Danske Sportsjournalister
NyhederPRMMedlemslisteOrganisationDebatforumOm DSStadionGuideLinksBilledgalleriKontaktAIPS
   
Flere nyheder
Flere pressemeddelelser

 

 

Vore 619 medlemmer

Torsdag d. 5. oktober 2000

Medlemsliste Danske Sportsjournalister

Navn Firma Mobiltelefonnumre


Bent Nyegaard
Jens Bang
Thomas Nielsen-Grøn
Kim Mikkelsen 26711431
Jeppe Locht
John Jakobsen AG/Grønlandsposten, Nuuk 002 99 57 92 20
Erling Madsen ajour pressebureau
Jørgen Schiøttz Aktuelt
Poul Nielsen Aktuelt
Nicolai Kampmann Aktuelt
Ellen Vibeke "Sørine" Gotfredsen Aktuelt
Jørgen Campbell Aktuelt
Chr. Weide Larsen Aktuelt
Marianne Leth Aktuelt
Andreas Kraul Aktuelt 21490456
Linda Laugesen All Star Photo
Henrik Lund Jensen Alt om Løb
Bo Nymann Pedersen Amager Bladet
Poul F. Andersen Amtsavisen, Randers
Poul Erik Andersson Anderssons Bureau
Ulrik Skotte Andre
H. C. Møller Andre
Niels-Christian Niels-Christiansen Andre
Knud Lundberg Andre
Flemming Nielsen Andre 23300484
Leif Lund Andre
Iver Høj Nielsen Andre
Allan Margolinsky Andre
Jørgen Volmer Nielsen Andre
Rudy Nielsen Andre
Ejvind Olesen Andre
Peter Rasmussen Andre
Mogens Ruggaard Andre
Hans Erik Struckmann Andre
Kurt Thyboe Andre
Morten Vassing Andre
Erik Gleie Andre
Halvor Bo Rasmussen Andre
Morten Ravn Andre
Morten Bruun Andre
Axel Alstrup Andre
Flemming Andersen Andre
Morten Lindeskov Andersen Andre
Niels-Jacob Andersen Andre
Kim Barren Andre
Niels Bastholm Andre
Trine Bay Andre
Max Bendixen Andre
Erik Berth Andre
Dan Selgen Bjerring Andre
Henning Hauth Andre
Magnus Bredsdorff Andre
Susanne Lohse Andre
Mogens Braad Christensen Andre
Christian Clausen Andre
Henrik Lerche Andre
Ole Green Andre
Erik Hveisel Hansen Andre
Preben Dabelsteen Andre
Klaus Kristian Hansen Andre
Svend Folke Hermansen Andre
Jens Henrik Jensen Andre 20666827
Finn Kobberø Andre
Hans Peter Blicher Jørgensen Andre
Claus Jensen ANR 20997188
Mogens Holmberg API Pressefoto
Torben Birch Århus Stiftstidende 40176687
Steen Nedell Christensen Århus Stiftstidende 40342354
Niels Bjerggaard Århus Stiftstidende
Tania Clausager Århus Stiftstidende 40528827
Peter Eilertsen Århus Stiftstidende
Karsten Bjørno Johansson Århus Stiftstidende
Tejs Dahl Mikkelsen Århus Stiftstidende
Jan Schouby Århus Stiftstidende
Per H. Jacobsen Århus Stiftstidende
Peter Vestergaard Århus Stiftstidende 21262265
Christian Askov Askov Press 30711888
Søren Tidmand Associeret medlem 40353095
Aage Klostermann Associeret medlem
Jan Eric Johnsen Associeret medlem 40413306
Jan Christensen Associeret medlem 40413060
Jens Nørgaard Larsen B.T,
Jacob Henriques B.T.
Joakim Jakobsen B.T. 20194151
Anders Eggert Bay B.T. 40843180
Egon Andersen B.T.
Lars Hendel B.T. 20 81 75 33
Ernst van Norde B.T.
Georg Laumann Jespersen B.T.
Michael Dahm B.T.
Anders Bo Larsen B.T.
John Bjørklund B.T.
Steen Uno Christensen B.T. 20851139
Klaus Moe B.T.
Peter Fredberg B.T. 20851146
Børge Munk Jensen B.T.
Susanne Horsdal B.T. 20851142
Karl Aage Dalgaard B.T.
Lars Westh Jacobsen B.T. 20661283
Bent Sørensen B.T.
Hanne Højer B.T. 40825619
Bax Lindhardt B.T. 40681441
Nils Meilvang B.T.
Lars Møller B.T. 20742297
Bent Kirkegaard Rasmussen B.T.
Peter Brüchmann B.T.
Christian Krabbe Barfoed B.T.
Flemming Vitus Nielsen B.T. 20851141
Per Steffensen B.T. 20970105
Kim Simmelsgaard B.T.
Lars Werge Andersen B.T. 20244111
Dennis Drejer B.T.
Flemming Brandt B.T. 23 84 03 68
Claus Gundestrup B.T. 28186784
Jorge Jensen B.T.
Jørgen Erik Pihl B.T. 20851140
Bjarne Olsen B.T.
Thomas Sjørup Hansen B.T. 22439414
Kalle Kvist B.T. - Aalborg
Thomas Idskov B.T. - Aalborg 40580800
Ib Pilegaard B.T. Århus 20858025
Finn Bjørnvig Hansen B.T. On Line
Niels O. Hansen B.T. Online
Hans Christian Jensen B.T. Online
Ole Ravn B.T., Kolding 20913560
Torben Larsen B.T., Odense 40162222
Miki Mistrati Bastard Film
Jesper Dahl Caruso Berlingske Tidende 28181307
Jakob Kvist Berlingske Tidende
Jan Mitchell Berlingske Tidende 20 22 03 81
Anders Kamper Berlingske Tidende
Jan Løfberg Berlingske Tidende
Liselotte Sabroe Berlingske Tidende
Cathrin Terney Tromborg Berlingske Tidende 20412111
Morten Juhl Berlingske Tidende
Kurt Stendal Berlingske Tidende
Thorsten Dam Berlingske Tidende 20861099
Kurt Lassen Berlingske Tidende 40848567
Lars Hauth Berlingske Tidende 23711373
Peter Fernando Berlingske Tidende
Marco de los Reyes Berlingske Tidende
Harvy Hansen Berlingske Tidende
Jens Arnborg Berlingske Tidende 40 95 51 60
Tom Wikborg Berlingske Tidende
Steen Ankerdal Berlingske Tidende 40335558
Bent Bernardi Sørensen Bernardi Press 20 15 97 63
Holger Blom Billed Bladet
Kristian Bo Eriksen Billed Bladet
Casper Nielsen Billed Bladet
Carsten Rolighed Lauridsen Billed Bladet 40251314
Jørn Kirk Billed Bladet
Anders Paaskesen bold.dk
Carsten Johansen Bold.dk
Carl Johan Pickel Bornholms Tidende
Ole B. Christensen Bornholms Tidende
Kjeld Lundbæk Bornholms Tidende
Flemming Anthony Brønshøj Husun Avis
Casper Thorsøe Casper Thorsøe Video Production
Morten Friis Jørgensen City Pressekontor
Peter Bidstrup DAF Information - Associeret medlem
Heinrich Duholm DAF-Information - Associeret medlem
Michael Bjørn Hansen Dagbladet 20 29 03 83
Jens Kragh Iversen Dagbladet Der Nordschleswiger
Jeppe Lodberg Dagbladet Ringsted 20 32 03 82
Lars Ahn Pedersen Dagbladet Roskilde Tidende
Eline Andersen Danmarks Idræts-Forbund
Søren Juul Baunsgaard Danmarks Journalisthøjskole 23809979
Kristoffer Brahm Danmarks Journalisthøjskole 20 19 40 60
Holger Rasmussen Danmarks Radio
Peter Nørrelund Danmarks Radio 21407102
Kent Nikolajsen Danmarks Radio 21206350
Jan Harkamp Danmarks Radio
Ole Larsen Danmarks Radio
Søren Elmenhoff Kristensen Danmarks Radio
Peter Jensen Danmarks Radio
Natasja Crone Back Danmarks Radio 21684868
Carsten Bundgaard Danmarks Radio
Claus Borre Danmarks Radio
Jan Rosendal Danmarks Radio
Henrik Saabye Nielsen Danmarks Radio 21692030
Dennis Ritter Danmarks Radio 20990809
Lars André Adrian Danmarks Radio
Camilla Dam Danmarks Radio 22129779
Asger Zangenberg Danmarks Radio
Thomas Vestergaard Danmarks Radio
Jørgen B. Rasmussen Danmarks Radio
Birgitte Borch Danmarks Radio - radiosporten
Joachim Steenstrup Danmarks Radio Online 23305286
Anders Agger Danmarks Radio TV-Avisen Århus
Kristian Boye Danmarks Radio TV-sporten 20160766
Carsten Løvschall Danmarks Radio, Århus
Hans Krabbe Danmarks Radio, Midt Vest/Radiosporten
Lene Kristine Aarup Ugilt Hansen Danmarks Radio, TV-sporten
Søren Hedegaard Nielsen Danmarks Radio/TV-sporten 20250157
Torben Lollike Dansk Badminton Forbund 20409889
Kjeld Hammer Dansk Håndbold Forbund 20336469
Jan Rosenthal Dansk Motor Union 40457890
Karin Albrechtsen Den store danske Encyklopædi
Gerdt Hylbæk Nielsen DGI 20809360
Jens Sejer Andersen DGI.-Bladet
Torben Elsig-Pedersen DGI-Bladet
Tommy Troelsen DK 4
Ib Søby DK 4 26 61 77 01
Henrik Liniger DR Holstebro 40272386
Hanne Kokkegård DR Nyheder Online og Tekst-tv 23455881
Kasper Wegener Friis DR Østjylland
Peder Meisner DR Radio Fyn 23 42 06 52
Carsten Fischer DR1, Århus
Rikke Skov DR-2
Johnny Petersen DR-Regional, Næstved
Jens Hansen DR-sporten 20713810
Finn Stilling Ekstra Bladet 20303322
Vagn Nielsen Ekstra Bladet 20271500
Jørgen Reinbeck Ekstra Bladet 40576251
Kurt Poulsen Ekstra Bladet
Allan Olsen Ekstra Bladet
Svend Nielsen Ekstra Bladet
Dan Melchior Ekstra Bladet
Morten Bjørn Jensen Ekstra Bladet 21601313
Allan Sand Pedersen Ekstra Bladet 40349097
Charlotte Pedersen Ekstra Bladet 40331313
Bjarne Nielsen Ekstra Bladet 40290478
Peter Bagge Nielsen Ekstra Bladet 40176791
Mads Glenn Wehlast Ekstra Bladet 40461313
Brian Askvig Ekstra Bladet
Morten Bruun Ekstra Bladet
Flemming Thor Madsen Ekstra Bladet 21 40 13 13
Piet Baunø Ekstra Bladet
Olle Trap Ekstra Bladet
Torben Rask Laursen Ekstra Bladet 20101962
Ejvind Fritzbøger Ekstra Bladet 40453640
Claus Bjørn Larsen Ekstra Bladet
Lars Poulsen Ekstra Bladet 20331313
Mads Winther Ekstra Bladet
Ole Frederiksen Ekstra Bladet
Erik Kragh Ekstra Bladet
Viggo Landau Ekstra Bladet 40546051
Hans Christian Blem Ekstra Bladet 40404340
Torben Kristensen Ekstra Bladet
Troels Christensen Ekstra Bladet
Olav Skaaning Andersen Ekstra Bladet 21732160
Henrik Flødstrup Ekstra Bladet
Claus Lunde-Christensen Ekstra Bladet
Jan Grarup Ekstra Bladet
Ole Buntzen Ekstra Bladet
Ole Kramme Ekstra Bladet
Lars Jørgensen Ekstra Bladet 40421407
Vagn Jensen Ekstra Bladet 20141313
Niels Chr. Jung Ekstra Bladet 24611313
Trine May-Britth Wiviann Larsen Ekstra Bladet
Jan Jensen Ekstra Bladet 40325053
Lennart Schønberg Christiansen Ekstra Bladet Næstved
Michael Winther-Rasmussen Ekstra Bladets Internetredaktion
Mogens Madsen Ekstra Bladets Internets redakt.
Michael Westergren EuroSport og Berlingske Tidende
Mikael Hjuler Fagpres 40455657
Ole V. Hansen Familie Journalen
Lars Aarø Focus/free lance 30861967
Lone Pagh Fødevareministeriet
Flemming Jeppesen Fokus 40421434
Peter Clausen Forlaget Benjamin A/S 28 89 12 58
René Larsen Frederiksborg Amts Avis
Peter Lorentzen Frederiksborg Amts Avis
Lars Ramlow Frederiksborg Amts Avis 40 81 85 89
Kim Ravn-Mortensen Free lance
Tommy Christiansen Free lance
Per Bang Free lance
Kim Holm Free lance
Hans Grønfeldt Free lance
Finn Edvard Hansen Free lance
Jens-Carl Kristensen Free lance
Bent Otto Hansen Free lance 20864213
Preben Nyborg Madsen Free lance 22169967
Morten Møller Free lance
Kurt Leth Free lance 30950067/40871500
Poul Aage Nielsen Free lance
Henrik Bjerregrav Free lance
Kurt Andersen Free lance 30702511
Morten Overgaard Andersen Free lance
Birger Vogelius Free lance 40184036
Claus Thorsted Free lance
Thomas Willmann Free lance
Michael Møller Carlsen Free lance 20137859
Ole Steen Free lance
Finn John Carlsson Free lance 40142620
Kim Andersen Free lance
Burt Seeger Free lance
Lars Henrik Laursen Free lance 40251314
Kristian Linnemann Free lance 40524934
Niels Nyholm Free lance
Niels Juhl Free lance
John Idorn Free lance
Lars Rønbøg Free lance 20667929
Pia Koppelman Free lance 40849824
Mette Aaby Andersen Free lance
Peter Kargaard Nielsen Free lance
Martin Foldgast Free lance
Mogens Flindt Free lance 40200248
Irfan Kurtulmus Free lance
Hans Lucht Free lance
Andres Tue Møller Free lance
Henrik Niss Free lance 40 98 83 69
Birger Lindberg Pedersen Free lance
Horst H. Schoop Free lance
Mogens Weinreich Free lance
Per Vinther Free lance 40210120
Poul Albret Free lance
Kurt Hardi Free lance 40373914
Per Kjærbye Free lance 26186668
Heine Pedersen Free lance
Ole Kjær Free lance 40356968
Jørgen Sørensen Free lance
Lars Roger Sørensen Free lance og DGI (halvtid) 20235949
Kim Rune Jessen Fyens Stifstidende
Robert Wengler Fyens Stiftstidende
Jesper Friesmand Johansen Fyens Stiftstidende
Birgitte Carol Heiberg Fyens Stiftstidende
Flemming Krogh Fyens Stiftstidende
Klaus Hansen Fyens Stiftstidende
Jørgen Aagaard Fyens Stiftstidende
Peter Leth-Larsen Fyens Stiftstidende
Poul Ib Pedersen Fyens Stiftstidende
Leif Kofoed Rasmussen Fyens Stiftstidende
Ulrik Sass-Petersen Fyens Stiftstidende
Anders Brohus Fyens Stiftstidende
Johnny Bo Jepsen Fyens Stiftstidende
Niels Abildtrup Fyens Stiftstidende 21 76 91 74
Jan Bonde Fyens Stiftstidende
Per Falborg Fyens Stiftstidende 21776643
Morten Skovhus Fyens Stiftstidende
Anders Tystrup Fyens Stiftstidende 20212313
Pernille Fløjstrup Johansen Fyens Stiftstidende 21 82 62 54
Jesper Mads Eriksen Fyens Stiftstidende
Rikke Dal Støttrup Fyens Stiftstidende
Wagn Ivan Pedersen Fyns Amts Avis
Brian Lindholt Eskesen Fyns Amts Avis
Peter Nielsen Fyns Amts Avis
Michael Bager Fyns Amts Avis
Henrik Eigaard Fyns Amts Avis
Brian Ravn Fyns Amts Avis
Jan Kjeldtoft Fyns Amts Avis 20692509
Tim Kildeborg Jensen Fyns Amts Avis
Henrik Madsen Henrik Madsen Television
Kenneth Kristiansen Herning Folkeblad
Frits Nielsen Herning Folkeblad 20452145
Michael Søvsø Pedersen Herning Folkeblad 22 43 75 61
Nils Lund Pedersen Herning Folkeblad
Lene Ingemann Westh Herning Folkeblad
Jan Svendsen Herning Folkeblad
Karsten Bønsdorf Hestesportens Hus 40382307
Per Skov Jensen Holbæk Amts Venstreblad 40138087
Carsten Ritter Holbæk Amts Venstreblad 21821912
Peter Andersen Holbæk Amts Venstreblad
Jørgen Juul Jensen Holbæk Amts Venstreblad
Søren Moehrdel Holbæk Amts Venstreblad
Anders Vestergaard Holbæk Amts Venstreblad
Christian Mikkelsen Holbæk Amts Venstreblad 40142048 arb./40945066 pr.
Per Jensen Holbæk Amts Venstreblad
Søren Holmberg Holbæk Amts Venstreblad
Erik Glyngfeldt Horsens Folkeblad 40776920
Tommy Poulsen Horsens Folkeblad 40293257
Torben Andersen Horsens Folkeblad 23341161
Thomas Baden Sørensen Horsens Folkeblad 23319569
Lars Juul Nielsen Horsens Folkeblad 23341162
Kim Garde Madsen Hvidovre Avis
Niels Erik Madsen Hvidovre Avis
Hanna Britt Milling Idrætsliv
Henrik Jul Hansen Information
Jørn Kring Information
Oliver Stilling Information
Øjvind Hesselager Journalistbureauet Express
Line Skovgaard Ernlund Journalisthøjskolen
Jesper Engmann JP Århus
Anders Troels Damgaard JP København
Ole Bülow JP København
Mette Thomsen JydskeVestkysten 20604550
Jan Lund JyllandsPosten
Søren Funch JyllandsPosten 40606544
Jakob Rubin JyllandsPosten 00552199525400
Jan la Cour JyllandsPosten
Steffen Olesen JyllandsPosten 22165722
Henrik Hellerup Brandt JyllandsPosten 20194057
Hans Thuesen Madsen JyllandsPosten 20916139
Hans Ivan Philipsen JyllandsPosten 40606587
Ingvard Grann JyllandsPosten
Klaus Søndergaard JyllandsPosten
Michael Rachlin JyllandsPosten
Kurt Hedevang JyllandsPosten
Jan Birger Jensen JyllandsPosten 40606582
Michael Enggaard JyllandsPosten 20194059
Sten Rudi Thomsen JyllandsPosten 40606583
Frits Christensen JyllandsPosten 40606585
Christian Thye-Petersen Jyllands-Posten 40606584
Morten Zahle Jyllands-Posten
Peter Ernstved Rasmussen Jyllands-Posten 28 53 85 39
Søren Lorentzen Jyllands-Posten
Claus Sonne Jyllands-Posten
Bent Hermansen Jyllands-Posten
Carsten Andreasen Jyllands-Posten 20194134
Ole Wejse Svarrer Jyllands-Posten 20716465
Lars Krabbe Jyllands-Posten København
Steffen Dam Jyllands-Posten, JP København
Jesper Vorre Rasmussen JyskeVestkysten
Tage Christensen JyskeVestkysten
Mads Sandemann JyskeVestkysten
Charlotte Eilsø JyskeVestkysten
Peter Orry Jensen JyskeVestkysten
Jørn Broch JyskeVestkysten 20604551
Ole Bruun JyskeVestkysten 20604552
Hans Chr. Gabelgaard JyskeVestkysten
Ole Maass JyskeVestkysten
Jens Hveisel Hansen JyskeVestkysten 20604554
Jonas Ahlstrøm JyskeVestkysten Kolding
Thomas Johnsen JyskeVestkysten Kolding
Uwe Iversen JyskeVestkysten Tønder
Henry Smith Kalundborg Folkeblad
Jens Nielsen Kalundborg Folkeblad 40454746
Jakob Strøm Hansen Kanal 94, Vejle 40507087
Poul Sørensen Kanal 94, Vejle, DR
Torben Korgaard Københavns Radio
Vagn Pilegaard Københavns Radio
Per Larsen Larsen Press I/S 22 17 63 42
Steen Thornit Lolland Falsters Folketidende
Per Kuno Mortensen Lolland Falsters Folketidende
Allan Plenborg Lolland Falsters Folketidende
Torben Mølgaard Lolland Falsters Folketidende
Flemming Keith Karlsen Lolland Falsters Pressefoto 22 13 31 05
Bo Barnewitz MandagsSporten, Odense
Helge Weng Midtjyllands Avis
Peter Abildgaard Sørensen Midtjyllands Avis 40450036
Jakob Schmidt Midtjyllands Avis
Jens Anker Tvedebrink Midtjyllands Avis 40343139
Jens Ingfred Rasmussen Midtjyllands Avis
John Gade Steffensen Morsø Folkeblad
Frank Undall Newsline ApS 40 15 22 15
Niels Husted NHC Foto, Esbjerg 40277826
Pierre Sales Nordfoto
Henning Bagger Nordfoto
Claus Fisker Nordfoto 40752031
Keld Navntoft Nordfoto
Erik Luntang Nordfoto 23603978
Christel Frederiksen Nordfoto
Palle Hedemann Nordfoto Kolding
Line Baun Danielsen Nordisk Film
Bendt Godtberg Jensen Nordjyllands Radio
Ole Skouboe Nordjyske Distriktsaviser
Søren Pedersen Nordjyske Stiftstidende 26715320
Jens Ole Pedersen Nordjyske Stiftstidende
Flemming Olesen Nordjyske Stiftstidende
Jens Hukiær Nordjyske Stiftstidende
Henning Hansen Nordjyske Stiftstidende 21407784
Jørn Eriksen Nordjyske Stiftstidende
Lars Aare Jensen Nordjyske Stiftstidende
Ole Fink Mejlgaard Nordjyske Stiftstidende 21612429
Per Enevold Sørensen Nordjyske Stiftstidende
Lars Pauli Nordjyske Stiftstidende
Peter Mortensen Nordjyske Stiftstidende
Per Krogh Nord-Press
Peter Juul Madsen Pejuma Press/associeret medlem
Hans Jørgen Cords Møller Politiken
Søren Olsen Politiken 21 24 14 50
Christian Frederiksen Politiken 26226776
Claus Bonnerup Politiken 30866090
Kim Agersten Politiken
Jens Dresling Politiken 40336701
Finn Frandsen Politiken
Morten Langkilde Politiken
Mogens Jacobsen Politiken 40443038
Niels Rasmussen Politiken
Rasmus Bech Politiken 40327080
Allan Nielsen Politiken 40432652
Nina Kragh Politiken 40372608
Henrik Jacobsen Politiken 40443038
Jørn Højmark Rasmussen Politiken 40 38 19 94
Søren-Mikael Hansen Politiken
Ejlif Trier Hansen Politiken
Carsten Godtfredsen Politiken
Lars Bøgeskov Kristiansen Politiken 40162108
Svend Novrup Politiken og EuroSport
Jørgen Ploug Larsen Pressebureauet Silkeborg
Jens Harder Højbjerg PressHarder 40 11 19 11
Hans Peter Rytter Radio ANR, Aalborg 20804910
Erik Nielsen Radio Fyn 20635121
Peter Troelsen Radio Horsens 23318393
Lars Paaske Radio Syd
Jens Ole Sørensen Radio Viborg 40 73 32 69
Mikkel Becker Ottesen RadioNyhederne 40826908
Lars Petersen Radiosporten 26 47 10 05
Henriette Sø Radiosporten 23283707
Morten Hausborg Radiosporten
Ole Jacobsen Radiosporten, Danmarks Radio
Henrik Brandt Radiosporten, DR
Frank With Radiosporten, DR
Dorthe Jeggesen Radiosporten, DR 26207694
Peter Piil Clausen Radiosporten, DR
Klaus Egelund Randers Amts Avis
Anders Knudsen RAP-Press Foto
Mads Herholdt Regionalen, Næstved - Associeret medlem
John Thomsen Ringkjøbing Amts Dagblad 21 27 78 95
Harald Schrøder Ringkjøbing Amts Dagblad
Henrik Søe Ritzaus Bureau 22934536
Kristine Wilkens Ritzaus Bureau
Frederik Bjerregaard Ritzaus Bureau 24242143
Rudi Holm Ritzaus Bureau 20104791
Lisbeth V. Povlsen Ritzaus Bureau 28572063
Mette Richardt Ritzaus Bureau
Klaus Riis Andersen Ritzaus Bureau
Lars Andersson Ritzaus Bureau
Søren Lassen Ritzaus Bureau
Anders Laursen Ritzaus Bureau 26705796
Jørgen Schouboe Ritzaus Bureau
Bent Nielsen Ritzaus Bureau
Jesper Tornvig Ludvigsen Ritzaus Bureau
Erling J. Pedersen Roskilde Avis
Søren Steffen Scanpix/Nordfoto 40560620
Niels-Steen Andersen Se og Hør
Peter Bugge Se og Hør
Peter Grosen Jensen Se og Hør
Lone Vandborg Se og Hør
Jørgen Herbert Se og Hør 40118612
Per Kaae Se og Hør
Claus Poulsen Se og Hør
Henrik Nielsen Se og Hør
Jørgen Salomonsen Se og Hør
Bengt Svan Se og Hør
Michael Sørensen Se og Hør
Winnifred Eriksen Se og Hør
Claus Rasmussen Sjællandske Dagblade
Uffe Jensen Sjællandske Dagblade
Henning Fristed Sjællandske Dagblade
John Ringstrøm Sjællandske Dagblade
Lars Chr. Wamberg Skaaning & Wamberg
Lars Skaaning Skaaning og Wamberg
Ole Tang Skive Folkeblad 20851511
Brian Laursen Skive Folkeblad
Michael Lermark Sportal.dk 40142515
Kim Plesner Frederiksen Sportal.dk 21606427
Preben Søborg Sports Foto Aps
Jan Bjarke Nielsen The Voice 26200562
Lars Bang Bertelsen Thisted Dagblad
Lars Bo Nielsen Thisted Dagblad
Lars R. Christensen Thisted Dagblad
Jens Jørgen Brinch Tipsbladet 40353559
Tue Fredholm Tips-Bladet 22440296
Peter Klar Tips-Bladet
Erland Vendelbo Mogensen Tips-Bladet
Mik Schack Tips-Bladet
Tony Jørgensen Tips-Bladet 28262299
Carsten Steen Andreasen Tips-Bladet
Peter Clausen Tips-Bladet
Niels Frydenlund Tips-Bladet
Per Høyer Hansen Tips-Bladet 20139084 og 26202577
Hardy Hounsgaard Tips-Bladet
Niels Idskov Tips-Bladet
Søren Karl Jensen Tips-Bladet
Niels Jørgen Larsen Tips-Bladet 40147398
Jens Jørgen Petersen Tips-Bladet 40380323
Thomas Pyndt Tips-Bladet
Heine Lau Nielsen Tips-Bladet
Christian Munk Petersen Tipsbladet (deltid) og EuroSport
Poul Lützen Tips-bladet og Berlingske Tidende
Poul Ernstved TV
Jimmy Bøjgaard TV 2 20 24 20 11
Joakim Frøsig TV 2 Nyhederne 40836613
Ulrik Jönsson TV 2 Sportens Tekst-tv 22170749
Frederik Lauesen TV 2-sporten 20243824
Lise Kissmeyer TV 3 sporten 20858163
Martin Dalgaard TV Danmark
Bo Storm Madsen TV Danmark Aalborg/Radio ANR 20805437
Morten Stig Christensen TV2 40556672
Jørn Mader TV2
Nick Horup TV2
Ole Henriksen TV2
Henrik Jensen TV2
Lars Jørgen Andersen TV2
Flemming Toft TV2 20243722
Torben André Poulsen TV2 Bornholm
Preben Chr. Dahl TV2 Fyn
Lars Steen Pedersen TV2 København
Jørgen Grunnet TV2 København
John Jäger TV2 København 40 93 48 04
Kai Gottschalck Hartmeyer TV2 Midt Vest
Mogens Jørgensen TV2 Nord
Per Harder Højbjerg TV2 Nord 40730600
Flemming Mønster TV2 Østjylland 21212021
Thomas Kristensen TV-2 Sporten 20222353
Morten Ankerdal TV2, København 20 24 38 81
Lene Christensen TV2/Midt-Vest 23 43 89 73
Luna Christofi TV3 21432454
Carsten Werge TV3 20858167
Jakob Kjeldbjerg TV3 20 85 67 71
Jeppe Horskjær TV3 82321020
Svend Gehrs TV3
Jes Holm Andersen TV3
Casper Hjorth-Knudsen TV3 - Viasat Sport 26 72 81 11
Peter Grønborg TVDanmark 40433329
Tom Erik Larsen TvDanmark 21 71 96 68
Lisbeth Janniche TvDanmark 20 23 29 23
Anders Lund TV-sporten
Kristian Høgh TV-Trekanten
Finn Paske Ude og Hjemme
Erik Alexander Ude og Hjemme
Frits Ahlstrøm UEFA
Dorthe Liljensøe Ugebladet Søndag
Johnny Johansen Ugebladet Søndag
Lars Bogs Ugeposten Helsinge, Græsted, Gilleleje
Morten Guldberg Vejle Amts Folkeblad 22376811
Anders Møllenberg Vejle Amts Folkeblad
Flemming Frederiksen Vejle Amts Folkeblad
Lasse Schmidt Vejle Amts Folkeblad
Flemming Linnebjerg Vejle Amts Folkeblad 24849944
Henrik Larsen Viborg Stifts Folkeblad 21229424
Torben Mikkelsen Viborg Stifts Folkeblad
Peter Jervin Viborg Stifts Folkeblad
Michael Eskebjerg Viborg Stifts Folkeblad
Lars Frosch VLR - Vejle Lokal Radio 40897429
Steen Skovgaard VLR - Vejle Lokal Radio 22374950
Flemming Madsen VLR - Vejle Lokal Radio 20679822
Troels Mylenberg Weekendavisen

Der er 619 personer på listen.