bruun Free lance 21700254
Ole Steen Free lance
John Idorn Free lance
Claus Thorsted Free lance
Kurt Leth Free lance 30950067/40871500
Hans Rosenkilde Jerver Free lance 22455639
Kim Andersen Free lance
Burt Seeger Free lance
Gert Blume Free lance 40101048
Jes Holm Andersen Free lance
Bo Nymann Pedersen Free lance 26132861
Ole Larsen Free lance
Morten Møller Free lance
Henrik Lund Jensen Free lance
Poul Aage Nielsen Free lance
Finn Edvard Hansen Free lance
Niels Juhl Free lance
Birger Vogelius Free lance 40184036
Horst H. Schoop Free lance
Jens-Carl Kristensen Free lance 40729517
Andres Tue Møller Free lance
Henrik Niss Free lance 40 98 83 69
Birger Lindberg Pedersen Free lance
Lars Henrik Laursen Free lance 40251314
Kristian Linnemann Free lance 40524934
Jørgen Sørensen Free lance
Poul Albret Free lance
Niels Nyholm Free lance
Lars Rønbøg Free lance 20667929
Kim Rune Jessen Fyens Stifstidende
Robert Wengler Fyens Stiftstidende
Birgitte Carol Heiberg Fyens Stiftstidende
Jan Bonde Fyens Stiftstidende 21206889
Johnny Bo Jepsen Fyens Stiftstidende
Niels Abildtrup Fyens Stiftstidende 21 76 91 74
Jørgen Volmer Nielsen Fyens Stiftstidende 20449879
Peter Leth-Larsen Fyens Stiftstidende
Rikke Dal Støttrup Fyens Stiftstidende
Jesper Mads Eriksen Fyens Stiftstidende
Leif Kofoed Rasmussen Fyens Stiftstidende 21769172
Morten Skovhus Fyens Stiftstidende
Jesper Friesmand Johansen Fyens Stiftstidende
Poul Ib Pedersen Fyens Stiftstidende
Jørgen Hansen Fyens Stiftstidende
Nils Mogensen Svalebøg Fyens Stiftstidende
Ulrik Sass-Petersen Fyens Stiftstidende
Anders Brohus Fyens Stiftstidende 21409687
John Fredy Larsen Fyens Stiftstidende
Tim Kildeborg Jensen Fyns Amts Avis
Hardy Hounsgaard Fyns Amts Avis
Peter Nielsen Fyns Amts Avis
Brian Ravn Fyns Amts Avis
Brian Lindholt Eskesen Fyns Amts Avis
Wagn Ivan Pedersen Fyns Amts Avis
Tony Jørgensen Goal Magazine 28262299
Henrik Madsen Henrik Madsen Television
Britt Spangsberg Herlev Bladet
Frits Nielsen Herning Folkeblad 20452145
Kenneth Kristiansen Herning Folkeblad 21 73 63 94
Michael Søvsø Pedersen Herning Folkeblad 22 43 75 61
Jan Svendsen Herning Folkeblad
Ulrich Nedergaard Hestebladet
Karsten Bønsdorf Hestesportens Hus 40382307
Søren Holmberg Holbæk Amts Venstreblad
Peter Andersen Holbæk Amts Venstreblad
Søren Moehrdel Holbæk Amts Venstreblad
Per Skov Jensen Holbæk Amts Venstreblad 40138087
Jørgen Juul Jensen Holbæk Amts Venstreblad
Anders Vestergaard Holbæk Amts Venstreblad
Per Jensen Holbæk Amts Venstreblad
Morten Skovsgaard Holbæk Amts Venstreblad 20671771
Christian Mikkelsen Holbæk Amts Venstreblad 21490292
Peter Piil Clausen HORESTA
Erik Glyngfeldt Horsens Folkeblad 40776920
Tommy Poulsen Horsens Folkeblad 40293257
Torben Andersen Horsens Folkeblad 23341161
Lars Juul Nielsen Horsens Folkeblad 20288499
Thomas Baden Sørensen Horsens Folkeblad 23319569
Niels Erik Madsen Hvidovre Avis
Kim Garde Madsen Hvidovre Avis 28351299
Nis Peder Kolby Pedersen I Form 40403234
Hanna Britt Milling Idrætsliv
Ole Bitsch Ikast Avis 26212400
Henrik Jul Hansen Information
Jørn Kring Information
Jesper Engmann JP Århus
Steffen Lilmoes Jydske Vestkysten 25326144
Jens Hveisel Hansen JydskeVestkysten 20604554
Hans Chr. Gabelgaard JydskeVestkysten 20604895
Mette Thomsen JydskeVestkysten 20604550
Søren Romme Christoffersen JydskeVestkysten, Grindsted 28725358
Jan Lund JyllandsPosten
Jakob Rubin JyllandsPosten 00552199525400
Ingvard Grann JyllandsPosten
Sten Rudi Thomsen JyllandsPosten 40606583
Henrik Hellerup Brandt JyllandsPosten 23638793
Jan la Cour JyllandsPosten
Hans Thuesen Madsen JyllandsPosten 20914131
Klaus Søndergaard JyllandsPosten
Michael Enggaard JyllandsPosten
Jan Birger Jensen JyllandsPosten 40606582
Søren Lorenzen Jyllands-Posten 20194079
Thomas Møller Kristensen Jyllands-Posten 20194063
Peter Elsnab Jyllands-Posten
Bent Hermansen Jyllands-Posten
Christian Thye-Petersen Jyllands-Posten 40606584
Jakob Moll Jyllands-Posten 26189597
Carsten Andreasen Jyllands-Posten 20194134
Lars Krabbe Jyllands-Posten København
Mads Sandemann JyskeVestkysten
Jørn Broch JyskeVestkysten 20604551
Peter Orry Jensen JyskeVestkysten
Ole Bruun JyskeVestkysten 20604552
Tage Christensen JyskeVestkysten
Thomas Johnsen JyskeVestkysten Kolding
Jens Nielsen Kalundborg Folkeblad 40454746
Henry Smith Kalundborg Folkeblad
Jakob Strøm Hansen Kanal 94, Vejle 40507087
Poul Sørensen Kanal 94, Vejle, DR
Vagn Pilegaard Københavns Radio
Bo Vestergaard Nielsen Kolding Ugeavis 20 94 10 76
Per Larsen Larsen Press I/S 22 17 63 42
Allan Plenborg Lolland Falsters Folketidende
Steen Thornit Lolland Falsters Folketidende
Torben Mølgaard Lolland Falsters Folketidende
Per Kuno Mortensen Lolland Falsters Folketidende 25 79 51 33
Flemming Keith Karlsen Lolland Falsters Pressefoto 22 13 31 05
Jens Bang Lolland-Falsters Folketidende
Helge Weng Midtjyllands Avis
Peter Abildgaard Sørensen Midtjyllands Avis 40450036
Jens Ingfred Rasmussen Midtjyllands Avis
Jens Anker Tvedebrink Midtjyllands Avis 40343139
Jesper Lundsgaard Næstved Tidende - Sjællandske medier
Erik Nielsen Netavisen Infopaq
Frank Undall Newsline ApS 40 15 22 15
Niels Husted NHC Foto, Esbjerg 40277826
Henning Bagger Nordfoto
Claus Fisker Nordfoto 40752031
Christel Frederiksen Nordfoto
Keld Navntoft Nordfoto
Erik Luntang Nordfoto 23603978
Pierre Sales Nordfoto
Line Baun Danielsen Nordisk Film
Bendt Godtberg Jensen Nordjyllands Radio
Ole Skouboe Nordjyske Distriktsaviser
Lars Aare Jensen Nordjyske Stiftstidende
Jens Hukiær Nordjyske Stiftstidende
Lars Pauli Nordjyske Stiftstidende
Ole Fink Mejlgaard Nordjyske Stiftstidende 21612429
Henning Hansen Nordjyske Stiftstidende 21407784
Flemming Olesen Nordjyske Stiftstidende 40944941
Peter Mortensen Nordjyske Stiftstidende
Jens Ole Pedersen Nordjyske Stiftstidende
Jørn Eriksen Nordjyske Stiftstidende
Michael Christiansen Nordjyske Stiftstidendes områdecenter Midtfjord
Per Krogh Nord-Press
Peter Juul Madsen Pejuma Press/associeret medlem
Mogens Jacobsen Politiken 20277353
Morten Langkilde Politiken
Allan Nielsen Politiken 40432652
Thomas Hoffmann Politiken 29723812
Finn Frandsen Politiken
Jens Dresling Politiken 40336701
Søren Olsen Politiken 21 24 14 50
Kim Agersten Politiken
Nina Kragh Politiken 40372608
Henrik Jacobsen Politiken 40443038
Jørn Højmark Rasmussen Politiken 40 38 19 94
Søren-Mikael Hansen Politiken
Carsten Godtfredsen Politiken
Rasmus Bech Politiken 40327080
Kristine Wilkens Politiken
Martin Aagaard Politiken 20633809
Andreas Kraul Politiken 21490456
Hans Jørgen Cords Møller Politiken
Lasse Sjørslev Pedersen Politikens Lokalaviser 26 80 34 40
Thomas Borberg Politikens pressefoto 21683861
Jørgen Ploug Larsen Pressebureauet Silkeborg
Jens Harder Højbjerg PressHarder 40 11 19 11
Ivan Hagen Gregersen Radio 2/Uptown 27289109
Hans Peter Rytter Radio ANR, Aalborg 20804910
Erik Nielsen Radio Fyn 26286440
Jens Ole Sørensen Radio Viborg 40 73 32 69
Jan Bjarke Nielsen Radionyhederne 21809000
Mikkel Becker Ottesen RadioNyhederne 40826908
Morten Hausborg Radiosporten 20407776
Ole Jacobsen Radiosporten, Danmarks Radio
Henrik Brandt Radiosporten, DR
Dorthe Jeggesen Radiosporten, DR 26207694
Frank With Radiosporten, DR 21243350
Anders Knudsen RAP-Press Foto
Mads Herholdt Regionalen, Næstved - Associeret medlem
Lars Georg Høgermann Müller Reuters Danmark 26309654
Jørgen Bak Rasmussen Ridehesten
Harald Schrøder Ringkjøbing Amts Dagblad
John Thomsen Ringkjøbing Amts Dagblad 21 27 78 95
Søren Lassen Ritzaus Bureau 23323784
Carsten Ritter Ritzaus Bureau 51515183
Jacob Teilmann Ritzaus Bureau 29246570
Lisbeth V. Povlsen Ritzaus Bureau 28572063
Kristian Boye Ritzaus Bureau 20160766
Anders Laursen Ritzaus Bureau 26705796
Mette Richardt Ritzaus Bureau
Frederik Bjerregaard Sørensen Ritzaus Bureau 24242143
Roberto Yiacoumis Zacharias Ritzaus Bureau
Brit Therkildsen Ritzaus Bureau 40686976
Henrik Søe Ritzaus Bureau 22934536
Erling J. Pedersen Roskilde Avis
Palle Hedemann Scanpix Nordfoto Århus 40526925
Peter Grosen Jensen Se og Hør
Claus Poulsen Se og Hør
Winnifred Eriksen Se og Hør
Peter Bugge Se og Hør
Niels-Steen Andersen Se og Hør
Henrik Nielsen Se og Hør
Jørgen Salomonsen Se og Hør
Lone Vandborg Se og Hør
Michael Sørensen Se og Hør og EuroSport
Jørgen Herbert Se og Hør og TvDanmark 40118612
Henning Fristed Sjællandske Dagblade
John Ringstrøm Sjællandske Dagblade
Claus Rasmussen Sjællandske Dagblade
Uffe Jensen Sjællandske Dagblade
Lars Skaaning Skaaning og Wamberg
Ole Tang Skive Folkeblad 20851511
Brian Laursen Skive Folkeblad
Pernille Fløjstrup Johansen Sport Event Fyn 25 79 79 67
Preben Søborg Sports Foto Aps 40563638
Lars Bang Bertelsen Thisted Dagblad 30957329
Lars Ramsing Christensen Thisted Dagblad
Johannes Justesen Thisted Dagblad - De Bergske Blade 24 24 24 08
Jens Jørgen Brinch Tipsbladet 40353559
Jens Jørgen Petersen Tips-Bladet 27114999
Henrik Eigaard Tips-Bladet
Niels Jørgen Larsen Tips-Bladet 40147398
Peter Klar Tips-Bladet
Søren Karl Jensen Tips-Bladet
Niels Idskov Tips-Bladet
Thomas Pyndt Tips-Bladet
Niels Frydenlund Tips-Bladet
Mik Schack Tips-Bladet
Peter Clausen Tips-Bladet
Jesper Nicolajsen Tips-Bladet 26857782
Carsten Steen Andreasen Tips-Bladet
Erland Vendelbo Mogensen Tips-Bladet
Christian Munk Petersen Tipsbladet (deltid) og EuroSport
Poul Lützen Tips-bladet og Berlingske Tidende
Poul Ernstved TV
Jimmy Bøjgaard TV 2 20 24 20 11
Carsten Folke Møller TV 2 Interaktiv Sport 28127249
Ulrik Jönsson TV 2 Sporten 22170749
Frederik Lauesen TV 2-sporten 20243824
Lise Kissmeyer TV 3 sporten 20858163
Thomas Gravgaard TV 3 Sporten
Martin Dalgaard TV Danmark
Bo Storm Madsen TV Danmark Aalborg/Radio ANR 20805437
Søren Juul Baunsgaard TV Midtvest 25371866
Trine Seiersen TV2
Flemming Toft TV2 20243722
Lars Jørgen Andersen TV2 21478530
Morten Stig Christensen TV2 40556672
Mette Mostgaard Maltesen TV2 20243915
Ole Henriksen TV2
Sisse Fisker TV2 20243919
Finn Tage Jensen TV2 26724502
Per Panduro TV2
Henrik Jensen TV2
Nick Horup TV2 20243877
Jørn Mader TV2
Torben André Poulsen TV2 Bornholm
John Jäger TV2 København 40 93 48 04
Jørgen Grunnet TV2 København
Kai Gottschalck Hartmeyer TV2 Midt Vest
Mogens Jørgensen TV2 Nord
Peter Troelsen TV2 sporten 23318393
Thomas Kristensen TV-2 Sporten 20222353
Morten Ankerdal TV2, København 20 24 38 81
Sandie Hansen Jensen TV2/Fyn
Søren Bom TV2/Fyn
Anders Wedel Berthelsen TV2/Fyn 23245327
Michael Wichmann TV2/Lorry
Lene Christensen TV2/Midt-Vest 23 43 89 73
Joachim Steenstrup TV2-sporten 20243948
Dan Hirsch Sørensen TV3 26728118
Svend Gehrs TV3 21265550
Luna Christofi TV3 21432454
Carsten Werge TV3 26 72 81 00
Jakob Kjeldbjerg TV3 20 85 67 71
Christian Frederiksen TV3 26728181
Jeppe Horskjær TV3 26728108
Casper Hjorth-Knudsen TV3 - Viasat Sport 26 72 81 11
Line Skovgaard Ernlund TV3 Sporten
Jonas Schwartz TV3/Viasat Sport 26728103
Kim Hansen TV3-sporten
Christian Høgh Andersen TV3-sporten
Peter Grønborg TVDanmark 40433329
Steen Tue Bjerborg TvDanmark 1
Søren Olsson TvDanmark Aalborg/ANR
Mikkel Hemmer-Hansen TvDanmark Aalborg/Radio ANR
Ole Bernstrup TvDanmark, Midtjylland 21459842
Anders Lund TV-sporten 28261866
Sola Kruchov Sørensen TV-Sporten 20875952
Erik Alexander Ude og Hjemme
Finn Paske Ude og Hjemme
Frits Ahlstrøm UEFA
Johnny Johansen Ugebladet Søndag
Dorthe Liljensøe Ugebladet Søndag
Lars Bogs Ugeposten Helsinge, Græsted, Gilleleje
Lars Hauth Urban 23711373
Lars Andersson Urban
Lars Wikborg Urban 40186905
Anders Møllenberg Vejle Amts Folkeblad
Morten Guldberg Vejle Amts Folkeblad 22376811
Flemming Linnebjerg Vejle Amts Folkeblad 24849944
Peter Elgaard Vejle Amts Folkeblad
Per Falborg Vejle Amts Folkeblad/Fredericia Dagblad
Michael Lermark Viasat Danmark 40142515
Christian Thelin Viasat Sport
Torben Mikkelsen Viborg Stifts Folkeblad
Peter Jervin Viborg Stifts Folkeblad
Michael Eskebjerg Viborg Stifts Folkeblad
Henrik Larsen Viborg Stifts Folkeblad 21229424
Flemming Madsen VLR - Vejle Lokal Radio 20679822
Martin Kaae Vordingborg Dagblad 29729781

Der er 617 personer på listen.