Medlemslisten er tilbage på hjemmesiden

Danske Sportsjournalisters generalforsamling og Sportsjournalisternes Dag den 3. marts 2023 på Restaurant Pilen, Frederiksberg. Foto: Claus Birch

For et par år siden fik foreningens hjemmeside et nyt og mere moderne udseende, men det var ikke uden omkostninger. I det gamle format lå der en fortegnelse over foreningens medlemmer, men den blev åbenbart så sur, at den bare forsvandt ud i den blå luft.

Nu har vi imidlertid fået genskab medlemslisten, som kan findes via nedenstående link.

Det kræver login at få adgang til medlemslisten. Log-in oplyses i Danske Sportsjournalisters nyhedsbrev og lukkede facebook-gruppe eller ved henvendelse til redaktør Martin Davidsen på md@martindavidsen.com .

Find medlemslisten her

På grund af GDPR er der ikke kontaktinfo på medlemslisten, men disse kan erhverves ved henvendelse til Karl Aage Dalgaard klaage@outlook.dk. Måske har vi allerede dine data, men send dem alligevel for en sikkerheds skyld til Karl Aage Dalgaard – klaage@outlook.dk.

Vi sender løbende nyhedsbrev ud – og man kan tilmelde sig her:

https://danskesportsjournalister.us5.list-manage.com/subscribe?u=d277ccdcadfacb0a130696895&id=3e8ac3b052

Danske Sportsjournalister er også på Facebook – bliv medlem af gruppen her:

https://www.facebook.com/groups/295364830496447