Danske Sportsjournalister
NyhederPRMMedlemslisteOrganisationDebatforumOm DSStadionGuideLinksBilledgalleriKontaktAIPS
   
Flere nyheder
Flere pressemeddelelser

 

 

621 medlemmer

Søndag d. 10. marts 2002

Medlemsliste Danske Sportsjournalister

Navn Mobil

Aage Klostermann
Allan Sand Pedersen 40349097
Allan Nielsen 40432652
Allan Olsen
Allan Plenborg
Anders Bo Larsen
Anders Møllenberg
Anders Eggert Bay 40843180
Anders Paaskesen
Anders Laursen 26705796
Anders Tystrup 20212313
Anders Lund 28261866
Anders Wedel Berthelsen 23245327
Anders Knudsen
Anders Brohus 21409687
Anders Sigdal Willumsen 29728617
Anders Agger
Anders Vestergaard
Anders Kamper
Andreas Kraul 21490456
Andres Tue Møller
Asger Zangenberg
Axel Alstrup
Bax Lindhardt 40681441
Bendt Godtberg Jensen
Bengt Svan
Bent Kirkegaard Rasmussen
Bent Nielsen
Bent Hermansen
Bent Nyegaard
Bent Sørensen
Bent Bernardi Sørensen 20 15 97 63
Bent Otto Hansen 20864213
Birger Vogelius 40184036
Birger Lindberg Pedersen
Birgitte Carol Heiberg
Birgitte Borch
Bjarne Nielsen
Bo Vestergaard Nielsen 20 94 10 76
Bo Storm Madsen 20805437
Bo Nymann Pedersen
Børge Munk Jensen
Brian Ravn
Brian Haagen Hansen
Brian Askvig
Brian Lindholt Eskesen
Brian Laursen
Brit Therkildsen 40686976
Britt Spangsberg
Burt Seeger
Camilla Dam 22129779
Carl Johan Pickel
Carsten Folke Møller 28127249
Carsten Johansen 23424254
Carsten Bundgaard
Carsten Fischer
Carsten Løvschall 24269213
Carsten Ritter 51515183
Carsten Andreasen 20194134
Carsten Werge 26 72 81 00
Carsten Godtfredsen
Carsten Steen Andreasen
Casper Thorsøe
Casper Nielsen
Casper Hjorth-Knudsen 26 72 81 11
Cathrin Terney Tromborg 20412111
Charlotte Eilsø
Charlotte Pedersen 40331313
Chr. Weide Larsen
Christel Frederiksen
Christian Høgh Andersen
Christian Frederiksen 23728769
Christian Munk Petersen
Christian Thye-Petersen 40606584
Christian Krabbe Barfoed
Christian Mikkelsen 21490292
Christian Askov 30711888
Christian Stokholm 2972 0404
Christian Thelin
Claus Lunde-Christensen
Claus Bonnerup 20218975
Claus Bjørn Larsen
Claus Borre
Claus Rasmussen
Claus Poulsen
Claus Jensen 40727129
Claus Fisker 40752031
Claus Thorsted
Claus Gundestrup 28186784
Dan Melchior
Dan Selgen Bjerring
Dan Hirsch Sørensen 26728118
Dennis Drejer
Dennis Ritter 20250531
Dorthe Liljensøe
Dorthe Jeggesen 26207694
Egon Andersen
Ejlif Trier Hansen
Ejvind Olesen
Ejvind Fritzbøger 40453640
Eline Andersen
Ellen Vibeke "Sørine" Gotfredsen
Erik Gleie
Erik Hveisel Hansen
Erik Luntang 23603978
Erik Kragh
Erik Berth
Erik Nielsen 26286440
Erik Alexander
Erik Glyngfeldt 40776920
Erland Vendelbo Mogensen
Erling Madsen
Erling J. Pedersen
Ernst van Norde
Finn Edvard Hansen
Finn Paske
Finn Kobberø
Finn Bjørvig Hansen 22769924
Finn Frandsen
Finn Stilling 20303322
Finn John Carlsson 40142620
Finn Tage Jensen 26724502
Flemming Toft 20243722
Flemming Nielsen 23300484
Flemming Thor Madsen 21 40 13 13
Flemming Keith Karlsen 22 13 31 05
Flemming Vitus Nielsen 20851141
Flemming Linnebjerg 24849944
Flemming Anthony
Flemming Madsen 20679822
Flemming Fjeldgaard
Flemming Mønster 21212021
Flemming Andersen
Flemming Olesen 40944941
Flemming Brandt 23 84 03 68
Frank Undall 40 15 22 15
Frank With 21243350
Frederik Bjerregaard Sørensen 24242143
Frederik Lauesen 20243824
Frits Nielsen 20452145
Frits Ahlstrøm
Gerdt Hylbæk Nielsen 51 24 45 17
Gert Blume 40101048
H. C. Møller
Halvor Bo Rasmussen
Hanna Britt Milling
Hanne Kokkegård 23455881
Hanne Højer 40825619
Hans Rosenkilde Jerver 22455639
Hans Grønfeldt 21659672
Hans Christian Jensen 40603700
Hans Thuesen Madsen 20914131
Hans Krabbe
Hans Chr. Gabelgaard 20604895
Hans Christian Blem 40404340
Hans Erik Struckmann
Hans Jørgen Cords Møller
Hans Peter Rytter 20804910
Harald Schrøder
Hardy Hounsgaard
Harvy Hansen 40433335
Heine Pedersen 28 10 09 99
Heinrich Villy Duholm
Helge Weng
Helle Møller Christensen
Henning Hauth
Henning Fristed
Henning Bagger
Henning Hansen 21407784
Henrik Brandt
Henrik Eigaard
Henrik Flødstrup
Henrik Niss 40 98 83 69
Henrik Saabye Nielsen 21692030
Henrik Larsen 21229424
Henrik Jensen
Henrik Liniger 40272386
Henrik Lund Jensen
Henrik Jul Hansen
Henrik Nielsen
Henrik Madsen
Henrik Bjerregrav
Henrik Søe 22934536
Henrik Hellerup Brandt 23638793
Henrik Jacobsen 40443038
Henry Smith
Holger Rasmussen
Horst H. Schoop
Ib Søby Nielsen 23 61 77 01
Ib Pilegaard 20858025
Ingvard Grann
Irfan Kurtulmus
Ivan Hagen Gregersen 27289109
Iver Høj Nielsen
Jacob Hille 40576583
Jacob Henriques
Jacob Teilmann 29246570
Jacob Jensen
Jakob Priess-Sørensen 20651169
Jakob Kvist
Jakob Rohde 22773675
Jakob Rubin 00552199525400
Jakob Strøm Hansen 40507087
Jakob Moll 26189597
Jakob Kjeldbjerg 20 85 67 71
Jan Harkamp
Jan Løfberg
Jan Kjeldtoft 51291313
Jan Christensen 40413060
Jan Lund
Jan Birger Jensen 40606582
Jan la Cour
Jan Svendsen
Jan Rosendal
Jan Bonde
Jan Mitchell 20 22 03 81
Jan Rosenthal 40457890
Jan Jensen 40325053
Jan Grarup
Jan Schouby 24616095
Jan Bjarke Nielsen 51268929
Jan Eric Johnsen 40413306
Jens Bang
Jens Harder Højbjerg 40 11 19 11
Jens Ingfred Rasmussen
Jens Kragh Iversen 26540202
Jens Nielsen 40454746
Jens Sejer Andersen
Jens Hveisel Hansen 20604554
Jens Hukiær
Jens Hansen 20713810
Jens Nørgaard Larsen
Jens Arnborg 40 95 51 60
Jens Dresling 40336701
Jens Anker Tvedebrink 40343139
Jens Henrik Jensen 20666827
Jens Jørgen Brinch 40353559
Jens Jørgen Petersen 27114999
Jens Ole Sørensen 40 73 32 69
Jens Ole Pedersen
Jens-Carl Kristensen 40729517
Jeppe Lodberg 20 32 03 82
Jeppe Horskjær 26728108
Jeppe Locht 21691650
Jes Holm Andersen
Jesper Mads Eriksen
Jesper Engmann
Jesper Dahl Caruso 28181307
Jesper Tornvig Ludvigsen
Jesper Nicolajsen 26857782
Jesper Friesmand Johansen
Jesper Lundh Jensen 25 34 78 90
Jimmy Bøjgaard 20 24 20 11
Joachim Steenstrup 23305286
Joakim Frøsig 40836613
Joakim Jakobsen 20194151
Johannes Justesen 24 24 24 08
John Jakobsen 002 99 57 92 20
John Thomsen 21 27 78 95
John Bisgaard Jensen 40866323
John Bjørklund
John Ringstrøm
John Idorn
John Jäger 40 93 48 04
Johnny Petersen
Johnny Johansen
Johnny Anthon Wichmann 23465628
Jonas Schwartz 26728103
Jorge Jensen
Jørgen Ploug Larsen
Jørgen Steen Nielsen 21 69 20 40
Jørgen Aagaard
Jørgen Grunnet
Jørgen Herbert 40118612
Jørgen Birger Rasmussen 20283345
Jørgen Salomonsen
Jørgen Juul Jensen
Jørgen Reinbeck 40576251
Jørgen Sørensen
Jørgen Ehlern Jessen 40144803
Jørgen Schiøttz
Jørgen Campbell
Jørgen Volmer Nielsen 20449879
Jørgen Erik Pihl
Jørn Eriksen
Jørn Kirk
Jørn Højmark Rasmussen 40 38 19 94
Jørn Mader
Jørn Broch 20604551
Jørn Kring
Kai Gottschalck Hartmeyer
Karl Aage Dalgaard
Karl Erik Nielsen 51215548
Karsten Bønsdorf 40382307
Kasper Wegener Friis
Kasper Harboe 28120140
Kasper Steenbach 26148699
Keld Navntoft
Kenneth Kristiansen
Kent Nikolajsen 21206350
Kim Hansen
Kim Plesner Frederiksen 21606427
Kim Agersten
Kim Mikkelsen 20651431
Kim Garde Madsen 28351299
Kim Rune Jessen
Kim Andersen
Kim Barren
Kjeld Hammer 20336469
Kjeld Lundbæk
Klaus Moe
Klaus Kristian Hansen
Klaus Riis Andersen
Klaus Madsen
Klaus Egelund 51281313
Klaus Søndergaard
Knud Lundberg
Kristian Boye 20160766
Kristian Linnemann 40524934
Kristine Wilkens
Kurt Stendal
Kurt Lassen 40848567
Kurt Andersen 30702511
Kurt Hardi 40373914
Kurt Thyboe
Kurt Leth 30950067/40871500
Kurt Poulsen
Lars Westh Jacobsen 20661283
Lars Poulsen 20331313
Lars Steen Pedersen
Lars Bang Bertelsen 30957329
Lars Andersson
Lars André Adrian
Lars Skaaning
Lars Pauli
Lars Bogs
Lars Krabbe
Lars Werge Andersen 20244111
Lars Hendel 20 81 75 33
Lars Rønbøg 20667929
Lars Ahn Pedersen
Lars Paaske
Lars Hauth 23711373
Lars Wikborg 40186905
Lars Aare Jensen
Lars Møller 20742297
Lars Juul Nielsen 20288499
Lars Ramlow 40 81 85 89
Lars R. Christensen
Lars Jørgensen 40421407
Lars Georg Høgermann Müller 26309654
Lars Henrik Laursen 40251314
Lars Jørgen Andersen 21478530
Lasse Sjørslev Pedersen
Leif Lund
Leif Kofoed Rasmussen 21769172
Lene Christensen 23 43 89 73
Lene Kristine Aarup Ugilt Hansen 22618499
Lennart Schønberg Christiansen
Linda Laugesen
Line Skovgaard Ernlund
Line Baun Danielsen
Lisbeth Janniche 20 23 29 23
Lisbeth V. Povlsen 28572063
Lise Kissmeyer 20858163
Liselotte Sabroe
Lone Pagh
Lone Vandborg
Luna Christofi 21432454
Mads Herholdt
Mads Winther
Mads Sandemann
Mads Glenn Wehlast 40461313
Marco de los Reyes 51215547
Martin Kaae 29729781
Martin Aagaard 20633809
Martin Dalgaard
Max Bendixen
Mette Thomsen 20604550
Mette Richardt
Mette Mostgaard Maltesen 20243915
Michael Christiansen
Michael Dahm
Michael Wichmann
Michael Søvsø Pedersen 22 43 75 61
Michael Lermark 40142515
Michael Winther-Rasmussen 21919559
Michael Wulff Hansen 40328337
Michael Rachlin
Michael Eskebjerg
Michael Enggaard
Michael Westergren
Michael Qureshi
Michael Bager
Michael Møller Carlsen 20137859
Michael Sørensen
Michael Olesen 21667324
Michael von Bülow
Michael Bjørn Hansen
Mik Schack
Mikael Baden Sørensen 28269820
Mikael Hjuler 40455657
Mikkel Hemmer-Hansen
Mikkel Becker Ottesen 40826908
Mogens Madsen
Mogens Jørgensen
Mogens Braad Christensen
Mogens Flindt 40200248
Mogens Holmberg
Mogens Ruggaard
Mogens Jacobsen 20277353
Morten Stig Christensen 40556672
Morten Frich
Morten Ravn
Morten Lindeskov Andersen
Morten Juhl
Morten Friis Jørgensen
Morten Møller
Morten Hauge Clausen
Morten Bjørn Jensen 21601313
Morten Overgaard Andersen
Morten Guldberg 22376811
Morten Skovsgaard 20671771
Morten Bruun 21700254
Morten Skovhus
Morten Hausborg 20407776
Morten Ankerdal 20 24 38 81
Morten Bruun
Morten Langkilde
Natasja Crone Back 21684868
Nick Horup 20243877
Nicola Kragh Riis 20194060
Nicolai Kampmann
Niels O. Hansen
Niels Bjerggaard
Niels Frydenlund
Niels Bastholm
Niels Abildtrup 21 76 91 74
Niels Jakob Olling Giversen 29271960
Niels Idskov
Niels Juhl
Niels Westh 21 20 59 37
Niels Nyholm
Niels Rasmussen
Niels Husted 40277826
Niels Chr. Jung 24611313
Niels Christian Clausen
Niels Erik Madsen
Niels Jørgen Larsen 40147398
Niels-Birger Danielsen
Niels-Christian Niels-Christiansen
Niels-Jacob Andersen
Niels-Steen Andersen
Nils Lund Pedersen
Nils Meilvang 40124888
Nina Kragh 40372608
Olav Skaaning Andersen 21732160
Ole Buntzen
Ole Skouboe
Ole Bitsch 26212400
Ole Wejse Svarrer 20716465
Ole Kjær 40356968
Ole Bernstrup 21459842
Ole Larsen
Ole V. Hansen
Ole B. Christensen
Ole Fink Mejlgaard 21612429
Ole Jacobsen
Ole Henriksen
Ole Tang 20851511
Ole Steen
Ole Bruun 20604552
Ole Ravn 20913560
Oliver Stilling
Palle Hedemann 40526925
Peder Meisner 23 42 06 52
Per Kuno Mortensen 27 42 48 79
Per Falborg
Per Kjærbye 26186668
Per Børding 22983257
Per Larsen 22 17 63 42
Per Krogh
Per Panduro
Per Bang
Per Jensen
Per Haugaard Jacobsen 27125285
Per Skov Jensen 40138087
Pernille Christensen
Pernille Fløjstrup Johansen 28 72 46 37
Peter Elsnab 20194059
Peter Elgaard
Peter Löfvall 40318509
Peter Lorentzen
Peter Rasmussen
Peter Piil Clausen
Peter Nielsen
Peter Juul Madsen
Peter Grosen Jensen
Peter Troelsen 23318393
Peter Jensen 0041794131306
Peter Fredberg 20851146
Peter Grønborg 40433329
Peter Klar
Peter Vestergaard 20131090
Peter Andersen
Peter Mortensen
Peter Bagge Nielsen 40176791
Peter Brüchmann
Peter Clausen 28 89 12 58
Peter Orry Jensen
Peter Jervin
Peter Bugge
Peter Clausen
Peter Bistrup
Peter Abildgaard Sørensen 40450036
Peter Nørrelund 20250974
Peter Leth-Larsen
Peter Eilertsen
Philip Christian Thomsen 28531760
Pia Koppelman 40849824
Pierre Sales
Piet Baunø
Poul Albret
Poul Lützen
Poul Sørensen
Poul Nielsen
Poul Ernstved
Poul F. Andersen 29436087
Poul Aage Nielsen
Poul Erik Andersson 40326288
Poul Ib Pedersen
Preben Søborg 40563638
Preben Dabelsteen
Preben Nyborg Madsen 22169967
Ralf Dahl
Rasmus Bech 40327080
René Larsen
Rikke Skov 23235220
Rikke Dal Støttrup
Robert Wengler
Roberto Yiacoumis Zacharias
Rudy Nielsen
Rune Brandt Nielsen 26189021
Sisse Fisker 20243919
Søren Olsson
Søren Romme Christoffersen 28725358
Søren Holmberg
Søren Lorentzen
Søren Elmenhoff Kristensen
Søren Reedtz Pedersen
Søren Pedersen 26715320
Søren Karl Jensen
Søren Juul Baunsgaard 23809979
Søren Lassen
Søren Tidmand 40353095
Søren Olsen 21 24 14 50
Søren Moehrdel
Søren-Mikael Hansen
Steen Ankerdal 40335558
Steen Uno Christensen 20851139
Steen Nedell Christensen 40342354
Steen Thornit
Steffen Dam 51640519
Steffen Lilmoes 25326144
Steffen Olesen 20194244
Sten Rudi Thomsen 40606583
Susanne Horsdal 25344320
Svend Novrup
Svend Nielsen
Svend Folke Hermansen
Svend Gehrs 21265550
Tage Christensen
Tejs Dahl Mikkelsen
Thomas Nielsen-Grøn
Thomas Borberg 21683861
Thomas Pyndt
Thomas Kristensen 20222353
Thomas Johnsen
Thomas Gravgaard
Thomas Møller Kristensen 20194063
Thomas Vestergaard
Thomas Idskov 40580800
Thomas Wilmann 40422168
Thomas Baden Sørensen 23319569
Thomas Sjørup Hansen 22439414
Thorsten Dam 20861099
Tim Kildeborg Jensen
Tina Krongaard Andersen
Tobias Hertz
Tom Wikborg
Tom Erik Kampman 40 93 38 68
Tommy Troelsen
Tommy Poulsen 40293257
Tommy Christiansen
Tony Jørgensen 28262299
Torben Lollike 20409889
Torben Birch 40176687
Torben Mikkelsen
Torben Mølgaard
Torben Korgaard
Torben Kristensen
Torben Larsen 40162222
Torben Rask Laursen 20101962
Torben Andersen 23341161
Torben André Poulsen
Trine Bay 21495838
Trine May-Britth Wiviann Larsen 20201313
Trine Seiersen
Troels Christensen 20303344
Troels Mylenberg
Uffe Jensen
Uffe Taudal Andersen
Ulrik Sass-Petersen
Ulrik Jönsson 22170749
Ulrik Jensen 40405565
Vagn Jensen 20415012
Vagn Nielsen 20271500
Vagn Pilegaard
Viggo Landau 40546051
Wagn Ivan Pedersen
Winnifred Eriksen

Der er 621 personer på listen.